Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Povijest matematike - tehnikalije

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Maariinaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 09. 2004. (23:35:28)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1
Lokacija: letim konstantnom brzinom somewhere over the rainbow

PostPostano: 19:58 uto, 16. 1. 2007    Naslov: Povijest matematike - tehnikalije Citirajte i odgovorite

Ima li sutra predavanje u 110 u 10h? Nisam bila još niti jednom :oops: , trebam potpis (fkors), pa red bi bio da se pojavim? Bila sam jednom, ali predavanja nije bilo pa molim da mi kaže netko tko ide na predavanja ima li neki drugi termin i gdje?

Hvala!!!
Ima li sutra predavanje u 110 u 10h? Nisam bila još niti jednom Embarassed , trebam potpis (fkors), pa red bi bio da se pojavim? Bila sam jednom, ali predavanja nije bilo pa molim da mi kaže netko tko ide na predavanja ima li neki drugi termin i gdje?

Hvala!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 20:59 uto, 16. 1. 2007    Naslov: Re: Povijest matematike - tehnikalije Citirajte i odgovorite

[quote="Maariinaa"]Ima li sutra predavanje u 110 u 10h? Nisam bila još niti jednom :oops: , trebam potpis (fkors), pa red bi bio da se pojavim? Bila sam jednom, ali predavanja nije bilo pa molim da mi kaže netko tko ide na predavanja ima li neki drugi termin i gdje?

Hvala!!![/quote]
Nema razloga da ne bude. Za potpise ne znam da li ce profesor dijeliti buduci da prosli put nista nije spominjao. :capa:
Maariinaa (napisa):
Ima li sutra predavanje u 110 u 10h? Nisam bila još niti jednom Embarassed , trebam potpis (fkors), pa red bi bio da se pojavim? Bila sam jednom, ali predavanja nije bilo pa molim da mi kaže netko tko ide na predavanja ima li neki drugi termin i gdje?

Hvala!!!

Nema razloga da ne bude. Za potpise ne znam da li ce profesor dijeliti buduci da prosli put nista nije spominjao. Capa



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan