Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kolokvij

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Računarski praktikum 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 13:40 sri, 22. 11. 2006    Naslov: kolokvij Citirajte i odgovorite

Bilo bi lijepo da netko iz prve grupe koja danas ima kolokvij napise svoje dojmove, kakvi su bili zadaci, ima li dovoljno vremena... To ce pomoc nama koji sutra pisemo da se psihicki pripremimo :-)
Bilo bi lijepo da netko iz prve grupe koja danas ima kolokvij napise svoje dojmove, kakvi su bili zadaci, ima li dovoljno vremena... To ce pomoc nama koji sutra pisemo da se psihicki pripremimo Smile


[Vrh]
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 21:49 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle, za moju grupu, zadaci nisu toliko teski, samo ima puno posla. Tj. treba nam vise vremena. To je dojam moje grupe. Ja sam bio u drugoj grupi.
Gle, za moju grupu, zadaci nisu toliko teski, samo ima puno posla. Tj. treba nam vise vremena. To je dojam moje grupe. Ja sam bio u drugoj grupi.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:59 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisu bile dretve, ili?
Nisu bile dretve, ili?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 0:05 čet, 23. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

A zadaci su bili sa datotekama, izuzecima ili suceljima...ili se sve trebalo koristit?
A zadaci su bili sa datotekama, izuzecima ili suceljima...ili se sve trebalo koristit?


[Vrh]
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 11:52 čet, 23. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

I meni je bilo malo naknap s vremenom. Jedva mi se stiglo iskompajlirat, ali uopce ne znam dal radi jer nisam ni stigao testirat
I meni je bilo malo naknap s vremenom. Jedva mi se stiglo iskompajlirat, ali uopce ne znam dal radi jer nisam ni stigao testirat



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Stankec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2006. (23:14:57)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:40 pon, 27. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

dosli rezultati grupe od srijede...
nije bas krasno. jel netko zna sto sa onima koji su "pali", tj.imaju manje od 5 bodova?
dosli rezultati grupe od srijede...
nije bas krasno. jel netko zna sto sa onima koji su "pali", tj.imaju manje od 5 bodova?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:51 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bilo bi dobro kad bi netko tko je uspio rijesiti zadatak iz prve grupe u srijedu stavio zadatak tu na forum.
Bilo bi dobro kad bi netko tko je uspio rijesiti zadatak iz prve grupe u srijedu stavio zadatak tu na forum.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:35 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za one koji su "pali" kolokvij ce vjerojatno biti nekakav popravni.
Za one koji su "pali" kolokvij ce vjerojatno biti nekakav popravni.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:00 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko je to "vjerovatno" ?
Koliko je to "vjerovatno" ?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:55 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, bilo bi jako lijepo kada bi netko od asistenata ili profesor odgovorio na to pitanje.. Jer jako je puno ljudi bilo ispod 5 bodova, cak polovica.. :roll: :!:

Bio sam u drugoj grupi i nevjerujem da ce rezultati biti bolji. Bilo bi lijepo kada bi bio neki popravni, nije da se nema vremena to ugurati u terminu vjezba, koje u prosjeku traju po 2h :roll:

Bilo bi lijepo kada bi se izislo u susret tom problemu :wink:
Da, bilo bi jako lijepo kada bi netko od asistenata ili profesor odgovorio na to pitanje.. Jer jako je puno ljudi bilo ispod 5 bodova, cak polovica.. Rolling Eyes Exclamation

Bio sam u drugoj grupi i nevjerujem da ce rezultati biti bolji. Bilo bi lijepo kada bi bio neki popravni, nije da se nema vremena to ugurati u terminu vjezba, koje u prosjeku traju po 2h Rolling Eyes

Bilo bi lijepo kada bi se izislo u susret tom problemu Wink


[Vrh]
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 21:32 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Da, bilo bi jako lijepo kada bi netko od asistenata ili profesor odgovorio na to pitanje.. Jer jako je puno ljudi bilo ispod 5 bodova, cak polovica.. :roll: :!:

Bio sam u drugoj grupi i nevjerujem da ce rezultati biti bolji. Bilo bi lijepo kada bi bio neki popravni, nije da se nema vremena to ugurati u terminu vjezba, koje u prosjeku traju po 2h :roll:

Bilo bi lijepo kada bi se izislo u susret tom problemu :wink:[/quote]

pitali smo mi asistenticu i rekla nam je da ce bit neki popravni, ali samo za one koje izvrse druge obaveze (citaj-predaju zadace i prodju drugi kolokvij). kolko sam skuzila, moci ce se na kraju ispraviti SAMO jedan kolokvij. tj. ak nisi prosao ovaj, MORAS proci drugi da bi mogao na popravni, a ak si prosao ovaj, imas fore za drugi. :wink:
eto..
Anonymous (napisa):
Da, bilo bi jako lijepo kada bi netko od asistenata ili profesor odgovorio na to pitanje.. Jer jako je puno ljudi bilo ispod 5 bodova, cak polovica.. Rolling Eyes Exclamation

Bio sam u drugoj grupi i nevjerujem da ce rezultati biti bolji. Bilo bi lijepo kada bi bio neki popravni, nije da se nema vremena to ugurati u terminu vjezba, koje u prosjeku traju po 2h Rolling Eyes

Bilo bi lijepo kada bi se izislo u susret tom problemu Wink


pitali smo mi asistenticu i rekla nam je da ce bit neki popravni, ali samo za one koje izvrse druge obaveze (citaj-predaju zadace i prodju drugi kolokvij). kolko sam skuzila, moci ce se na kraju ispraviti SAMO jedan kolokvij. tj. ak nisi prosao ovaj, MORAS proci drugi da bi mogao na popravni, a ak si prosao ovaj, imas fore za drugi. Wink
eto..



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 16:19 čet, 30. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel zna netko kad bi trebali rezulteti druge grupe?
jel zna netko kad bi trebali rezulteti druge grupe?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Boris
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (11:26:07)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 32 - 3

PostPostano: 2:08 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"]jel zna netko kad bi trebali rezulteti druge grupe?[/quote]

Konacno sam ispravio. www.math.hr/~borism
rat in a cage (napisa):
jel zna netko kad bi trebali rezulteti druge grupe?


Konacno sam ispravio. www.math.hr/~borism


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:16 pet, 1. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitali smo mi asistenticu i rekla nam je da ce bit neki popravni, ali samo za one koje izvrse druge obaveze (citaj-predaju zadace i prodju drugi kolokvij). kolko sam skuzila, moci ce se na kraju ispraviti SAMO jedan kolokvij. tj. ak nisi prosao ovaj, MORAS proci drugi da bi mogao na popravni, a ak si prosao ovaj, imas fore za drugi. :wink:
eto..[/quote]


Istina, receno je da ce biti popravni i to samo ako se zezne jedan kolokvij. Ja sam shvatio da se cak asistenti dogovaraju oko danog termina kada bi se to moglo ostvatiriti. Receno je da ce sve biti jasnije na sljedecim vjezbama u nadolazecem tjednu, kada ce se neke stvari iskristalizirati 8)
pitali smo mi asistenticu i rekla nam je da ce bit neki popravni, ali samo za one koje izvrse druge obaveze (citaj-predaju zadace i prodju drugi kolokvij). kolko sam skuzila, moci ce se na kraju ispraviti SAMO jedan kolokvij. tj. ak nisi prosao ovaj, MORAS proci drugi da bi mogao na popravni, a ak si prosao ovaj, imas fore za drugi. Wink
eto..[/quote]


Istina, receno je da ce biti popravni i to samo ako se zezne jedan kolokvij. Ja sam shvatio da se cak asistenti dogovaraju oko danog termina kada bi se to moglo ostvatiriti. Receno je da ce sve biti jasnije na sljedecim vjezbama u nadolazecem tjednu, kada ce se neke stvari iskristalizirati Cool


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:19 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto je bilo danas na vjezbama? Hoce li ispravak biti vec sada ili tek na kraju semestra? Molim vas odgovorite ako bilo sto znate. Thanks a lot :)
Sto je bilo danas na vjezbama? Hoce li ispravak biti vec sada ili tek na kraju semestra? Molim vas odgovorite ako bilo sto znate. Thanks a lot Smile


[Vrh]
Stankec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2006. (23:14:57)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:21 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popravak ce biti zadnji tjedan zimskog semestra. Bit ce laksi zadatak i maksimalno ce se moci osvojiti 5 bodova. :)
Na popravak ce moci izaci oni koji predaju sve zadace i produ drugi kolokvij koji je tjedan prije popravka (dva tjedna prije zavrsetka zimskog semestra).
:roll:
Popravak ce biti zadnji tjedan zimskog semestra. Bit ce laksi zadatak i maksimalno ce se moci osvojiti 5 bodova. Smile
Na popravak ce moci izaci oni koji predaju sve zadace i produ drugi kolokvij koji je tjedan prije popravka (dva tjedna prije zavrsetka zimskog semestra).
Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 2:12 čet, 7. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prekrasno, nista lakse :roll:

Kolega, hvala na informaciji!
Prekrasno, nista lakse Rolling Eyes

Kolega, hvala na informaciji!


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Računarski praktikum 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan