Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

O promjeni termina vjezbi 2006/07 (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:35 ned, 8. 10. 2006    Naslov: O promjeni termina vjezbi 2006/07 Citirajte i odgovorite

ovo je isjecak iz mejla poslanog ljudima koji su dali svoju adresu na RP4 (kod VEdrana Novakovica), te demosima u praktikumima... ako znate jos nekoga koga bi se ova obavijesti ticala, javite mu...

za (ne)upucene, radi se o tome da nedoba od termina za rp4 vjezbe 18-20 petkom se vise manje nikom ne svidja (ili oni kojima se svidja nisu bili dovoljno glasni ;o) )
kad smo u petak pozdravili papiric na vratima gdje pise da je Matko bolestan, pocele su rasprave o nehumanosti tog termina ;o)
zakljucak je da prvo trebamo vidjeti s Matkom sto njemu uopce odgovara (obzirom da covjek sluzi civilku na FSBu)

kroz tih par minuta, nekako sam uspjela upamtiti da su tamo pristuni ljudi jako spominjali petak u 8 ujutro (op.a. to je jos gore nedoba od ovog sadasnjeg ;o) )

kao sto smo nekolicina nas dogovorili, poslala sam mejl Matku da vidimo koji mu termini uopce odgovaraju, s time da sam mu rekla da ikakve sanse nase slobode sto se tice obaveznih predavanja su famozni petak u 8 ujutro, cet u 8 ujutro, pon i uto u 12 (prof mat-inf bi imali povecu rupu i to naglasih) (ostalo su ili preogromne rupe svima, ili netko ima nekakva obavezna predavanja)

Matko rece da ce provjeriti da li postoje ikakve sanse da jedan dan u tjednu sluzi civilnu nesto kasnije, pa da bude 8-10...
upravo salje mejl Marceli (satnicarki) da vidi jel moze rezervirati ucionu, u pon-uto ce zicati dozvolu da pomakne sluzenje... i [b]termin kojeg razmatra zasada je petak 8-10[/b]

u svakom slucaju, [size=18]ovaj tjedan koji dolazi vjezbe ce biti u terminu 18-20,[/size] a na njima cemo se dogovoriti (ovisno o tome da li Matko dobije dozvolu za pomak) da li svima pase taj petak, ili eventualno cetvrtak ili nesto trece....
ovo je isjecak iz mejla poslanog ljudima koji su dali svoju adresu na RP4 (kod VEdrana Novakovica), te demosima u praktikumima... ako znate jos nekoga koga bi se ova obavijesti ticala, javite mu...

za (ne)upucene, radi se o tome da nedoba od termina za rp4 vjezbe 18-20 petkom se vise manje nikom ne svidja (ili oni kojima se svidja nisu bili dovoljno glasni ;o) )
kad smo u petak pozdravili papiric na vratima gdje pise da je Matko bolestan, pocele su rasprave o nehumanosti tog termina ;o)
zakljucak je da prvo trebamo vidjeti s Matkom sto njemu uopce odgovara (obzirom da covjek sluzi civilku na FSBu)

kroz tih par minuta, nekako sam uspjela upamtiti da su tamo pristuni ljudi jako spominjali petak u 8 ujutro (op.a. to je jos gore nedoba od ovog sadasnjeg ;o) )

kao sto smo nekolicina nas dogovorili, poslala sam mejl Matku da vidimo koji mu termini uopce odgovaraju, s time da sam mu rekla da ikakve sanse nase slobode sto se tice obaveznih predavanja su famozni petak u 8 ujutro, cet u 8 ujutro, pon i uto u 12 (prof mat-inf bi imali povecu rupu i to naglasih) (ostalo su ili preogromne rupe svima, ili netko ima nekakva obavezna predavanja)

Matko rece da ce provjeriti da li postoje ikakve sanse da jedan dan u tjednu sluzi civilnu nesto kasnije, pa da bude 8-10...
upravo salje mejl Marceli (satnicarki) da vidi jel moze rezervirati ucionu, u pon-uto ce zicati dozvolu da pomakne sluzenje... i termin kojeg razmatra zasada je petak 8-10

u svakom slucaju, ovaj tjedan koji dolazi vjezbe ce biti u terminu 18-20, a na njima cemo se dogovoriti (ovisno o tome da li Matko dobije dozvolu za pomak) da li svima pase taj petak, ili eventualno cetvrtak ili nesto trece....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 21:50 ned, 8. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

nadam se da ce bit nesto od tog i da ce se drugi put nesto ranije ili barem na vidljivijem ili vise posjecenijem mjestu istaknuti da nema vjezbi zbog navodne bolesti... :^o :miniklap:
nadam se da ce bit nesto od tog i da ce se drugi put nesto ranije ili barem na vidljivijem ili vise posjecenijem mjestu istaknuti da nema vjezbi zbog navodne bolesti... Liar Applause


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:49 ned, 8. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Matko"]Marcela potvrdila da je soba 110 slobodna za PET 8-10, tako da onda dani termin mozemo staviti u petak na glasanje.[/quote]

ovo upravo ugledah, a doslo je prije nekog vremena ;-)

sto se obavijesti tice, mislim da je greska u onome tko je stavljao obavijest da se nije sjetio staviti obavijest na ulazna vrata.... sto bi bilo daleko efektnije...
Matko (napisa):
Marcela potvrdila da je soba 110 slobodna za PET 8-10, tako da onda dani termin mozemo staviti u petak na glasanje.


ovo upravo ugledah, a doslo je prije nekog vremena Wink

sto se obavijesti tice, mislim da je greska u onome tko je stavljao obavijest da se nije sjetio staviti obavijest na ulazna vrata.... sto bi bilo daleko efektnije...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 11:37 uto, 10. 10. 2006    Naslov: Bravo Nesi Citirajte i odgovorite

Evo kao što piše u naslovu još jednom bravo Nesi!!! :klapklap: :weee:
Ti si jedan od rijetkih primjera kad studentski predstavnici stvarno nesto rade. Podrzavam termin petkom od 8-10 i koliko mi je poznato vecina kolega se s tim slaze. Jos samo da Matko uspije sredit to sa sluzenjem vojnog roka.
Mozda jedno malo pitanjce. Gdje bih mogao otvoriti raspravu o tome da se na faksu osmisli neka aktivnost za sluzenje civilnog vojnog roka. Pa dok su ljudi apsolventi da i tu (uzasno glupu, nepotrebnu, i za traćenje vremena pogodnu) aktivnost odradimo na faksu.
Evo kao što piše u naslovu još jednom bravo Nesi!!! Toooooo, majstoreeeee! Weeeeeee!!!!!!!!!!!
Ti si jedan od rijetkih primjera kad studentski predstavnici stvarno nesto rade. Podrzavam termin petkom od 8-10 i koliko mi je poznato vecina kolega se s tim slaze. Jos samo da Matko uspije sredit to sa sluzenjem vojnog roka.
Mozda jedno malo pitanjce. Gdje bih mogao otvoriti raspravu o tome da se na faksu osmisli neka aktivnost za sluzenje civilnog vojnog roka. Pa dok su ljudi apsolventi da i tu (uzasno glupu, nepotrebnu, i za traćenje vremena pogodnu) aktivnost odradimo na faksu.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:14 uto, 10. 10. 2006    Naslov: Re: Bravo Nesi Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Mozda jedno malo pitanjce. Gdje bih mogao otvoriti raspravu o tome da se na faksu osmisli neka aktivnost za sluzenje civilnog vojnog roka. Pa dok su ljudi apsolventi da i tu (uzasno glupu, nepotrebnu, i za traćenje vremena pogodnu) aktivnost odradimo na faksu.[/quote]

Na "Opcim raspravama o studiju". 8)

Postoje takve aktivnosti i trenutno imamo barem dva civilna rocnika (nasi studenti). :)
Anonymous (napisa):
Mozda jedno malo pitanjce. Gdje bih mogao otvoriti raspravu o tome da se na faksu osmisli neka aktivnost za sluzenje civilnog vojnog roka. Pa dok su ljudi apsolventi da i tu (uzasno glupu, nepotrebnu, i za traćenje vremena pogodnu) aktivnost odradimo na faksu.


Na "Opcim raspravama o studiju". Cool

Postoje takve aktivnosti i trenutno imamo barem dva civilna rocnika (nasi studenti). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zvijezda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2006. (11:41:34)
Postovi: (10)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-14 = 0 - 14

PostPostano: 12:17 uto, 10. 10. 2006    Naslov: Hvala Citirajte i odgovorite

E hvala admine!!!
PS.Evo odlucio sam se i registrirat jer sam skuzio da to olaksava stvari na forumu.
E hvala admine!!!
PS.Evo odlucio sam se i registrirat jer sam skuzio da to olaksava stvari na forumu.



_________________
Život je san, a snovi su ipak samo snovi, sve drugo je matematika!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:36 sub, 14. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li netko zna jel jucer na vjezbama iz MTR-a bilo dogovoreno da ce se odrzavati u novom terminu, petak 8-10,ili mozda u nekom drugom terminu?Hvala na informaciji!Pozdrav
Da li netko zna jel jucer na vjezbama iz MTR-a bilo dogovoreno da ce se odrzavati u novom terminu, petak 8-10,ili mozda u nekom drugom terminu?Hvala na informaciji!Pozdrav


[Vrh]
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 15:21 sub, 14. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Novi termin vjezbi iz MTR je

[size=18][color=red]PET 08-10[/color][/size]
[color=red](u prostoriji 110)[/color]

S odrzavanjem vjezbi u novom terminu pocinjemo od iduceg tjedna (dakle, od 20.10.).
:soldiersmile:
Novi termin vjezbi iz MTR je

PET 08-10
(u prostoriji 110)

S odrzavanjem vjezbi u novom terminu pocinjemo od iduceg tjedna (dakle, od 20.10.).
Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:09 sub, 14. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puno Hvala!
Puno Hvala!


[Vrh]
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 22:57 sri, 18. 10. 2006    Naslov: Just to mention... Citirajte i odgovorite

Materijali za vježbe nalaze se na:
http://web.math.hr/~mabotinc/nastava/mtr/
Materijali za vježbe nalaze se na:
http://web.math.hr/~mabotinc/nastava/mtr/


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:42 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li ovdje asistent moze potvrditi da u petak nece biti vjezbi zbog strajka?
da li ovdje asistent moze potvrditi da u petak nece biti vjezbi zbog strajka?


[Vrh]
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 16:27 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zar ti [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=66203#66203]ovo[/url] nije dovoljno.
Zar ti ovo nije dovoljno.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 12:31 čet, 23. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]da li ovdje asistent moze potvrditi da u petak nece biti vjezbi zbog strajka?[/quote]

Potvrdjujem da u petak 24.12. nece biti odrzane vjezbe iz MTR-a!
Anonymous (napisa):
da li ovdje asistent moze potvrditi da u petak nece biti vjezbi zbog strajka?


Potvrdjujem da u petak 24.12. nece biti odrzane vjezbe iz MTR-a!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:08 sub, 3. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ostaje isti termin vjezbi petkom u 8? nije se to moglo promijeniti?
ostaje isti termin vjezbi petkom u 8? nije se to moglo promijeniti?


[Vrh]
B&I
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2006. (07:56:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 10:20 ned, 4. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitao sam asistenta u petak prije kolokvija da li se može termin vježbi promjeniti..
rekao je da može bilo koji dan samo da je od 8 - 10h (i da ima dvorane)..

Neki su ljudi rekli da ponedeljkom imaju neki izborni kolegij i da im ne paše promjena termina... mada mi nije bilo baš jasno kakve to veze ima sa utorkom, srijedom i četvrtkom....
Pitao sam asistenta u petak prije kolokvija da li se može termin vježbi promjeniti..
rekao je da može bilo koji dan samo da je od 8 - 10h (i da ima dvorane)..

Neki su ljudi rekli da ponedeljkom imaju neki izborni kolegij i da im ne paše promjena termina... mada mi nije bilo baš jasno kakve to veze ima sa utorkom, srijedom i četvrtkom....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:31 ned, 4. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobro pitanje ste potegnuli

ajmo srijedom? :D
dobro pitanje ste potegnuli

ajmo srijedom? Very Happy


[Vrh]
Stankec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 06. 2006. (23:14:57)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:52 ned, 4. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

profesori mat i inf imaju srijedom od 8 do 10 metodiku.... :(
profesori mat i inf imaju srijedom od 8 do 10 metodiku.... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan