Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Engleski kolokvij???

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 19:29 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Engleski kolokvij??? Citirajte i odgovorite

Stalno se nešto priča o kolokviju iz engleskog pa jel bi mi mogao netko konačno reći jel je ,kad je, o čemu je??? Zadnja dva tjedna nisam moga dolaziti na predavanja pa sam sada skroz neupućen. Ja imam predavanja tek u srijedu pa bih molio nekog tko ih je imao danas ili sutra (ne znam kad druga grupa ima) napiše jel su što pisali ili ne,kad će?? Unaprijed hvala na odgovorima. P.S. Ako nisam temu stavio u dobri podforum neka je admin premjesti molim (rasprava o kolokvijima je skrenula skroz u druge vode pa sam otvorio novu temu). :)
Stalno se nešto priča o kolokviju iz engleskog pa jel bi mi mogao netko konačno reći jel je ,kad je, o čemu je??? Zadnja dva tjedna nisam moga dolaziti na predavanja pa sam sada skroz neupućen. Ja imam predavanja tek u srijedu pa bih molio nekog tko ih je imao danas ili sutra (ne znam kad druga grupa ima) napiše jel su što pisali ili ne,kad će?? Unaprijed hvala na odgovorima. P.S. Ako nisam temu stavio u dobri podforum neka je admin premjesti molim (rasprava o kolokvijima je skrenula skroz u druge vode pa sam otvorio novu temu). Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:12 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Re: Engleski kolokvij??? Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]Stalno se nešto priča o kolokviju iz engleskog pa jel bi mi mogao netko konačno reći jel je ,kad je, o čemu je???[/quote]

Ja sam cuo da je danas bila nekakva gramatika na tapeti... :?

[quote="vedraf"]P.S. Ako nisam temu stavio u dobri podforum neka je admin premjesti molim (rasprava o kolokvijima je skrenula skroz u druge vode pa sam otvorio novu temu). :)[/quote]

Pa, kad vec postoji podforum "Kolokviji"... 8)
vedraf (napisa):
Stalno se nešto priča o kolokviju iz engleskog pa jel bi mi mogao netko konačno reći jel je ,kad je, o čemu je???


Ja sam cuo da je danas bila nekakva gramatika na tapeti... Confused

vedraf (napisa):
P.S. Ako nisam temu stavio u dobri podforum neka je admin premjesti molim (rasprava o kolokvijima je skrenula skroz u druge vode pa sam otvorio novu temu). Smile


Pa, kad vec postoji podforum "Kolokviji"... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 20:38 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znam za grupe od sutra i srijede, ali danas u ponedjeljak smo pisali "kolokvij" koji, kolko sam ja skuzila to se i nece tako jako brojati.
ne znam za grupe od sutra i srijede, ali danas u ponedjeljak smo pisali "kolokvij" koji, kolko sam ja skuzila to se i nece tako jako brojati.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
FFF
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2006. (19:46:12)
Postovi: (2A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 20:59 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

vecinom srednja skola....ispraviti pogresno napisani tekst, zatim if recenice a od onoga sto smo radili topic sentences....dobijes neki paragraf i trebas izvuci topic sentence... :wink:
vecinom srednja skola....ispraviti pogresno napisani tekst, zatim if recenice a od onoga sto smo radili topic sentences....dobijes neki paragraf i trebas izvuci topic sentence... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 15:56 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad tak pricate o tome cini se prelagan kolokvij. I cula sam da se pise dosta dugo i da ima dosta prepisivanja.
Kad tak pricate o tome cini se prelagan kolokvij. I cula sam da se pise dosta dugo i da ima dosta prepisivanja.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 18:26 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mi smo danas imali gramatiku i ''slaganje recenice na drugi nacin'' :)
Gramatika je bila ta da skuzimo koji je ispravan nacin na koji se treba napisati neka recenica, a takav slican je bio i onaj drugi dio:imali smo recenicu u kojoj je bio podcrtan neki dio te recenice koji je zapravo pravilan ali smo morali saznati s kojim se dijelom moze zamijeniti taj podcrtani dio u recenici a da pritom ne promijenimo znacenje recenice :) ja bi to tako objasnila. Uglavnom, sve je bilo na zaokruzivanje, 15 recenica iz gramatike i 25 iz tog ''slaganja recenica''. Nije da nije bilo lagano ali nije bilo ni tesko, po meni (ne briljiram u engleskom, o gramatici nemam pojma) malo je bilo ''zbunjujuce'' :)
Mislim da smo pisali malo manje od sat vremena
Mi smo danas imali gramatiku i ''slaganje recenice na drugi nacin'' Smile
Gramatika je bila ta da skuzimo koji je ispravan nacin na koji se treba napisati neka recenica, a takav slican je bio i onaj drugi dio:imali smo recenicu u kojoj je bio podcrtan neki dio te recenice koji je zapravo pravilan ali smo morali saznati s kojim se dijelom moze zamijeniti taj podcrtani dio u recenici a da pritom ne promijenimo znacenje recenice Smile ja bi to tako objasnila. Uglavnom, sve je bilo na zaokruzivanje, 15 recenica iz gramatike i 25 iz tog ''slaganja recenica''. Nije da nije bilo lagano ali nije bilo ni tesko, po meni (ne briljiram u engleskom, o gramatici nemam pojma) malo je bilo ''zbunjujuce'' Smile
Mislim da smo pisali malo manje od sat vremena



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 0:59 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osobno, mislim da je ovaj test bio totalno besmislen.

Nije besmislen ako ce se njime provjeravati nase znanje samo da bi mi dobili povratnu informaciju, ali mislim da je malo blesavo da tako nesto ulazi u ocjenu buduci da se tako nesto nije ni spominjalo na ovom kolegiju.
Osobno, mislim da je ovaj test bio totalno besmislen.

Nije besmislen ako ce se njime provjeravati nase znanje samo da bi mi dobili povratnu informaciju, ali mislim da je malo blesavo da tako nesto ulazi u ocjenu buduci da se tako nesto nije ni spominjalo na ovom kolegiju.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 9:11 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je najgluplje bilo što mi mjesecima radimo jedno onda pišemo "kolokvij" iz nečeg sasvima drugog al vrhunac mi je to što profesorica to gradivo objašnjava dok drži kolokvije u ruci za podjelit :shock:
meni je najgluplje bilo što mi mjesecima radimo jedno onda pišemo "kolokvij" iz nečeg sasvima drugog al vrhunac mi je to što profesorica to gradivo objašnjava dok drži kolokvije u ruci za podjelit Shocked



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 12:08 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

očito da svašta možemo očekivati od nje. mene je nekaj pitala pod satom pa sam rekla jednu rečenicu koja nije sasvim gramatički točna pa nas je ubijala pol sata u pojam sa gramatikom (indirektni govor).
očito da svašta možemo očekivati od nje. mene je nekaj pitala pod satom pa sam rekla jednu rečenicu koja nije sasvim gramatički točna pa nas je ubijala pol sata u pojam sa gramatikom (indirektni govor).



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ved
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 02. 2006. (00:53:01)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:34 ned, 28. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako mi netko može reći što je profesorica rekla da će bit u drugom kolokviju iz engleskog jer nisam bila na satu zadnji put bila bih zahvalna :)
Ako mi netko može reći što je profesorica rekla da će bit u drugom kolokviju iz engleskog jer nisam bila na satu zadnji put bila bih zahvalna Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 16:50 ned, 28. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

punctuation
spajanje rečenica
subject+verb agreement
topic sentence
indirect questions
word order

uglavnom sve što smo do sada prošli po onim njenim papirima koje nam je extra davala i možda i neki esej koliko sam ja skužila
punctuation
spajanje rečenica
subject+verb agreement
topic sentence
indirect questions
word order

uglavnom sve što smo do sada prošli po onim njenim papirima koje nam je extra davala i možda i neki esej koliko sam ja skužila


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
renata
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2005. (20:25:12)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 12:27 ned, 11. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li itko sto je s rezultatima kolokvija iz engleskog? kad i gdje ce to biti objavljeno ( ili mozda vec je ? :oops: )
zna li itko sto je s rezultatima kolokvija iz engleskog? kad i gdje ce to biti objavljeno ( ili mozda vec je ? Embarassed )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 12:38 ned, 11. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=8108&start=20



na kraju stranice...u petak nisu bili rezultati na vratima.
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=8108&start=20



na kraju stranice...u petak nisu bili rezultati na vratima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:16 pon, 9. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čuo sam da je jedna grupa već pisala kolokvij iz engleskog?

Što je bilo u kolokviju ako bi htio odgovoriti netko...hvala
Čuo sam da je jedna grupa već pisala kolokvij iz engleskog?

Što je bilo u kolokviju ako bi htio odgovoriti netko...hvala


[Vrh]
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 22:21 pon, 9. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

1.zad: 20ak recenica kojima je izostavljen dio i ponudjene su 3mogucnosti
2.zad: Tekst o nekoj oluji nedostaju rijeci, ponudjene su.
3.zad: 20recenica. Ispravi ako postoji greska.
4.zad: Najzanimljiviji. 16 fraza, ponudjeno je 16 rijeci i treba sparit. Fraze su sa rijecima poput omjer,odnost, postotak, volumen, proporcije itd. To bi kao buduci matematicari trebali znat 8)
1.zad: 20ak recenica kojima je izostavljen dio i ponudjene su 3mogucnosti
2.zad: Tekst o nekoj oluji nedostaju rijeci, ponudjene su.
3.zad: 20recenica. Ispravi ako postoji greska.
4.zad: Najzanimljiviji. 16 fraza, ponudjeno je 16 rijeci i treba sparit. Fraze su sa rijecima poput omjer,odnost, postotak, volumen, proporcije itd. To bi kao buduci matematicari trebali znat Cool



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 22:34 pon, 9. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A po čemu su se razlikovali "običan" kolokvij od onog "težeg" za one koji su imali 5 u prvom semestru?
A po čemu su se razlikovali "običan" kolokvij od onog "težeg" za one koji su imali 5 u prvom semestru?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 23:13 pon, 9. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marijap"]A po čemu su se razlikovali "običan" kolokvij od onog "težeg" za one koji su imali 5 u prvom semestru?[/quote]

pa imaju su jos zadataka. i bioi su fizicki odvojeni od ostalih dakle skroz maprijed odma ispred ploce i iza skroz u kutu. Al meni je Vera tako da :D
marijap (napisa):
A po čemu su se razlikovali "običan" kolokvij od onog "težeg" za one koji su imali 5 u prvom semestru?


pa imaju su jos zadataka. i bioi su fizicki odvojeni od ostalih dakle skroz maprijed odma ispred ploce i iza skroz u kutu. Al meni je Vera tako da Very Happy



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 6:06 uto, 10. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]4.zad: Najzanimljiviji. 16 fraza, ponudjeno je 16 rijeci i treba sparit. Fraze su sa rijecima poput omjer,odnost, postotak, volumen, proporcije itd. To bi kao buduci matematicari trebali znat 8)[/quote]
Aha, zato sto smo to tako detaljno radili na satu. :roll:

Necu uopce komentirat.
nana (napisa):
4.zad: Najzanimljiviji. 16 fraza, ponudjeno je 16 rijeci i treba sparit. Fraze su sa rijecima poput omjer,odnost, postotak, volumen, proporcije itd. To bi kao buduci matematicari trebali znat Cool

Aha, zato sto smo to tako detaljno radili na satu. Rolling Eyes

Necu uopce komentirat.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:38 uto, 10. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]
Aha, zato sto smo to tako detaljno radili na satu. :roll:
[/quote]

A radili smo i gramatiku :roll: U životu tako puno engleski nisam radila, nisam imala ni trenutak slobodnog vremena zbog engleskog :roll:
Toliko toga smo "sparili" da mi se sve pomiješalo :clown:
buba (napisa):

Aha, zato sto smo to tako detaljno radili na satu. Rolling Eyes


A radili smo i gramatiku Rolling Eyes U životu tako puno engleski nisam radila, nisam imala ni trenutak slobodnog vremena zbog engleskog Rolling Eyes
Toliko toga smo "sparili" da mi se sve pomiješalo Klaun



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 8:40 uto, 10. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma, lako za to kaj se nije radilo, nego svaka grupa radi drukčije i dobije drukčije informacije o kolokviju...
ma, lako za to kaj se nije radilo, nego svaka grupa radi drukčije i dobije drukčije informacije o kolokviju...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan