Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Games of the World

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:55 pet, 12. 12. 2003    Naslov: Games of the World Citirajte i odgovorite

Dragi Forumasi!

Na zahtjev nekih korisnika (za otvaranje [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1108]AD&D[/url] foruma) odlucili smo (modovi, drugi Admin i ja) da igracima posvetimo cijelu kategoriju foruma! :shock: :D

Za sada postoje dva podforuma: "[i]Pravila, pitanja,...[/i]" i "[i]D&D i rodjaci[/i]". Po potrebi, lako otvorimo nove... 8)

Forumi su "skriveni" i mogu im pristupati samo korisnici iz specijalnih korisnickih grupa: "Igraci" i "Igraci u nastajanju". :? Evo i objasnjenja pojmova...
[list][*][i]Igraci[/i] - clanovi ove grupe ravnopravno sudjeluju u igrama
[*][i]Igraci u nastajanju[/i] - mogu pratiti dogadjaje na igracem forumu, ali ne mogu postati nigdje osim u prvom forumu ("[i]Pravila, pitanja,...[/i]")
[*][i]Pravila, pitanja,...[/i] - forum za rasprave i pitanja o igranju na forumu
Idealno za "ispitivanje terena" za pocetnike
[*]ostali forumi - u njima se odvijaju same igre; pristup je ogranicen kako bi se omogucilo nesmetano igranje[/list:u]Grupama pristupate klikom na "[i]Usergroups[/i]" link (negdje pri vrhu (skoro) svake stranice Foruma. Tamo izaberete grupu kojoj zelite pristupiti, zatim kliknete na "[i]View Information[/i]", te na "[i]Join group[/i]", a moderator grupe ce vam odobriti ili odbiti pristup. 8) Naravno, kako moderator nije uvijek na mrezi, morat cete pricekati neko vrijeme...

Pocetnicima se preporuca da prvo pristupaju grupi "[i]Igraci u nastajanju[/i]" jer ce grupi "[i]Igraci[/i]", u pravilu, moci pristupati samo oni korisnici koji su se dogovorili ukljuciti u neku od igara. 8)

Moderator ce brinuti i o "cistoci" foruma i, stoje jos vaznije, o postivanju [url=http://degiorgi.math.hr/forum/]Pravila ponasanja[/url] koja na "igracim" forumima vrijede kao i na ostatku Foruma! Takodjer, moderator ce uklanjati "nepocudne" igrace s foruma...

Eventualne prigovore na rad moderatora, kao i uvijek, mozete mi javiti PMom... 8)

Sretno igranje!
Dragi Forumasi!

Na zahtjev nekih korisnika (za otvaranje AD&D foruma) odlucili smo (modovi, drugi Admin i ja) da igracima posvetimo cijelu kategoriju foruma! Shocked Very Happy

Za sada postoje dva podforuma: "Pravila, pitanja,..." i "D&D i rodjaci". Po potrebi, lako otvorimo nove... Cool

Forumi su "skriveni" i mogu im pristupati samo korisnici iz specijalnih korisnickih grupa: "Igraci" i "Igraci u nastajanju". Confused Evo i objasnjenja pojmova...
  • Igraci - clanovi ove grupe ravnopravno sudjeluju u igrama
  • Igraci u nastajanju - mogu pratiti dogadjaje na igracem forumu, ali ne mogu postati nigdje osim u prvom forumu ("Pravila, pitanja,...")
  • Pravila, pitanja,... - forum za rasprave i pitanja o igranju na forumu
    Idealno za "ispitivanje terena" za pocetnike
  • ostali forumi - u njima se odvijaju same igre; pristup je ogranicen kako bi se omogucilo nesmetano igranje
Grupama pristupate klikom na "Usergroups" link (negdje pri vrhu (skoro) svake stranice Foruma. Tamo izaberete grupu kojoj zelite pristupiti, zatim kliknete na "View Information", te na "Join group", a moderator grupe ce vam odobriti ili odbiti pristup. Cool Naravno, kako moderator nije uvijek na mrezi, morat cete pricekati neko vrijeme...

Pocetnicima se preporuca da prvo pristupaju grupi "Igraci u nastajanju" jer ce grupi "Igraci", u pravilu, moci pristupati samo oni korisnici koji su se dogovorili ukljuciti u neku od igara. Cool

Moderator ce brinuti i o "cistoci" foruma i, stoje jos vaznije, o postivanju Pravila ponasanja koja na "igracim" forumima vrijede kao i na ostatku Foruma! Takodjer, moderator ce uklanjati "nepocudne" igrace s foruma...

Eventualne prigovore na rad moderatora, kao i uvijek, mozete mi javiti PMom... Cool

Sretno igranje!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:30 sub, 13. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bilo je manjih problema, pa ako ima netko tko se vec prijavio, a nije mu odobreno, molim neka ponovi request.

Hvala :mrgreen:
Bilo je manjih problema, pa ako ima netko tko se vec prijavio, a nije mu odobreno, molim neka ponovi request.

Hvala Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mARio
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (21:49:21)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Pingvinija...

PostPostano: 18:01 ned, 14. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

hej...ja se prijavio..kao igrac u nastajanju...i ne vidim uopce ona dva osnovna foruma na pocetnoj stranici...pa di su pobogu!?!?

pozdrav.

P.S:
"primljen sam"..
hej...ja se prijavio..kao igrac u nastajanju...i ne vidim uopce ona dva osnovna foruma na pocetnoj stranici...pa di su pobogu!?!?

pozdrav.

P.S:
"primljen sam"..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:39 ned, 14. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

U toku rjesavanja problema koje Nesi spominje sam ubio grupu i ponovno ju stvorio, ali sam zaboravio vratiti prava pristupa. :oops: Sorry zbog toga; sad bi trebalo biti ok... 8)

Ako bude jos problema, slobodno javi. :)
U toku rjesavanja problema koje Nesi spominje sam ubio grupu i ponovno ju stvorio, ali sam zaboravio vratiti prava pristupa. Embarassed Sorry zbog toga; sad bi trebalo biti ok... Cool

Ako bude jos problema, slobodno javi. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mARio
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (21:49:21)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Pingvinija...

PostPostano: 22:22 ned, 14. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

sada je sve u redu,

tnx Svevisnji!!

8)

m.m
sada je sve u redu,

tnx Svevisnji!!

Cool

m.m


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 0:18 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ko sto rekoh, ja ocu igrat...gdje se prijaviti?

i gdje napravim svoj character ;)
ko sto rekoh, ja ocu igrat...gdje se prijaviti?

i gdje napravim svoj character Wink



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 0:21 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

computer, delay that last post.....

naso sam di se prijaviti...i prijavih se....erm...mogu pod staff?
computer, delay that last post.....

naso sam di se prijaviti...i prijavih se....erm...mogu pod staff?



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:18 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]naso sam di se prijaviti...i prijavih se....erm...mogu pod staff?[/quote]

Mozes, ali cu ti ja odbiti zahtjev (osim ako me uvjeris da si zaposlen na Faxu)... :P
Psy (napisa):
naso sam di se prijaviti...i prijavih se....erm...mogu pod staff?


Mozes, ali cu ti ja odbiti zahtjev (osim ako me uvjeris da si zaposlen na Faxu)... Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 9:20 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

jesam, zaposlen sam....a sam faksovski............erm............stvaralac guzve....cijeli dan zujim po faksu i stvaram guzvu gdje god treba :)

a kako postst staff na forumu, with some editor powers?
jesam, zaposlen sam....a sam faksovski............erm............stvaralac guzve....cijeli dan zujim po faksu i stvaram guzvu gdje god treba Smile

a kako postst staff na forumu, with some editor powers?



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:47 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]a kako postst staff na forumu, with some editor powers?[/quote]

Ako pitas kako postati moderator... na preporuku nekog od postojecih modova. :D

Btw, sad ne trazimo nove modove... 8)

P.S. Please, dosta off-topica...
Psy (napisa):
a kako postst staff na forumu, with some editor powers?


Ako pitas kako postati moderator... na preporuku nekog od postojecih modova. Very Happy

Btw, sad ne trazimo nove modove... Cool

P.S. Please, dosta off-topica...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kazo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (18:46:58)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:35 čet, 18. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma vi ste totalno zabrijali. d&d na forumu NE funkcionira. jednostavno to nije to (znam iz iskustva). najbolje bi vam bilo igrati uzivo.
ma vi ste totalno zabrijali. d&d na forumu NE funkcionira. jednostavno to nije to (znam iz iskustva). najbolje bi vam bilo igrati uzivo.



_________________
Nepoznato je suvišno običnom čovjeku. Suvišno je stoga što on nema dovoljno energije da bi to pojmio.
- Carlos Castaneda
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 22:40 čet, 18. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

vidi ovog!!!!!

ti si ziher klasa OPTIMIST
:evil:
vidi ovog!!!!!

ti si ziher klasa OPTIMIST
Evil or Very Mad



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 22:52 čet, 18. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne, mislim da je on klasa realist.
tko je igrao pen&paper d&d kuzi o cemu se radi. ja sama ne vidim kako ce se ovo izvest ali ja sam klasa znatizelja :)
znam da se igraju ti online rpg-ovi ali to nije ovako forumski, nego se ljudi onlajnaju u dogovoreno vrime i nekako u realtime to obavljaju. sto se pravila tice, znam kako izgleda kako izgleda polu-pocetnicka ekipa u real-life, kad mozes (dok je netko drugi na redu) na brzaka pitat iskusnog susjeda na kaucu da te savjetuje vezano za neku vaznu sitnariju. ma nadam se da ce se uspit to realizirat :)
ne, mislim da je on klasa realist.
tko je igrao pen&paper d&d kuzi o cemu se radi. ja sama ne vidim kako ce se ovo izvest ali ja sam klasa znatizelja Smile
znam da se igraju ti online rpg-ovi ali to nije ovako forumski, nego se ljudi onlajnaju u dogovoreno vrime i nekako u realtime to obavljaju. sto se pravila tice, znam kako izgleda kako izgleda polu-pocetnicka ekipa u real-life, kad mozes (dok je netko drugi na redu) na brzaka pitat iskusnog susjeda na kaucu da te savjetuje vezano za neku vaznu sitnariju. ma nadam se da ce se uspit to realizirat Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Asmodai
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (16:42:53)
Postovi: (C7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Gernsback Continuum

PostPostano: 12:44 pet, 19. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]ne, mislim da je on klasa realist.
tko je igrao pen&paper d&d kuzi o cemu se radi. ja sama ne vidim kako ce se ovo izvest ali ja sam klasa znatizelja :)
znam da se igraju ti online rpg-ovi ali to nije ovako forumski, nego se ljudi onlajnaju u dogovoreno vrime i nekako u realtime to obavljaju. sto se pravila tice, znam kako izgleda kako izgleda polu-pocetnicka ekipa u real-life, kad mozes (dok je netko drugi na redu) na brzaka pitat iskusnog susjeda na kaucu da te savjetuje vezano za neku vaznu sitnariju. ma nadam se da ce se uspit to realizirat :)[/quote]

On je klasa pretjerivanje...

Roleplazinyi se mogu igrati prek foruma (koliko god ja to osbno smatrao silly rjesnjem)... postoji vec veci broj primjera koji rade na netu... trenutacno lsayemo nesto sto bi trebalo raditi... usto forum je ok jer je u neku ruku neobavezan... mozes se igra rasiriti za sve sudionike tako da svii nadju par minuta dnevno umjesto da igramo 6 sati u komadu uyivo i ili na ircu... ja i ovak jedva nadem vreemena za svoje real time sessione... bili na ircu ili sa hrpom ljudi u mojoj sobi...

Da se... bilo bi lakse da se igra nesto gdje je vise roleplayinga a ne rollplayinga, no da se... kvragu D&D je prokleto, blesavo jednostavan i straightforward...
koryanshea (napisa):
ne, mislim da je on klasa realist.
tko je igrao pen&paper d&d kuzi o cemu se radi. ja sama ne vidim kako ce se ovo izvest ali ja sam klasa znatizelja Smile
znam da se igraju ti online rpg-ovi ali to nije ovako forumski, nego se ljudi onlajnaju u dogovoreno vrime i nekako u realtime to obavljaju. sto se pravila tice, znam kako izgleda kako izgleda polu-pocetnicka ekipa u real-life, kad mozes (dok je netko drugi na redu) na brzaka pitat iskusnog susjeda na kaucu da te savjetuje vezano za neku vaznu sitnariju. ma nadam se da ce se uspit to realizirat Smile


On je klasa pretjerivanje...

Roleplazinyi se mogu igrati prek foruma (koliko god ja to osbno smatrao silly rjesnjem)... postoji vec veci broj primjera koji rade na netu... trenutacno lsayemo nesto sto bi trebalo raditi... usto forum je ok jer je u neku ruku neobavezan... mozes se igra rasiriti za sve sudionike tako da svii nadju par minuta dnevno umjesto da igramo 6 sati u komadu uyivo i ili na ircu... ja i ovak jedva nadem vreemena za svoje real time sessione... bili na ircu ili sa hrpom ljudi u mojoj sobi...

Da se... bilo bi lakse da se igra nesto gdje je vise roleplayinga a ne rollplayinga, no da se... kvragu D&D je prokleto, blesavo jednostavan i straightforward...



_________________
Take him to the labs and start the experiments at once... If you harm him in any way...

... you know you are doing something right!
-Blitzkrieg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prox
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 06. 05. 2003. (20:26:58)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:51 pet, 19. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kazo"]ma vi ste totalno zabrijali. d&d na forumu NE funkcionira. jednostavno to nije to (znam iz iskustva). [/quote]
Ta ja sam jos davno u[b]Kazo[/b] na taj problem naravno ne na forumu vec negdje na hodiku fax-a nekom koga ne poznam u jednoj intelektualnoj raspravi o delfinima... iako ni danas ne znam kako smo dosli na temu forumskog D&D-a :twisted:

[quote="Kazo"]najbolje bi vam bilo igrati uzivo.[/quote]
Da fakat zasto se ne nadjete svi u zivo.. nabavite grickalice ili sta vec i zaigrate :?: Sada ce pametniji upitati odmah "A gdje da se to nadjemo".. hm.. pa naci se mozete na fax-u, tangenti, na trgu.... upoznate se malo odete na kavu i dogovorite se kod koga cete igrati i to je to... :weee:

[size=9]Mislim mozete svi Vi igrati kod mene ALI meni je D&D nekak odbojan[/size] :roll:
Kazo (napisa):
ma vi ste totalno zabrijali. d&d na forumu NE funkcionira. jednostavno to nije to (znam iz iskustva).

Ta ja sam jos davno uKazo na taj problem naravno ne na forumu vec negdje na hodiku fax-a nekom koga ne poznam u jednoj intelektualnoj raspravi o delfinima... iako ni danas ne znam kako smo dosli na temu forumskog D&D-a Twisted Evil

Kazo (napisa):
najbolje bi vam bilo igrati uzivo.

Da fakat zasto se ne nadjete svi u zivo.. nabavite grickalice ili sta vec i zaigrate Question Sada ce pametniji upitati odmah "A gdje da se to nadjemo".. hm.. pa naci se mozete na fax-u, tangenti, na trgu.... upoznate se malo odete na kavu i dogovorite se kod koga cete igrati i to je to... Weeeeeee!!!!!!!!!!!

Mislim mozete svi Vi igrati kod mene ALI meni je D&D nekak odbojan Rolling Eyes



_________________
Happiness is a way of travel - not a destination
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 19:40 pet, 19. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

prvo D&D prek foruma postoji i odlicna je zamjena za life D&D te buduci da se nemozemo nikako skupiti ili nesto slicno igrat cemo ovako.

[url]http://www.planetadnd.com/[/url]
ima odlicno napravljen forum d&D tako da onim skepticnima mozemo samo reci neka odu na ovu stranicu i pogledaju.

a drugo: gledaj nije nesto osobito taj d&d prek foruma ali covjeka veseli[/url]
prvo D&D prek foruma postoji i odlicna je zamjena za life D&D te buduci da se nemozemo nikako skupiti ili nesto slicno igrat cemo ovako.

http://www.planetadnd.com/
ima odlicno napravljen forum d&D tako da onim skepticnima mozemo samo reci neka odu na ovu stranicu i pogledaju.

a drugo: gledaj nije nesto osobito taj d&d prek foruma ali covjeka veseli[/url]



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan