Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Web.Start konferencija (17. i 18. 05, Zgb) (ima popust ;o) ) (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Razno
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:30 uto, 8. 5. 2007    Naslov: Web.Start konferencija (17. i 18. 05, Zgb) (ima popust ;o) ) Citirajte i odgovorite

jedna mala informacija, onima koji se zainteresiraju - citajte do kraja :g:
[quote][url=http://webstart.ini.hr/]Web.Start[/url] je prva domaća konferencija posvećena isključivo razvoju Web aplikacija, te Web startupima. Konferencija se održava 17. i 18. svibnja 2007. u Novinarskom domu u Zagrebu, a organizator konferencije je Udruga za poticanje softverskog i online poduzetništva Initium.
...
Web.Start prva je regionalna konferencija koja se obraća autorima web projekata, omogućujući im da ostvare ili unaprijede svoje projekte, pomažući im u stjecanju znanja i kontakata koji će im omogućiti pozicioniranje na tržištu, financiranje i realizaciju perspektivnih projekata. Također, konferencija funkcionira u drugom smjeru, pružajući potencijalnim investitorima informacije o tome kako plasirati i oplemeniti sredstva na domaćoj Web sceni, predstavljajući im postojeće i projekte u nastajanju.
[/quote]
jedan mali ego boost: ;-)
[quote]Matematičari su inače u programerskoj branši izuzetno cijenjeni i smatraju se među najkvalitetnijim developerima, te vjerujem da je riječ o projektima koji -- čak i kad nemaju najoriginalniju ideju (takvih je malo i na globalnoj razini) -- imaju vrhunsku tehničku realizaciju.[/quote]

cinjenice:
cijena za 2 dana je 990 kn (ili za ranije prijave 790 kn)
studenti imaju popust od 20%
[size=18]studenti matematike imaju jos veci popust - 50%[/size]:g:

ja zicala, vi dobili :g: :weee:

podaci o ponudi:
[list][*] cijena = 395 kn
[*] potrebna je potvrda o statusu studenta iz isvua/referade (molim odabrati "za dobivanje stipendije" ili onu " za ostvarivanje prava studentskog kredita")
[*] predocenje indexa
[*] podaci (ime, prezime, mail, adresa, grad, postanski broj, drzava, telefon, gsm)
[*] novce, potvrde i podatke skupljam ja, vrsim uplatu i prijavljujem vas (ukoliko se sami javite, ostvarujete samo studentski popust od 20%)
[*] broj mjesta je vrlo ogranicen (20 komada max)
[*] ova (izuzetno povoljna) ponuda vrijedi samo za prisustvovanje na oba dana i samo preko mene
[*] [size=24]rok uplate [color=red]meni[/color] je ponedjeljak 14.05. u 14:15 h[/size] i dostavlja se popis samo onih koji su uplatu izvrsili do tada (naravno, uplatiti mozete i prije)[/list:u]

[size=18]Tko je zainteresiran, neka mi se javi do zakljucno nedjelje 13.05. ([/size]zbog obavijesti o tome da li ima jos mjesta)
mejl = ines simicic na studentu, ili PM ovdje :g:
citam vrlo redovito :g:
naci me mozete [url=http://web.studenti.math.hr/~nesi/?O_meni:Gdje_sam]ovdje[/url]


Ukoliko imate pitanja/nejasnoca oko same ponude - slobodno mi se obratite.

detalje o konferenciji mozete naci na njenom webu

[url=http://webstart.ini.hr/][img]http://webstart.ini.hr/files/webstart_241x70.png[/img][/url]
jedna mala informacija, onima koji se zainteresiraju - citajte do kraja Mr. Green
Citat:
Web.Start je prva domaća konferencija posvećena isključivo razvoju Web aplikacija, te Web startupima. Konferencija se održava 17. i 18. svibnja 2007. u Novinarskom domu u Zagrebu, a organizator konferencije je Udruga za poticanje softverskog i online poduzetništva Initium.
...
Web.Start prva je regionalna konferencija koja se obraća autorima web projekata, omogućujući im da ostvare ili unaprijede svoje projekte, pomažući im u stjecanju znanja i kontakata koji će im omogućiti pozicioniranje na tržištu, financiranje i realizaciju perspektivnih projekata. Također, konferencija funkcionira u drugom smjeru, pružajući potencijalnim investitorima informacije o tome kako plasirati i oplemeniti sredstva na domaćoj Web sceni, predstavljajući im postojeće i projekte u nastajanju.

jedan mali ego boost: Wink
Citat:
Matematičari su inače u programerskoj branši izuzetno cijenjeni i smatraju se među najkvalitetnijim developerima, te vjerujem da je riječ o projektima koji – čak i kad nemaju najoriginalniju ideju (takvih je malo i na globalnoj razini) – imaju vrhunsku tehničku realizaciju.


cinjenice:
cijena za 2 dana je 990 kn (ili za ranije prijave 790 kn)
studenti imaju popust od 20%
studenti matematike imaju jos veci popust - 50%Mr. Green

ja zicala, vi dobili Mr. Green Weeeeeee!!!!!!!!!!!

podaci o ponudi:
  • cijena = 395 kn
  • potrebna je potvrda o statusu studenta iz isvua/referade (molim odabrati "za dobivanje stipendije" ili onu " za ostvarivanje prava studentskog kredita")
  • predocenje indexa
  • podaci (ime, prezime, mail, adresa, grad, postanski broj, drzava, telefon, gsm)
  • novce, potvrde i podatke skupljam ja, vrsim uplatu i prijavljujem vas (ukoliko se sami javite, ostvarujete samo studentski popust od 20%)
  • broj mjesta je vrlo ogranicen (20 komada max)
  • ova (izuzetno povoljna) ponuda vrijedi samo za prisustvovanje na oba dana i samo preko mene
  • rok uplate meni je ponedjeljak 14.05. u 14:15 h i dostavlja se popis samo onih koji su uplatu izvrsili do tada (naravno, uplatiti mozete i prije)


Tko je zainteresiran, neka mi se javi do zakljucno nedjelje 13.05. (zbog obavijesti o tome da li ima jos mjesta)
mejl = ines simicic na studentu, ili PM ovdje Mr. Green
citam vrlo redovito Mr. Green
naci me mozete ovdje


Ukoliko imate pitanja/nejasnoca oko same ponude - slobodno mi se obratite.

detalje o konferenciji mozete naci na njenom webu




_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Razno Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan