Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zadaci 1.8 i 1.12 iz vježbi
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
beba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2006. (00:00:41)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2
Lokacija: st-ZG

PostPostano: 18:11 pet, 13. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

koja tezina rekurzije ce bit otprilike?ovako nesto ka permutacije ili lakse,teze?
koja tezina rekurzije ce bit otprilike?ovako nesto ka permutacije ili lakse,teze?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fluff
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2007. (11:45:29)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0
Lokacija: zgb

PostPostano: 19:15 pet, 13. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sunny"]na prvih 7 (brojim do 1 pa do 7) mjesta ispisivati razmake, na 8. mjestu 1, na 9. tocku, a na 10. trojku. [/quote]
Samo jos nesto- zasto ne krecemo od nule pa do devetke nego od jedinice? hvala :(
sunny (napisa):
na prvih 7 (brojim do 1 pa do 7) mjesta ispisivati razmake, na 8. mjestu 1, na 9. tocku, a na 10. trojku.

Samo jos nesto- zasto ne krecemo od nule pa do devetke nego od jedinice? hvala Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:24 pet, 13. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fluff"][quote="sunny"]na prvih 7 (brojim do 1 pa do 7) mjesta ispisivati razmake, na 8. mjestu 1, na 9. tocku, a na 10. trojku. [/quote]
Samo jos nesto- zasto ne krecemo od nule pa do devetke nego od jedinice? hvala :([/quote]

Rijec je o mjestima na ekranu, a ne o nizu. ;)
fluff (napisa):
sunny (napisa):
na prvih 7 (brojim do 1 pa do 7) mjesta ispisivati razmake, na 8. mjestu 1, na 9. tocku, a na 10. trojku.

Samo jos nesto- zasto ne krecemo od nule pa do devetke nego od jedinice? hvala Sad


Rijec je o mjestima na ekranu, a ne o nizu. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zrinka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2006. (20:33:54)
Postovi: (7F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-73 = 10 - 83
Lokacija: Grad Zagreb

PostPostano: 18:58 sub, 14. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nek mi netko, please, riješi te zadatke. Stvarno nisam ja kriva što sam slušala UUR još kad je bio stari pseudo-jezik. :!:
Nek mi netko, please, riješi te zadatke. Stvarno nisam ja kriva što sam slušala UUR još kad je bio stari pseudo-jezik. Exclamation



_________________
ZRINKA
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 20:10 sub, 14. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zrinka"]Nek mi netko, please, riješi te zadatke. Stvarno nisam ja kriva što sam slušala UUR još kad je bio stari pseudo-jezik. :!:[/quote]

koji zadatci ti trebaju? Sta nisu u tim vjezbama vecina zadataka rijeseni :?: :? Ostale bi bilo dobro da ih rijesis sama pa da si izvjezbas to pa ako zapne kod nekog pitaj.
zrinka (napisa):
Nek mi netko, please, riješi te zadatke. Stvarno nisam ja kriva što sam slušala UUR još kad je bio stari pseudo-jezik. Exclamation


koji zadatci ti trebaju? Sta nisu u tim vjezbama vecina zadataka rijeseni Question Confused Ostale bi bilo dobro da ih rijesis sama pa da si izvjezbas to pa ako zapne kod nekog pitaj.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 20:55 sub, 14. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zrinka"]Nek mi netko, please, riješi te zadatke. Stvarno nisam ja kriva što sam slušala UUR još kad je bio stari pseudo-jezik. :!:[/quote]

zašto nisi slušala onda UUR ove godine? ili bar C dio...
anyway nitko ne može umjesto tebe naučiti to, moraš sama rješavati i pitati kad ne ide...
zrinka (napisa):
Nek mi netko, please, riješi te zadatke. Stvarno nisam ja kriva što sam slušala UUR još kad je bio stari pseudo-jezik. Exclamation


zašto nisi slušala onda UUR ove godine? ili bar C dio...
anyway nitko ne može umjesto tebe naučiti to, moraš sama rješavati i pitati kad ne ide...



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
zrinka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2006. (20:33:54)
Postovi: (7F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-73 = 10 - 83
Lokacija: Grad Zagreb

PostPostano: 16:25 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam znala da se ove godine na UUR-u radi C. Trebaju mi zadaci 1.8. i 1.12. (nisu rješeni u vježbama). Slušala sam dio C-a, a onda sam se razboljela. :roll:
Nisam znala da se ove godine na UUR-u radi C. Trebaju mi zadaci 1.8. i 1.12. (nisu rješeni u vježbama). Slušala sam dio C-a, a onda sam se razboljela. Rolling Eyes



_________________
ZRINKA
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan