Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rampa ... i kad ju namjeravaju maknuti

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
bingo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2002. (18:03:08)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:23 sri, 26. 11. 2003    Naslov: rampa ... i kad ju namjeravaju maknuti Citirajte i odgovorite

No da... Parkiram se ja lijepo u utorak, kao i svaki dan u prosle 4 godine, dolje na parkiralistu faksa i gle iznendjenja, rampa... Ali dignuta!
E sad, oko 2 vise nije bila dignuta, ali sam ja josh uvijek bio parkiran u dvoristu!!!!!!!!!

Pitanja: Tko? Kada? Zasto? Do kada? i Jel bilo tesko negdje napisati da ce se zatvarati od utorka, a ne da dodjes, cudish se, cekas, ..., cekas i onda se provlacis iza profesora!? :roll:
No da... Parkiram se ja lijepo u utorak, kao i svaki dan u prosle 4 godine, dolje na parkiralistu faksa i gle iznendjenja, rampa... Ali dignuta!
E sad, oko 2 vise nije bila dignuta, ali sam ja josh uvijek bio parkiran u dvoristu!!!!!!!!!

Pitanja: Tko? Kada? Zasto? Do kada? i Jel bilo tesko negdje napisati da ce se zatvarati od utorka, a ne da dodjes, cudish se, cekas, ..., cekas i onda se provlacis iza profesora!? Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:44 sri, 26. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

he he he :lol: :lol:
he he he Laughing Laughing



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:12 sri, 26. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Da, zbilja glupo kaj su to napravili... Također, moj pokušaj parkiranja je završio svađom sa nekim likom kaj je montirao rampu. Pa jel nemaju profesori dosta mjesta u onoj garaži? Ili su skužili kaj se događa na parkiralištu petkom i subotom navečer... Al kaj to njih briga? Onda su trebali napravit veće parkiralište! Sad ćeš vidjet [/color][color=darkred]******[/color][color=darkblue] pred faksom kad ne bude parking mjesta, kako će se gulit i grebat lakovi na autima... Ovo im je zbilja bio "loš" potez.[/color]

[color=darkred][b]Admin note[/b]: Vec sam te upozorio da psovanje ne prolazi, cak ni pod maskom "zvjezdica". :evil: Chill off with that!

Account ti ide na lock da se malo ohladis s takvim izrazavanjem na Forumu. Odlockat cu za cca 3 dana; dakle negdje u toku subote, 29.11.2003.[/color]
Da, zbilja glupo kaj su to napravili... Također, moj pokušaj parkiranja je završio svađom sa nekim likom kaj je montirao rampu. Pa jel nemaju profesori dosta mjesta u onoj garaži? Ili su skužili kaj se događa na parkiralištu petkom i subotom navečer... Al kaj to njih briga? Onda su trebali napravit veće parkiralište! Sad ćeš vidjet ****** pred faksom kad ne bude parking mjesta, kako će se gulit i grebat lakovi na autima... Ovo im je zbilja bio "loš" potez.

Admin note: Vec sam te upozorio da psovanje ne prolazi, cak ni pod maskom "zvjezdica". Evil or Very Mad Chill off with that!

Account ti ide na lock da se malo ohladis s takvim izrazavanjem na Forumu. Odlockat cu za cca 3 dana; dakle negdje u toku subote, 29.11.2003.



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 17:12 sri, 26. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobar parking svima a ne samo njima!!!!
dobar parking svima a ne samo njima!!!!



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bingo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2002. (18:03:08)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:05 sri, 26. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"][color=darkblue] Pa jel nemaju profesori dosta mjesta u onoj garaži? [/color][/quote]

Ocito nemaju, jer je maknuta ona rampa sa ulaza u garazu. Ali dok sam cekao tamo, pojavila se neka prof. sa geofizike koja se tamo parkira od kad postoji zgrada, iz jednostavnog razloga sto geofizika NEMA svoje parkiraliste :shock: Ona naravno nije imala daljinski za rampu. :oops:

Ajde vsego, cekamo "(Pro)dekan(ica) kaze" :lol:
Kamti (napisa):
Pa jel nemaju profesori dosta mjesta u onoj garaži?


Ocito nemaju, jer je maknuta ona rampa sa ulaza u garazu. Ali dok sam cekao tamo, pojavila se neka prof. sa geofizike koja se tamo parkira od kad postoji zgrada, iz jednostavnog razloga sto geofizika NEMA svoje parkiraliste Shocked Ona naravno nije imala daljinski za rampu. Embarassed

Ajde vsego, cekamo "(Pro)dekan(ica) kaze" Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:23 sri, 26. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[list=1][*] Odluka nije bila na profesorima, nego na upravi Fakulteta. Pitajte svoje predstavnike da li je bilo na Vijecu ili je to neko manje tijelo odlucilo. Ja fakat ne znam; jednako sam se zacudio kad sam vidio da je rampa premjestena.
[*] Garazu koriste i Matematicari i Fizicari i veci dio dana su bila puna sva mjesta u njoj. Dakle, [b]i ona za parkiranje i ona "sa strane"[/b]. :shock:
[*] Ja petkom i subotom na vecer nisam nikada nista tamo primijetio, no to i tako nije briga profesora, nego [i]security[/i]ja... 8)
[*] Zasto mislite da studenti trebaju imati jednako osiguran parking kao i zaposlenici Fakulteta? Na FERu nema nista gdje se ne placa, a vi ovdje imate barem ova dva mala parkiralista.
[*] Vece parkiraliste... Pitanje je koja sve zemlja pripada Fakultetu; Takodjer, treba imati para za graditi parkiraliste. :roll:[/list:o]
[b]Bottom line[/b]: Obratite se svojim predstavnicima ako mislite da se dogodilo nesto nepravedno. Ja, kao asistent, nemam veze ni s tom odlukom, ni s njenom realizacijom. :?

:evil: Takodjer, ne svidja mi se ona prijetnja o grebanju auta. :evil: Sta smo moj auto i ja krivi ako vi ne mozete dolje parkirati? :evil: Jako kulturna opaska/namjera/... :evil: Dostojna akademskih gradjana... :evil:
  1. Odluka nije bila na profesorima, nego na upravi Fakulteta. Pitajte svoje predstavnike da li je bilo na Vijecu ili je to neko manje tijelo odlucilo. Ja fakat ne znam; jednako sam se zacudio kad sam vidio da je rampa premjestena.
  2. Garazu koriste i Matematicari i Fizicari i veci dio dana su bila puna sva mjesta u njoj. Dakle, i ona za parkiranje i ona "sa strane". Shocked
  3. Ja petkom i subotom na vecer nisam nikada nista tamo primijetio, no to i tako nije briga profesora, nego securityja... Cool
  4. Zasto mislite da studenti trebaju imati jednako osiguran parking kao i zaposlenici Fakulteta? Na FERu nema nista gdje se ne placa, a vi ovdje imate barem ova dva mala parkiralista.
  5. Vece parkiraliste... Pitanje je koja sve zemlja pripada Fakultetu; Takodjer, treba imati para za graditi parkiraliste. Rolling Eyes

Bottom line: Obratite se svojim predstavnicima ako mislite da se dogodilo nesto nepravedno. Ja, kao asistent, nemam veze ni s tom odlukom, ni s njenom realizacijom. Confused

Evil or Very Mad Takodjer, ne svidja mi se ona prijetnja o grebanju auta. Evil or Very Mad Sta smo moj auto i ja krivi ako vi ne mozete dolje parkirati? Evil or Very Mad Jako kulturna opaska/namjera/... Evil or Very Mad Dostojna akademskih gradjana... Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Edo
Gost





PostPostano: 21:05 sri, 26. 11. 2003    Naslov: rampa Citirajte i odgovorite

Bilo je na vijecu. Prijedlog se Fizike je bio da se rampa stavi na ulaz s Bijenicke, a Matematike (prvenstveno dekana) nesto blazi, da se pomakne tako da studenti mogu koristiti prva dva parkiralista. Laki racun pokazuje da ni ovo nije dovoljno da bi se svi nastavnici s Matematike i Fizike parkirali
Bilo je na vijecu. Prijedlog se Fizike je bio da se rampa stavi na ulaz s Bijenicke, a Matematike (prvenstveno dekana) nesto blazi, da se pomakne tako da studenti mogu koristiti prva dva parkiralista. Laki racun pokazuje da ni ovo nije dovoljno da bi se svi nastavnici s Matematike i Fizike parkirali


[Vrh]
Voodoo Chile
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (07:50:41)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: singularitet fje 1/(z-i)

PostPostano: 16:30 pet, 28. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Na FERu nema nista gdje se ne placa[/quote]

Kak ne bi bilo, sam ne na parkingu :-) Sam da im sad za prvu obljetnicu naplate parkiranja ne bi palo na pamet i poslati pauke da miču "nelegalno" parkirane :-/ Inače, mislim da fakat nije u redu da se studentima naplaćuje parkiranje pored matičnog faksa.
vsego (napisa):
Na FERu nema nista gdje se ne placa


Kak ne bi bilo, sam ne na parkingu Smile Sam da im sad za prvu obljetnicu naplate parkiranja ne bi palo na pamet i poslati pauke da miču "nelegalno" parkirane :-/ Inače, mislim da fakat nije u redu da se studentima naplaćuje parkiranje pored matičnog faksa.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:36 pet, 28. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Voodoo Chile"]nače, mislim da fakat nije u redu da se studentima naplaćuje parkiranje pored matičnog faksa.[/quote]

Ne kazem da je u redu. Ali prostor je ogranicen. Ako ti ne uspijes negdje parkirati, propustit ces vjezbe/predavanje. Ako ja propustim, izvisili su svi koji su mi trebali doci na vjezbe, ne? :(

To je samo jedan od razloga da zaposleni ipak budu malo "povlasteni"... 8)
Voodoo Chile (napisa):
nače, mislim da fakat nije u redu da se studentima naplaćuje parkiranje pored matičnog faksa.


Ne kazem da je u redu. Ali prostor je ogranicen. Ako ti ne uspijes negdje parkirati, propustit ces vjezbe/predavanje. Ako ja propustim, izvisili su svi koji su mi trebali doci na vjezbe, ne? Sad

To je samo jedan od razloga da zaposleni ipak budu malo "povlasteni"... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ritchbe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2003. (14:20:09)
Postovi: (15)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:59 sub, 29. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

 
[quote]To je samo jedan od razloga da zaposleni ipak budu malo "povlasteni"... 8)[/quote]

Zivjeli 'povlasteni zaposleni', dole 'rampe na parkiralistima'... :valovi:

Lijepo to zvuci a ja imam srece da mi vozacka jos uvijek nije u dzepu ("...ispala iz dzepa" kvot iz izjave za [color=blue]MUP[/color]) inace bi i ja bio tuzan gledati ...toliko autiju u toliko malo mjesta...

P.S. budite mi pozdravljeni svi forumasi ( koji su tako lijepo izletovali... :bigcry: ), posto je moj strumpf jos u nastajanju :n00b:
 
Citat:
To je samo jedan od razloga da zaposleni ipak budu malo "povlasteni"... Cool


Zivjeli 'povlasteni zaposleni', dole 'rampe na parkiralistima'... Mi smo sareni i veseli!

Lijepo to zvuci a ja imam srece da mi vozacka jos uvijek nije u dzepu ("...ispala iz dzepa" kvot iz izjave za MUP) inace bi i ja bio tuzan gledati ...toliko autiju u toliko malo mjesta...

P.S. budite mi pozdravljeni svi forumasi ( koji su tako lijepo izletovali... Very sad ), posto je moj strumpf jos u nastajanju #Newbie


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Marijan
Gost





PostPostano: 16:32 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Zasto mislite da studenti trebaju imati jednako osiguran parking kao i zaposlenici Fakulteta? Na FERu nema nista gdje se ne placa, a vi ovdje imate barem ova dva mala parkiralista. "

Greska: Na Feru ima mjesto za invalide gdje se ne placa i stovise tamo uvijek bude mjesto za parkiranje. Ja neznam zasto, ali kod nas nikad se ne postuje taj znak, ja imam invalidsku ozanku na autu i nemam gdje parkirat a na mjestu za invalide bude parkiran neki divlji auto koji nije oznacen kao auto invalida, mislim da se ti vlasnici automobila ne bi smjeli zacuditi kada netko od invalida pozove pauka!
Ako ova rampa ostane ovako ja nikako necu moc nac mjesta, vec sam i ova par dana parkiral negdje na sredinu. Jos jedan je problem u tome sto sam prosle godine imao razbijen branik od auta, i da bih dobio odstetu pozvao sam policiju koja je naravno lijepo odredila da sam se ja krivo parkirao i naravno odsteta mi je jako smanjena, a ja sam uz to platio kaznu za parkiranje. Od kako je postavljeno mjesto za invalide ja sam bio parkiran nekih par puta na tom mjestu, a vecinom vidim da se svi odnose prema tome kao prema "obicnom" parkirnom mjestu. Stoga vas lijepo molim da postujete mjesto za invalide.
"Zasto mislite da studenti trebaju imati jednako osiguran parking kao i zaposlenici Fakulteta? Na FERu nema nista gdje se ne placa, a vi ovdje imate barem ova dva mala parkiralista. "

Greska: Na Feru ima mjesto za invalide gdje se ne placa i stovise tamo uvijek bude mjesto za parkiranje. Ja neznam zasto, ali kod nas nikad se ne postuje taj znak, ja imam invalidsku ozanku na autu i nemam gdje parkirat a na mjestu za invalide bude parkiran neki divlji auto koji nije oznacen kao auto invalida, mislim da se ti vlasnici automobila ne bi smjeli zacuditi kada netko od invalida pozove pauka!
Ako ova rampa ostane ovako ja nikako necu moc nac mjesta, vec sam i ova par dana parkiral negdje na sredinu. Jos jedan je problem u tome sto sam prosle godine imao razbijen branik od auta, i da bih dobio odstetu pozvao sam policiju koja je naravno lijepo odredila da sam se ja krivo parkirao i naravno odsteta mi je jako smanjena, a ja sam uz to platio kaznu za parkiranje. Od kako je postavljeno mjesto za invalide ja sam bio parkiran nekih par puta na tom mjestu, a vecinom vidim da se svi odnose prema tome kao prema "obicnom" parkirnom mjestu. Stoga vas lijepo molim da postujete mjesto za invalide.


[Vrh]
Prox
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 06. 05. 2003. (20:26:58)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:24 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Marijane mislim da bi tebi fax trebao dati karrticu (ili kako vec funkcionira ta rampa) da se sparkiras iza rampe. Da se ne gnjavis sa cinjenicom da li ces naci ili neces naci mjesto :wink:
Marijane mislim da bi tebi fax trebao dati karrticu (ili kako vec funkcionira ta rampa) da se sparkiras iza rampe. Da se ne gnjavis sa cinjenicom da li ces naci ili neces naci mjesto Wink



_________________
Happiness is a way of travel - not a destination
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:58 ned, 30. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Marijan"]Na Feru ima mjesto za invalide gdje se ne placa i stovise tamo uvijek bude mjesto za parkiranje.[/quote]

Nisam govorio o mjestu za invalide... ;)

Mislim da jedno cak i nije dosta; trebalo bi vidjeti koliko vozaca s tom naljepnicom ima na faxevima... :) Ja sam cuo za jos barem jednog... :roll:

[quote="Marijan"]Ja neznam zasto, ali kod nas nikad se ne postuje taj znak[/quote]

Generalizacije nisu zdrave; ja sam parkiravao i pred Tangentom, pa i dalje i to cak i kad je to mjesto bilo slobodno... 8) Inace, kad je tek postavljeno, poceo sam se uparkiravati tamo i onda mi je suvozac sugerirao da je taj znak tamo. Bas se ne vidi jako... :roll:

[quote="Marijan"]ja imam invalidsku ozanku na autu i nemam gdje parkirat a na mjestu za invalide bude parkiran neki divlji auto koji nije oznacen kao auto invalida, mislim da se ti vlasnici automobila ne bi smjeli zacuditi kada netko od invalida pozove pauka![/quote]

Slazem se! Zovi odmah! :D Samo par puta da pauk dodje i vise nece biti problema! ;)

IMO, to bi trebao netko od osoblja Faxa (redovito) zvati... Ne znam... Domar, cistacice...? :roll:
Marijan (napisa):
Na Feru ima mjesto za invalide gdje se ne placa i stovise tamo uvijek bude mjesto za parkiranje.


Nisam govorio o mjestu za invalide... Wink

Mislim da jedno cak i nije dosta; trebalo bi vidjeti koliko vozaca s tom naljepnicom ima na faxevima... Smile Ja sam cuo za jos barem jednog... Rolling Eyes

Marijan (napisa):
Ja neznam zasto, ali kod nas nikad se ne postuje taj znak


Generalizacije nisu zdrave; ja sam parkiravao i pred Tangentom, pa i dalje i to cak i kad je to mjesto bilo slobodno... Cool Inace, kad je tek postavljeno, poceo sam se uparkiravati tamo i onda mi je suvozac sugerirao da je taj znak tamo. Bas se ne vidi jako... Rolling Eyes

Marijan (napisa):
ja imam invalidsku ozanku na autu i nemam gdje parkirat a na mjestu za invalide bude parkiran neki divlji auto koji nije oznacen kao auto invalida, mislim da se ti vlasnici automobila ne bi smjeli zacuditi kada netko od invalida pozove pauka!


Slazem se! Zovi odmah! Very Happy Samo par puta da pauk dodje i vise nece biti problema! Wink

IMO, to bi trebao netko od osoblja Faxa (redovito) zvati... Ne znam... Domar, cistacice...? Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 13:07 pon, 1. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo danas ujutro oko 10:00 rampa je bila dignuta, pa cu sada u 14:00 vidjeti da li je jos uvijek dignuta ili je sad spustena. a ovo za pauka se potpuno slazem, da tek vidite kak se u mojoj ulici parkiraju, e jedva produ na nekim mjestima dva auta, a na vecini mjesta jedva prode i jedan. :onfire:
evo danas ujutro oko 10:00 rampa je bila dignuta, pa cu sada u 14:00 vidjeti da li je jos uvijek dignuta ili je sad spustena. a ovo za pauka se potpuno slazem, da tek vidite kak se u mojoj ulici parkiraju, e jedva produ na nekim mjestima dva auta, a na vecini mjesta jedva prode i jedan. #Onfire


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 18:07 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Re: rampa Citirajte i odgovorite

[quote="Edo"]Bilo je na vijecu. Prijedlog se Fizike je bio da se rampa stavi na ulaz s Bijenicke, a Matematike (prvenstveno dekana) nesto blazi, da se pomakne tako da studenti mogu koristiti prva dva parkiralista.[/quote]
:klapklap: hvala prof. Mangeru :klapklap:
[quote="Edo"]Laki racun pokazuje da ni ovo nije dovoljno da bi se svi nastavnici s Matematike i Fizike parkirali[/quote]
Empiricka provjera pokazuje da od kako je rampa postavljena na onom velikom (i nedavno prosirenom) djelu parkiralista koji je ogradjen, nisam vidio vise od cetiri parkirana automobila u bilo kojem trenutku kada sam onuda prolazio, a cinih to cesto.
Edo (napisa):
Bilo je na vijecu. Prijedlog se Fizike je bio da se rampa stavi na ulaz s Bijenicke, a Matematike (prvenstveno dekana) nesto blazi, da se pomakne tako da studenti mogu koristiti prva dva parkiralista.

Toooooo, majstoreeeee! hvala prof. Mangeru Toooooo, majstoreeeee!
Edo (napisa):
Laki racun pokazuje da ni ovo nije dovoljno da bi se svi nastavnici s Matematike i Fizike parkirali

Empiricka provjera pokazuje da od kako je rampa postavljena na onom velikom (i nedavno prosirenom) djelu parkiralista koji je ogradjen, nisam vidio vise od cetiri parkirana automobila u bilo kojem trenutku kada sam onuda prolazio, a cinih to cesto.



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:24 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Re: rampa Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Empiricka provjera pokazuje da od kako je rampa postavljena na onom velikom (i nedavno prosirenom) djelu parkiralista koji je ogradjen, nisam vidio vise od cetiri parkirana automobila u bilo kojem trenutku kada sam onuda prolazio, a cinih to cesto.[/quote]

Ako mislis na parkiraliste rezervirano za zaposlene, pokusaj oko 12 sati... Hoce biti solidno naporno naci mjesto... :shock: :?
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Empiricka provjera pokazuje da od kako je rampa postavljena na onom velikom (i nedavno prosirenom) djelu parkiralista koji je ogradjen, nisam vidio vise od cetiri parkirana automobila u bilo kojem trenutku kada sam onuda prolazio, a cinih to cesto.


Ako mislis na parkiraliste rezervirano za zaposlene, pokusaj oko 12 sati... Hoce biti solidno naporno naci mjesto... Shocked Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 20:09 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Re: rampa Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ako mislis na parkiraliste rezervirano za zaposlene, pokusaj oko 12 sati... Hoce biti solidno naporno naci mjesto... :shock: :?[/quote]
Huh ? :? Mozda ce da grijesim al ce bolje da gleda sutra, a ? :)
vsego (napisa):
Ako mislis na parkiraliste rezervirano za zaposlene, pokusaj oko 12 sati... Hoce biti solidno naporno naci mjesto... Shocked Confused

Huh ? Confused Mozda ce da grijesim al ce bolje da gleda sutra, a ? Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan