Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Dodatni termin vjezbi 1.12.2006.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 0:16 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Dodatni termin vjezbi 1.12.2006. Citirajte i odgovorite

Nakon nesto dilemiranja odlucio sam da bih odrzao dodatni termin vjezbi iz MTR-a [b]ovog petka 1.12. u standardnom terminu (08-10) i prostoriji (110)[/b].
Svjestan sam ne pretjerane popularnosti ovakve metode odradjivanja gradiva, no, mislim da bi bilo ipak jos nepopularnije ostaviti planirane zadatke kao domacu zadacu obzirom da vam se to gradivo sasvim sigurno pojavljuje u prvom kolokviju.
(formalno, ovaj termin vjezbi mozete smatrati nadoknadom vjezbi koje smo izgubili kada sam bio bolestan prvi tjedan nastave. :) )

Na vjezbama 1.12. radili bismo zadatke vezane uz formalne jezike, specijalno racunanje reziduala jezika, a onda bismo na vjezbama tjedan iza (8.12.) krenuli s konacnim automatima.

Molim vas da prosirite ovu informaciju i do potencijalno zainteresiranih slusaoca vjezbi koji ne prate forum.
Nakon nesto dilemiranja odlucio sam da bih odrzao dodatni termin vjezbi iz MTR-a ovog petka 1.12. u standardnom terminu (08-10) i prostoriji (110).
Svjestan sam ne pretjerane popularnosti ovakve metode odradjivanja gradiva, no, mislim da bi bilo ipak jos nepopularnije ostaviti planirane zadatke kao domacu zadacu obzirom da vam se to gradivo sasvim sigurno pojavljuje u prvom kolokviju.
(formalno, ovaj termin vjezbi mozete smatrati nadoknadom vjezbi koje smo izgubili kada sam bio bolestan prvi tjedan nastave. Smile )

Na vjezbama 1.12. radili bismo zadatke vezane uz formalne jezike, specijalno racunanje reziduala jezika, a onda bismo na vjezbama tjedan iza (8.12.) krenuli s konacnim automatima.

Molim vas da prosirite ovu informaciju i do potencijalno zainteresiranih slusaoca vjezbi koji ne prate forum.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
B&I
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2006. (07:56:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 16:50 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto opet asist. pogodi nešto u vezi RP4 .

u petak pišemo kolokvij iz RP4, doduše u 16h.

Već mogu reći da nas bar 4 neće doći tada.

Jel možemo naknadano doći do kopija sa vježbi?
tj. jel asist voljan dati da kopiramo s obzirom da
ne znam tko će sa smjera računarstvo uopće doći. :lol:
Eto opet asist. pogodi nešto u vezi RP4 .

u petak pišemo kolokvij iz RP4, doduše u 16h.

Već mogu reći da nas bar 4 neće doći tada.

Jel možemo naknadano doći do kopija sa vježbi?
tj. jel asist voljan dati da kopiramo s obzirom da
ne znam tko će sa smjera računarstvo uopće doći. Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 20:00 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="B&I"]Eto opet asist. pogodi nešto u vezi RP4 .

u petak pišemo kolokvij iz RP4, doduše u 16h.

Već mogu reći da nas bar 4 neće doći tada.
[/quote]

Nema problema, nadam se da ce se ipak pojaviti > 0 slusaca. :)

[quote="B&I"]
Jel možemo naknadano doći do kopija sa vježbi?
tj. jel asist voljan dati da kopiramo s obzirom da
ne znam tko će sa smjera računarstvo uopće doći. :lol:[/quote]

Svakako. Tko ne bude mogao doci na vjezbe u petak moze mi se javiti mailom da mu napravim kopiju biljeski, ili mozete postati neki okvirni broj koliko bi kopija trebalo napraviti, pa cu vam onda donijeti na vjezbe iduci tjedan.
Osim toga, zadaci koje cemo raditi ce se kao i obicno nalaziti na slideovima na webu.
B&I (napisa):
Eto opet asist. pogodi nešto u vezi RP4 .

u petak pišemo kolokvij iz RP4, doduše u 16h.

Već mogu reći da nas bar 4 neće doći tada.


Nema problema, nadam se da ce se ipak pojaviti > 0 slusaca. Smile

B&I (napisa):

Jel možemo naknadano doći do kopija sa vježbi?
tj. jel asist voljan dati da kopiramo s obzirom da
ne znam tko će sa smjera računarstvo uopće doći. Laughing


Svakako. Tko ne bude mogao doci na vjezbe u petak moze mi se javiti mailom da mu napravim kopiju biljeski, ili mozete postati neki okvirni broj koliko bi kopija trebalo napraviti, pa cu vam onda donijeti na vjezbe iduci tjedan.
Osim toga, zadaci koje cemo raditi ce se kao i obicno nalaziti na slideovima na webu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sandra
Gost





PostPostano: 17:01 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja mogu u svoje ime reci da tesko da cu u petak ujutro doci. Kolokvij iz rp4 sve racunarce veselo ceka u taj petak. Koliko sam dosad imala prilike primjetiti na vjezbama je uvijek bilo maksimalno 5-6 ljudi s profesorskog smjera. Mislim da bi neki drugi dan, termin za te vjezbe bio puno bolje rjesenje. :)
Ja mogu u svoje ime reci da tesko da cu u petak ujutro doci. Kolokvij iz rp4 sve racunarce veselo ceka u taj petak. Koliko sam dosad imala prilike primjetiti na vjezbama je uvijek bilo maksimalno 5-6 ljudi s profesorskog smjera. Mislim da bi neki drugi dan, termin za te vjezbe bio puno bolje rjesenje. Smile


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan