Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

O opasnostima od neodgovornih vozaca...
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:12 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Hej, steel, nisam ja napisao da je dijete u autu - to je značilo da je unutra neki razmaženi klinac, koji možda ima 16 godina, kužiš! Mlad za pojmove vozača, drugi smisao, preneseno značenje...[/color]
Hej, steel, nisam ja napisao da je dijete u autu - to je značilo da je unutra neki razmaženi klinac, koji možda ima 16 godina, kužiš! Mlad za pojmove vozača, drugi smisao, preneseno značenje...



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:37 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"][color=darkblue]Hej, steel, nisam ja napisao da je dijete u autu - to je značilo da je unutra neki razmaženi klinac, koji možda ima 16 godina, kužiš! Mlad za pojmove vozača, drugi smisao, preneseno značenje...[/color][/quote]

Tako nekako sam i ja to shvatio, no to nije opravdanje za "oprati" idiota. :? Tako se spustas na njegov nivo... A nekog nesretnog pjesaka mozes "pokupiti" ti isto kao sto moze i on... :evil:

A ovo s kamionom... Na zalost, cesta pojava koju ne mozes izbjeci bez [i]speedanja[/i]... :( Preporuka je, jasno, odtrpiti. Ako to ne mozes, ostaje ti riskirati kaznu, sto je ipak bolje od stalnog uzajamnog preticanja...

Podsjeca me na onaj film gdje se neki kamion okomio na tipa u nekom sitnom autu... :shock:
Kamti (napisa):
Hej, steel, nisam ja napisao da je dijete u autu - to je značilo da je unutra neki razmaženi klinac, koji možda ima 16 godina, kužiš! Mlad za pojmove vozača, drugi smisao, preneseno značenje...


Tako nekako sam i ja to shvatio, no to nije opravdanje za "oprati" idiota. Confused Tako se spustas na njegov nivo... A nekog nesretnog pjesaka mozes "pokupiti" ti isto kao sto moze i on... Evil or Very Mad

A ovo s kamionom... Na zalost, cesta pojava koju ne mozes izbjeci bez speedanja... Sad Preporuka je, jasno, odtrpiti. Ako to ne mozes, ostaje ti riskirati kaznu, sto je ipak bolje od stalnog uzajamnog preticanja...

Podsjeca me na onaj film gdje se neki kamion okomio na tipa u nekom sitnom autu... Shocked



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 14:09 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

i do kakve smo pouke dosli nakon 4 stranice raspravljanja?
i do kakve smo pouke dosli nakon 4 stranice raspravljanja?



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:29 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Ali nije to sve, baš sam malo razmišljao i sjetio se još jedne pričice iz moga kratkoga, ali bolnoga vozačkoga iskustva. Vozila ambasade... Nikad, ali NIKAD se ne igrajte s NJIMA!!! Ja sam se ganjao s jednim i reći ću vam jednu stvar: lik kao ima passat sa 130ks. Ali samo KAO... I KAO se voli ganjati po srebrnjaku s drugim likovima. I JA sam se volio ganjati po srebrnjaku s drugim tipovima... Zaključak: čuvajte se, vozači na hrvatskim cestama nisu normalni - ima ih ok, al su "babe" jer su "pažljivi i voze polako". Znači, čuvajte se CLIA, ALFI, kamiona i svega što se kreće tamo na raskrižju u daljini kada se krećete 160km/h... :lol: [/color]
Ali nije to sve, baš sam malo razmišljao i sjetio se još jedne pričice iz moga kratkoga, ali bolnoga vozačkoga iskustva. Vozila ambasade... Nikad, ali NIKAD se ne igrajte s NJIMA!!! Ja sam se ganjao s jednim i reći ću vam jednu stvar: lik kao ima passat sa 130ks. Ali samo KAO... I KAO se voli ganjati po srebrnjaku s drugim likovima. I JA sam se volio ganjati po srebrnjaku s drugim tipovima... Zaključak: čuvajte se, vozači na hrvatskim cestama nisu normalni - ima ih ok, al su "babe" jer su "pažljivi i voze polako". Znači, čuvajte se CLIA, ALFI, kamiona i svega što se kreće tamo na raskrižju u daljini kada se krećete 160km/h... Laughing



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:24 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kamti, cini li mi se ili ti mislis da si sa svojim [i]speedanjem[/i] po gradu faca? :evil: Koji dio onog PDFa (iz mog prvog posta) ti nije jasan?

A sa 5 mjeseci vozackog staza, sigurno si jako kompetentan da se utrkujes po gradu... :evil:

A sto se kamiona tice, evo jedan [url=http://www.vecernji-list.hr/2003/12/13/Pages/prezivjeli.html]zanimljiv link za sve koji misle da su [i]cool[/i] jer mogu preteci kamion[/url]... :evil: [b]Zasto glupost ne boli?!?[/b] :evil: :evil: :evil:
Kamti, cini li mi se ili ti mislis da si sa svojim speedanjem po gradu faca? Evil or Very Mad Koji dio onog PDFa (iz mog prvog posta) ti nije jasan?

A sa 5 mjeseci vozackog staza, sigurno si jako kompetentan da se utrkujes po gradu... Evil or Very Mad

A sto se kamiona tice, evo jedan zanimljiv link za sve koji misle da su cool jer mogu preteci kamion... Evil or Very Mad Zasto glupost ne boli?!? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:49 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"]svega što se kreće tamo na raskrižju u daljini kada se krećete 160km/h... :lol:[/quote]

lijepo je kad je tebi to smijesno :evil:
takvi kao ti pokupe pjesake koji na svoje zeleno prelazi krizanje u sumrak

konkretno, curu od 14 godina je pokupio jedan tvog kalibra na raskrscu u mom kvartu jedne ljetne veceri
bila je frendica sa povecim brojem ljudi s kvarta (cura je bila moja generacija)

bilo joj je zeleno, %$#$% je naletio sa cca 150.... (pricaju ocevici)
tragedija skole
ali nje vise nema, a tipa nisu nikad nasli.....

slucaj dva....
decko je poginuo jer je Jordanovcom isto jurio neki %$#^%#$
imao je cca 15-16 godina i bio je sretan jer je gotova nastava taj dan (njega nisam poznavala, ali to ne umanjuje tragediju)

po meni, trebalo bi oduzimati vozacke svima koji rade %$#^%$# i to bespovratno
ako se automobil smatra oruzjem ako ga ostavis otkljucanog na cesti, kakvo je tek oruzje u rukama nekog balavca koji misli da je frajer jer zna gdje se nalazi gas?

da ne spominjem one dvije Makaranke koje je ubio tatin sin.... :evil: koje su btw jako dobre frendice mojoj best frendici

kao sto rekoh, uzeti vozacke, na dozivotno
zabraniti voziti

ako se za nosenje pistolja treba proci hrpetina testova, trebalo bi i za voznju
a ne da postoji toliko glupih vozaca.... i toliko puno 'frajera'
njih treba posebno kazniti

cak i kad je covjek na suvozackom sjedalu, ne moze ne vidjeti sve te gluposti koje se desavaju ali apsolutno svakih par metara.....
dobro da nisu sve kobne za ljudski zivot...


i da.... mislim da bi se moglo uvesti i smrtnu kaznu za onoga tko je pocino tako gadnu saobracajku
pa da vidim tko bi onda speedao :evil:
Kamti (napisa):
svega što se kreće tamo na raskrižju u daljini kada se krećete 160km/h... Laughing


lijepo je kad je tebi to smijesno Evil or Very Mad
takvi kao ti pokupe pjesake koji na svoje zeleno prelazi krizanje u sumrak

konkretno, curu od 14 godina je pokupio jedan tvog kalibra na raskrscu u mom kvartu jedne ljetne veceri
bila je frendica sa povecim brojem ljudi s kvarta (cura je bila moja generacija)

bilo joj je zeleno, %$#$% je naletio sa cca 150.... (pricaju ocevici)
tragedija skole
ali nje vise nema, a tipa nisu nikad nasli.....

slucaj dva....
decko je poginuo jer je Jordanovcom isto jurio neki %$#^%#$
imao je cca 15-16 godina i bio je sretan jer je gotova nastava taj dan (njega nisam poznavala, ali to ne umanjuje tragediju)

po meni, trebalo bi oduzimati vozacke svima koji rade %$#^%$# i to bespovratno
ako se automobil smatra oruzjem ako ga ostavis otkljucanog na cesti, kakvo je tek oruzje u rukama nekog balavca koji misli da je frajer jer zna gdje se nalazi gas?

da ne spominjem one dvije Makaranke koje je ubio tatin sin.... Evil or Very Mad koje su btw jako dobre frendice mojoj best frendici

kao sto rekoh, uzeti vozacke, na dozivotno
zabraniti voziti

ako se za nosenje pistolja treba proci hrpetina testova, trebalo bi i za voznju
a ne da postoji toliko glupih vozaca.... i toliko puno 'frajera'
njih treba posebno kazniti

cak i kad je covjek na suvozackom sjedalu, ne moze ne vidjeti sve te gluposti koje se desavaju ali apsolutno svakih par metara.....
dobro da nisu sve kobne za ljudski zivot...


i da.... mislim da bi se moglo uvesti i smrtnu kaznu za onoga tko je pocino tako gadnu saobracajku
pa da vidim tko bi onda speedao Evil or Very Mad



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:59 uto, 16. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"][color=darkblue]Hej, steel, nisam ja napisao da je dijete u autu - to je značilo da je unutra neki razmaženi klinac, koji možda ima 16 godina, kužiš! Mlad za pojmove vozača, drugi smisao, preneseno značenje...[/color][/quote]OK, krivo sam te skuzio (ponekad sam prepospan da bi bas pazljivo citao... :oops: ), priznam, ali to i dalje ne mijenja cinjenicu da se ti:[quote="Kamti"]Vozila ambasade... Nikad, ali NIKAD se ne igrajte s NJIMA!!! Ja sam se ganjao s jednim i reći ću vam jednu stvar: lik kao ima passat sa 130ks. Ali samo KAO... I KAO se voli ganjati po srebrnjaku s drugim likovima. I JA sam se volio ganjati po srebrnjaku s drugim tipovima...[/quote][quote="Kamti"]Vozim se ja lagano vukovarskom, kad vidiš zelenog clia, sportski uređen, felge, spojleri... Fakat lijepo izgleda. Unutra neko majčino čedo tek od sise izašlo, a frajer mi se lijepi s leđa, sprijeda, uglavnom bi se htio ganjati. I ništa, mi se malo poganjali, i tak... [/quote]...voliš ganjati po cestama. Da se mene pita, ja bi tebi (i slicnima) oduzel vozacku jer se ne znate kontrolirat (kad se stalno ganjas s nekim). Ceste nisu za dokazivanje. Za to odite na Grobnik.

A ovo s majcinim cedom, pa i ti s sa svojih 5 mjeseci vozacke nisi daleko od toga. Pogotovo kad se toliko naganjas - [i]vrlo zrelo[/i]...

[quote="Nesi"]i da.... mislim da bi se moglo uvesti i smrtnu kaznu za onoga tko je pocino tako gadnu saobracajku
pa da vidim tko bi onda speedao [/quote]Ja sam protiv smrtne kazne, a i mislim da bi se tako lagano izvukli. Ja bi ih slao na robiju (prisilan rad) nek kopaju negdje u rudniku il nesto, a ne da gube dane u zatvoru i da im sve bude placeno...
Kamti (napisa):
Hej, steel, nisam ja napisao da je dijete u autu - to je značilo da je unutra neki razmaženi klinac, koji možda ima 16 godina, kužiš! Mlad za pojmove vozača, drugi smisao, preneseno značenje...
OK, krivo sam te skuzio (ponekad sam prepospan da bi bas pazljivo citao... Embarassed ), priznam, ali to i dalje ne mijenja cinjenicu da se ti:
Kamti (napisa):
Vozila ambasade... Nikad, ali NIKAD se ne igrajte s NJIMA!!! Ja sam se ganjao s jednim i reći ću vam jednu stvar: lik kao ima passat sa 130ks. Ali samo KAO... I KAO se voli ganjati po srebrnjaku s drugim likovima. I JA sam se volio ganjati po srebrnjaku s drugim tipovima...
Kamti (napisa):
Vozim se ja lagano vukovarskom, kad vidiš zelenog clia, sportski uređen, felge, spojleri... Fakat lijepo izgleda. Unutra neko majčino čedo tek od sise izašlo, a frajer mi se lijepi s leđa, sprijeda, uglavnom bi se htio ganjati. I ništa, mi se malo poganjali, i tak...
...voliš ganjati po cestama. Da se mene pita, ja bi tebi (i slicnima) oduzel vozacku jer se ne znate kontrolirat (kad se stalno ganjas s nekim). Ceste nisu za dokazivanje. Za to odite na Grobnik.

A ovo s majcinim cedom, pa i ti s sa svojih 5 mjeseci vozacke nisi daleko od toga. Pogotovo kad se toliko naganjas - vrlo zrelo...

Nesi (napisa):
i da.... mislim da bi se moglo uvesti i smrtnu kaznu za onoga tko je pocino tako gadnu saobracajku
pa da vidim tko bi onda speedao
Ja sam protiv smrtne kazne, a i mislim da bi se tako lagano izvukli. Ja bi ih slao na robiju (prisilan rad) nek kopaju negdje u rudniku il nesto, a ne da gube dane u zatvoru i da im sve bude placeno...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:43 uto, 16. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Čujte, ja sam se dva puta ganjao po cesti i više nikad! Ja NIKAD NISAM SPOMENUO da se ja VOLIM ganjati! Nemojte izvrtati moje riječi! To je bilo davno, kad sam tek učio voziti. Sad vozim oprezno jer shvaćam kako je meni bilo kad sam bio pješak ili suvozač u tuđem autu. Smrtne kazne? Daj, ti se šališ! A kladim se da su većina sudionika ovoga foruma koji imaju auto barem par puta (i to sa guštom ili iz ljutnje) ganjali drugi auto ili čisto "isprobavali" gas na otvorenoj cesti. I nemojte mi reći da nije, jer se to događa i ispred faksa. Znate li da se vožnja gradom iznad 70km/h tretira isto kao i 180km/h? A 180 je već divljanje... Stoga, zaključak je, khm... A ja ponavljam, i opet ponavljam, ako sam par puta divljao, to je bilo zbog ljutnje, a ne zbog užitka, jer za divljanje na cesti trebaš imati pravu pilu, potrebno iskustvo i puno sreće. A ja pola toga nemam, stoga NE UŽIVAM u tome! I ne radim to više![/color]
Čujte, ja sam se dva puta ganjao po cesti i više nikad! Ja NIKAD NISAM SPOMENUO da se ja VOLIM ganjati! Nemojte izvrtati moje riječi! To je bilo davno, kad sam tek učio voziti. Sad vozim oprezno jer shvaćam kako je meni bilo kad sam bio pješak ili suvozač u tuđem autu. Smrtne kazne? Daj, ti se šališ! A kladim se da su većina sudionika ovoga foruma koji imaju auto barem par puta (i to sa guštom ili iz ljutnje) ganjali drugi auto ili čisto "isprobavali" gas na otvorenoj cesti. I nemojte mi reći da nije, jer se to događa i ispred faksa. Znate li da se vožnja gradom iznad 70km/h tretira isto kao i 180km/h? A 180 je već divljanje... Stoga, zaključak je, khm... A ja ponavljam, i opet ponavljam, ako sam par puta divljao, to je bilo zbog ljutnje, a ne zbog užitka, jer za divljanje na cesti trebaš imati pravu pilu, potrebno iskustvo i puno sreće. A ja pola toga nemam, stoga NE UŽIVAM u tome! I ne radim to više!



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 21:37 uto, 16. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]A ja ponavljam, i opet ponavljam, ako sam par puta divljao, to je bilo zbog ljutnje, a ne zbog užitka[/quote]

Ja bi zabranio voznju i ljudima koji su u stanju divljati iz bilokojeg razloga, a pogotovo "iz ljutnje", jer kretena na cesti uvjek ima i ne treba jos kretena koji ce ih natjeravati jer su se naljutili.
Covjece, ako se mozes tako ra**izditi mislim da bi trebao promisliti da li bi ti mozda prikladniji bio javni prijevoz...

[quote]Znate li da se vožnja gradom iznad iznad 70km/h tretira isto kao i 180km/h?[/quote]

Zapravo se ne tretira isto, ali cak i da da sto time zelis reci, da je isto vozio ti 70 ili 180?


Iz ovih tvojih par postova koje si tu provalio ja ti ne bi dao da vozis bicikl, a kamoli nesto sto ima vise od 50 konja.
Citat:
A ja ponavljam, i opet ponavljam, ako sam par puta divljao, to je bilo zbog ljutnje, a ne zbog užitka


Ja bi zabranio voznju i ljudima koji su u stanju divljati iz bilokojeg razloga, a pogotovo "iz ljutnje", jer kretena na cesti uvjek ima i ne treba jos kretena koji ce ih natjeravati jer su se naljutili.
Covjece, ako se mozes tako ra**izditi mislim da bi trebao promisliti da li bi ti mozda prikladniji bio javni prijevoz...

Citat:
Znate li da se vožnja gradom iznad iznad 70km/h tretira isto kao i 180km/h?


Zapravo se ne tretira isto, ali cak i da da sto time zelis reci, da je isto vozio ti 70 ili 180?


Iz ovih tvojih par postova koje si tu provalio ja ti ne bi dao da vozis bicikl, a kamoli nesto sto ima vise od 50 konja.



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:54 uto, 16. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kamti"]Ja NIKAD NISAM SPOMENUO da se ja VOLIM ganjati![/quote]

Ostavio si taj dojam... Bar meni... :?

[quote="Kamti"]To je bilo davno, kad sam tek učio voziti.[/quote]

Mozes li mi ovo objasniti? :shock: Ganjao si se s autima dok je instruktor sjedio kraj tebe ili si vozio prije nego si dobio vozacku ili...? :roll:
Kamti (napisa):
Ja NIKAD NISAM SPOMENUO da se ja VOLIM ganjati!


Ostavio si taj dojam... Bar meni... Confused

Kamti (napisa):
To je bilo davno, kad sam tek učio voziti.


Mozes li mi ovo objasniti? Shocked Ganjao si se s autima dok je instruktor sjedio kraj tebe ili si vozio prije nego si dobio vozacku ili...? Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:31 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="Nesi"]i da.... mislim da bi se moglo uvesti i smrtnu kaznu za onoga tko je pocino tako gadnu saobracajku
pa da vidim tko bi onda speedao [/quote]Ja sam protiv smrtne kazne, a i mislim da bi se tako lagano izvukli. Ja bi ih slao na robiju (prisilan rad) nek kopaju negdje u rudniku il nesto, a ne da gube dane u zatvoru i da im sve bude placeno...[/quote]

cuj, ja nisam spominjala zatvor i to da im bude placen stan i hrana od novaca poreznih obveznika, vec da ih treba na elektricnu stolicu

mislim da bi se u roku od mjesec dana smanjio broj saobracajki takvog tipa za vise od pola.... :twisted:

[quote="Kamti"]Smrtne kazne? Daj, ti se šališ![/quote]

niti najmanje
to mislim zbilja vrlo ozbiljno

kad neki kreten koji se ganja urokuje ekolosku katastrofu, ili kada jedan kreten pobije cijelu obitelj, da, ja sam za to da ga treba eliminirati jer taj nije zasluzio da zivi, a kamoli da vise ikad sjedne za volan

[quote="Kamti"]A kladim se da su većina sudionika ovoga foruma koji imaju auto barem par puta (i to sa guštom ili iz ljutnje) ganjali drugi auto ili čisto "isprobavali" gas na otvorenoj cesti.[/quote]

otvorena cesta i gradska voznja nije isto
da, treba prestici nekoga tko zabusuje u prometu, i time ugrozava ljude oko sebe, ali ako on vozi 50 na sat, ne znaci da ti trebas voziti 180 da bi ga pretekao

ganjanje na otvorenoj cesti (hm, ne znam samo koji hrvatski autooput bi s mogao nazvati otvorenom cestom :g:) nije tema ovog topica
mislis da su ove osobe koje sam navela kao poginule, da su one stradale na otvorenoj cesti?
ne, ja sam ti navela gdje je to bilo.... pred zgradom skole, na semaforu u kvartu


[quote="Kamti"] I nemojte mi reći da nije, jer se to događa i ispred faksa. Znate li da se vožnja gradom iznad 70km/h tretira isto kao i 180km/h? [/quote]

a da ti malo ponovis pravila?
limit u gradu je 50
prekoracenje od 10 do 30 ima jednu kaznu, od 30 do 50 drugu, a za preko 50 ode vozacka
ili tako nekako slicno
u svakom slucaju, 70 na sat i 180 se NE tretiraju kao isto

[quote="Kamti"]A 180 je već divljanje...[/quote]

do 100 na sat se vozite u autu, sve iznad toga je gadjanje, samo je pitanje koju cete metu pogoditi by nepoznati autor

[quote="Kamti"] Stoga, zaključak je, khm... A ja ponavljam, i opet ponavljam, ako sam par puta divljao, to je bilo zbog ljutnje, a ne zbog užitka, [/quote]

tko je tebi i takvima kao tebi dao vozacku?
mislim zbilja, ova drzava bi trebala daleko postroziti zakone, a ne samo brojati mrtve

mislim, vozila sam se sa dosta ljudi....
i jako mali broj ih vozi zbilja korektno

ali ono sto vidjam po cestama, su hrpetine idiota koji su ocito nekome popalili vozacku, jer ne znaju voziti, niti ponasati se u prometu

[quote="Kamti"]jer za divljanje na cesti trebaš imati pravu pilu, potrebno iskustvo i puno sreće. A ja pola toga nemam, stoga NE UŽIVAM u tome! I ne radim to više![/quote]

svima koji divljaju preporucam da si nadju neki betonski zid i zakucaju se u njega i povecaju prosjecni IQ u hrvata......

oni koji divljaju imaju iskustva samo u jednome 'ja sam faca, gle sta ja mogu, joj vidi, umalo sam pokupio onog glupog pjesaka koji je pretrcavao dok sam ja jurio, nema veze sto je njemu bilo zeleno a meni crveno, aj sam jaci'

ne da bi trebalo pomaknuti dobnu granicu za msjeti polagati vozacki, nego bi se trebalo kvalitetnije i daleko ostrije i ispitivati i testirati ljude da li su spoboni upravljati necime sto se u drugoj okolnosti tretira kao oruzje
steelworker (napisa):
Nesi (napisa):
i da.... mislim da bi se moglo uvesti i smrtnu kaznu za onoga tko je pocino tako gadnu saobracajku
pa da vidim tko bi onda speedao
Ja sam protiv smrtne kazne, a i mislim da bi se tako lagano izvukli. Ja bi ih slao na robiju (prisilan rad) nek kopaju negdje u rudniku il nesto, a ne da gube dane u zatvoru i da im sve bude placeno...


cuj, ja nisam spominjala zatvor i to da im bude placen stan i hrana od novaca poreznih obveznika, vec da ih treba na elektricnu stolicu

mislim da bi se u roku od mjesec dana smanjio broj saobracajki takvog tipa za vise od pola.... Twisted Evil

Kamti (napisa):
Smrtne kazne? Daj, ti se šališ!


niti najmanje
to mislim zbilja vrlo ozbiljno

kad neki kreten koji se ganja urokuje ekolosku katastrofu, ili kada jedan kreten pobije cijelu obitelj, da, ja sam za to da ga treba eliminirati jer taj nije zasluzio da zivi, a kamoli da vise ikad sjedne za volan

Kamti (napisa):
A kladim se da su većina sudionika ovoga foruma koji imaju auto barem par puta (i to sa guštom ili iz ljutnje) ganjali drugi auto ili čisto "isprobavali" gas na otvorenoj cesti.


otvorena cesta i gradska voznja nije isto
da, treba prestici nekoga tko zabusuje u prometu, i time ugrozava ljude oko sebe, ali ako on vozi 50 na sat, ne znaci da ti trebas voziti 180 da bi ga pretekao

ganjanje na otvorenoj cesti (hm, ne znam samo koji hrvatski autooput bi s mogao nazvati otvorenom cestom Mr. Green) nije tema ovog topica
mislis da su ove osobe koje sam navela kao poginule, da su one stradale na otvorenoj cesti?
ne, ja sam ti navela gdje je to bilo.... pred zgradom skole, na semaforu u kvartu


Kamti (napisa):
I nemojte mi reći da nije, jer se to događa i ispred faksa. Znate li da se vožnja gradom iznad 70km/h tretira isto kao i 180km/h?


a da ti malo ponovis pravila?
limit u gradu je 50
prekoracenje od 10 do 30 ima jednu kaznu, od 30 do 50 drugu, a za preko 50 ode vozacka
ili tako nekako slicno
u svakom slucaju, 70 na sat i 180 se NE tretiraju kao isto

Kamti (napisa):
A 180 je već divljanje...


do 100 na sat se vozite u autu, sve iznad toga je gadjanje, samo je pitanje koju cete metu pogoditi by nepoznati autor

Kamti (napisa):
Stoga, zaključak je, khm... A ja ponavljam, i opet ponavljam, ako sam par puta divljao, to je bilo zbog ljutnje, a ne zbog užitka,


tko je tebi i takvima kao tebi dao vozacku?
mislim zbilja, ova drzava bi trebala daleko postroziti zakone, a ne samo brojati mrtve

mislim, vozila sam se sa dosta ljudi....
i jako mali broj ih vozi zbilja korektno

ali ono sto vidjam po cestama, su hrpetine idiota koji su ocito nekome popalili vozacku, jer ne znaju voziti, niti ponasati se u prometu

Kamti (napisa):
jer za divljanje na cesti trebaš imati pravu pilu, potrebno iskustvo i puno sreće. A ja pola toga nemam, stoga NE UŽIVAM u tome! I ne radim to više!


svima koji divljaju preporucam da si nadju neki betonski zid i zakucaju se u njega i povecaju prosjecni IQ u hrvata......

oni koji divljaju imaju iskustva samo u jednome 'ja sam faca, gle sta ja mogu, joj vidi, umalo sam pokupio onog glupog pjesaka koji je pretrcavao dok sam ja jurio, nema veze sto je njemu bilo zeleno a meni crveno, aj sam jaci'

ne da bi trebalo pomaknuti dobnu granicu za msjeti polagati vozacki, nego bi se trebalo kvalitetnije i daleko ostrije i ispitivati i testirati ljude da li su spoboni upravljati necime sto se u drugoj okolnosti tretira kao oruzje



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:44 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkred]Errrr... Nesi, necemo pribjegavati vrijedjanju. :( Ovo je ipak akademski forum, kako rekoh na pocetku "[i]bez obzira na emocije koje dokument moze izazvati...[/i]" :?[/color]

Btw, moju Meggie, lagalno parkiranu na "pravom" parkingu kraj ceste, je u proljece pokupila pijana budala (oko 1.4 promila!), tocno ispred zgrade vrtica, oko sat vremena prije nego roditelji dolaze po djecu! :evil: 32kkn stete :shock: pa si vi mislite kako je taj naletio. :evil:

Da, ja [b]volim[/b] jurcati i nije me toga sram. Zasto i bi kad to cuvam [b]iskljucivo[/b] za autoput i to samo ako uvjeti na cesti dozvoljavaju?!?

Inace, ponegdje u gradu je dozvoljeno 70 km/h; 180 nije dozvoljeno ni na autoputu... :roll:

Koliko vas stane pjesaku kad god je u mogucnosti? (dakle ne samo ako ovaj hrabro istrci) Ja gotovo uvijek! 8)
Errrr... Nesi, necemo pribjegavati vrijedjanju. Sad Ovo je ipak akademski forum, kako rekoh na pocetku "bez obzira na emocije koje dokument moze izazvati..." Confused

Btw, moju Meggie, lagalno parkiranu na "pravom" parkingu kraj ceste, je u proljece pokupila pijana budala (oko 1.4 promila!), tocno ispred zgrade vrtica, oko sat vremena prije nego roditelji dolaze po djecu! Evil or Very Mad 32kkn stete Shocked pa si vi mislite kako je taj naletio. Evil or Very Mad

Da, ja volim jurcati i nije me toga sram. Zasto i bi kad to cuvam iskljucivo za autoput i to samo ako uvjeti na cesti dozvoljavaju?!?

Inace, ponegdje u gradu je dozvoljeno 70 km/h; 180 nije dozvoljeno ni na autoputu... Rolling Eyes

Koliko vas stane pjesaku kad god je u mogucnosti? (dakle ne samo ako ovaj hrabro istrci) Ja gotovo uvijek! Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 7:40 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]kad neki kreten koji se ganja urokuje ekolosku katastrofu, ili kada jedan kreten pobije cijelu obitelj, da, ja sam za to da ga treba eliminirati jer taj nije zasluzio da zivi, a kamoli da vise ikad sjedne za volan[/quote]
TAKO JE!
I treba ondak, onda stavit mitraljeska gnjezda na semafore da prorešetaju sve pješake koji prelaze cestu preko crvenog, jer ugrožavaju promet i ekološku ravnotežu na nesmiljene načine.
Da se zna!
Nesi (napisa):
kad neki kreten koji se ganja urokuje ekolosku katastrofu, ili kada jedan kreten pobije cijelu obitelj, da, ja sam za to da ga treba eliminirati jer taj nije zasluzio da zivi, a kamoli da vise ikad sjedne za volan

TAKO JE!
I treba ondak, onda stavit mitraljeska gnjezda na semafore da prorešetaju sve pješake koji prelaze cestu preko crvenog, jer ugrožavaju promet i ekološku ravnotežu na nesmiljene načine.
Da se zna!



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 11:59 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"][quote="Nesi"]kad neki kreten koji se ganja urokuje ekolosku katastrofu, ili kada jedan kreten pobije cijelu obitelj, da, ja sam za to da ga treba eliminirati jer taj nije zasluzio da zivi, a kamoli da vise ikad sjedne za volan[/quote]
TAKO JE!
I treba ondak, onda stavit mitraljeska gnjezda na semafore da prorešetaju sve pješake koji prelaze cestu preko crvenog, jer ugrožavaju promet i ekološku ravnotežu na nesmiljene načine.
Da se zna![/quote]

cuj, C'Tebo

ovo sa ekoloskom katastrofom sam ja ozbiljno rekla
koliko se cisterni sa naftom prevrnulo zbog saobracajki zbog prebrze voznje?
C'Tebo (napisa):
Nesi (napisa):
kad neki kreten koji se ganja urokuje ekolosku katastrofu, ili kada jedan kreten pobije cijelu obitelj, da, ja sam za to da ga treba eliminirati jer taj nije zasluzio da zivi, a kamoli da vise ikad sjedne za volan

TAKO JE!
I treba ondak, onda stavit mitraljeska gnjezda na semafore da prorešetaju sve pješake koji prelaze cestu preko crvenog, jer ugrožavaju promet i ekološku ravnotežu na nesmiljene načine.
Da se zna!


cuj, C'Tebo

ovo sa ekoloskom katastrofom sam ja ozbiljno rekla
koliko se cisterni sa naftom prevrnulo zbog saobracajki zbog prebrze voznje?



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:57 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Ovako, Nesi... Ja više ne divljam. Pazim. Ne radim gluposti. Ne ubijam familije. Ne gazim pješake. Zaobilazim mačke kad šeću cestom. Stanem pješaku kad prelazi zebru. Stanem na crveno. Maximalna brzina u gradu mi je 80 (i to u izuzetnim situacijama). Pustim BMW-a ispred sebe. Stoga svoje primjedbe ne upućuj meni i ne citiraj mene kad pričaš o divljacima na cesti, jel ti jasno?! Ni ne poznaš me, a već misliš da možeš pisati o meni što ti padne na pamet. Ne moraš divljat da napraviš glupost, znaš? Dovoljno je da se prestrojiš kak "baba" i eto ti... A i vi toliko branite te pješake. Koliko je samo nesreća i lančanih sudara prouzrokovao jedan jedini pješak?!?! Pun je Zagreb primjera kako pješaci prelaze na crveno, pretrčavaju cestu gdje to ne smiju, čak i hodaju po cesti. A ne možeš uvijek, u svakom trenutku i svako doba dana 100% biti koncentriran na to da ti neće izletit neka budala i da ćeš stisnut kočnicu, ali ne dovoljno. Barem jednom u životu će ti oko pobjeći na reklamu kraj ceste i nećeš vidjeti ženu koja je trenutak pred tebe istrčala na crveno! I to je nepobitno. A ove kaj su poginule, žao mi je djece kaj se to dogodilo, bilo je divljaka. I treba ih na prisilni rad, slažem se sa steelom, i to doživotno. A ima ih koji su poginuli svojom krivnjom, kao prije par tjedana jedan lik na ljubljanskoj kod vjesnika... Znači, nisu uvijek vozači krivi, i ne treba uvijek bacati po njima drvlje i kamenje. Znat ćeš to kad budeš imala svoj auto (ako ga imaš onda znaš)... I sorry kaj sam možda bio malo grub, ali sagledaj realne činjenice! [/color]
Ovako, Nesi... Ja više ne divljam. Pazim. Ne radim gluposti. Ne ubijam familije. Ne gazim pješake. Zaobilazim mačke kad šeću cestom. Stanem pješaku kad prelazi zebru. Stanem na crveno. Maximalna brzina u gradu mi je 80 (i to u izuzetnim situacijama). Pustim BMW-a ispred sebe. Stoga svoje primjedbe ne upućuj meni i ne citiraj mene kad pričaš o divljacima na cesti, jel ti jasno?! Ni ne poznaš me, a već misliš da možeš pisati o meni što ti padne na pamet. Ne moraš divljat da napraviš glupost, znaš? Dovoljno je da se prestrojiš kak "baba" i eto ti... A i vi toliko branite te pješake. Koliko je samo nesreća i lančanih sudara prouzrokovao jedan jedini pješak?!?! Pun je Zagreb primjera kako pješaci prelaze na crveno, pretrčavaju cestu gdje to ne smiju, čak i hodaju po cesti. A ne možeš uvijek, u svakom trenutku i svako doba dana 100% biti koncentriran na to da ti neće izletit neka budala i da ćeš stisnut kočnicu, ali ne dovoljno. Barem jednom u životu će ti oko pobjeći na reklamu kraj ceste i nećeš vidjeti ženu koja je trenutak pred tebe istrčala na crveno! I to je nepobitno. A ove kaj su poginule, žao mi je djece kaj se to dogodilo, bilo je divljaka. I treba ih na prisilni rad, slažem se sa steelom, i to doživotno. A ima ih koji su poginuli svojom krivnjom, kao prije par tjedana jedan lik na ljubljanskoj kod vjesnika... Znači, nisu uvijek vozači krivi, i ne treba uvijek bacati po njima drvlje i kamenje. Znat ćeš to kad budeš imala svoj auto (ako ga imaš onda znaš)... I sorry kaj sam možda bio malo grub, ali sagledaj realne činjenice!



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:01 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

(Konacno) agreed with Kamti. ;) Samo, mozes li meni odgovoriti (post od 23:54 Tue, 16. 12. 2003), jer me zivo zanima... :roll:
(Konacno) agreed with Kamti. Wink Samo, mozes li meni odgovoriti (post od 23:54 Tue, 16. 12. 2003), jer me zivo zanima... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kamti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2003. (22:30:39)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:02 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkblue]Aha, evo, napokon se netko složio sa mnom... :D U autoškolu sam krenuo u 5.mj. ove godine. Vozio sam VW Pola, dizelaša. I nakon 15 sati vožnje sam morao voziti neke ljude (zajedno s instruktorom) na ispit u ivanić grad. I tako smo išli autoputom (od novske do ivanića). I neka škoda favoritka se stalno ubacuje meni ispred nosa, skreće, koči, uglavnom, hoće se jurit. I onda moj instruktor malo poživčanio i rekao ajde prestigni to "smeće" od auta (nije smeće, al polo je bolji) i tako sam joj dokazao da ne vrijedi radit gluposti na cesti jer možeš ozbiljno nastradat. Naime, utjerao sam ju u škare između sebe i dva kamiona i onda prikočio. Mislim da tip više nikad neće pomislit na natjeravanje. A i prije sam vozio auto, ali po ulici i isključivo sa starim. Imao sam dosta iskustva sa autom prije nego sam položio, tak da baš i nisam beba... A što se tiče drugog posta, aka 1:44h, 17.12.2003, stajem jer kraj pješačkog redovito usporavam. Zato me frendovi u autu i nazivaju "[b]babom[/b]"... :D [/color]
Aha, evo, napokon se netko složio sa mnom... Very Happy U autoškolu sam krenuo u 5.mj. ove godine. Vozio sam VW Pola, dizelaša. I nakon 15 sati vožnje sam morao voziti neke ljude (zajedno s instruktorom) na ispit u ivanić grad. I tako smo išli autoputom (od novske do ivanića). I neka škoda favoritka se stalno ubacuje meni ispred nosa, skreće, koči, uglavnom, hoće se jurit. I onda moj instruktor malo poživčanio i rekao ajde prestigni to "smeće" od auta (nije smeće, al polo je bolji) i tako sam joj dokazao da ne vrijedi radit gluposti na cesti jer možeš ozbiljno nastradat. Naime, utjerao sam ju u škare između sebe i dva kamiona i onda prikočio. Mislim da tip više nikad neće pomislit na natjeravanje. A i prije sam vozio auto, ali po ulici i isključivo sa starim. Imao sam dosta iskustva sa autom prije nego sam položio, tak da baš i nisam beba... A što se tiče drugog posta, aka 1:44h, 17.12.2003, stajem jer kraj pješačkog redovito usporavam. Zato me frendovi u autu i nazivaju "babom"... Very Happy



_________________
"A mi zbilja ne moramo ići na predavanja?", X.Y.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:48 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]cuj, C'Tebo

ovo sa ekoloskom katastrofom sam ja ozbiljno rekla
koliko se cisterni sa naftom prevrnulo zbog saobracajki zbog prebrze voznje?[/quote]
Pa i ja sam ozbiljan. Znaš li ti koliko se nesreća desi zbog pješaka, koji nekontrolirano prelaze cestu?
Recimo....
Ide cisterna za ininu benzinsku. I sad, ide ona kraj botaničkog vrta. Sad neko djete od 12 godina ide pretrčat cestu jer mu je loptica odletila na cestu i sad ovaj u cisterni se uspaniči pa oće zaobić djete pa na lijevo, pa na desno, pa kočnica pa bam pras i prolije se mnogo benzina po botaničkom vrtu.
A sad zamisli da imaš u blizini mitraljesko gnjezdo. Tako ovo počne trčat po lopticu, odma rešetat i neće ovaj u cisterni micat se nego samo nastavit naprijed ić. I, eto, bolje je.

(Ispričavam se na sarkazmu, al' nemrem odolit.... :D)
Nesi (napisa):
cuj, C'Tebo

ovo sa ekoloskom katastrofom sam ja ozbiljno rekla
koliko se cisterni sa naftom prevrnulo zbog saobracajki zbog prebrze voznje?

Pa i ja sam ozbiljan. Znaš li ti koliko se nesreća desi zbog pješaka, koji nekontrolirano prelaze cestu?
Recimo....
Ide cisterna za ininu benzinsku. I sad, ide ona kraj botaničkog vrta. Sad neko djete od 12 godina ide pretrčat cestu jer mu je loptica odletila na cestu i sad ovaj u cisterni se uspaniči pa oće zaobić djete pa na lijevo, pa na desno, pa kočnica pa bam pras i prolije se mnogo benzina po botaničkom vrtu.
A sad zamisli da imaš u blizini mitraljesko gnjezdo. Tako ovo počne trčat po lopticu, odma rešetat i neće ovaj u cisterni micat se nego samo nastavit naprijed ić. I, eto, bolje je.

(Ispričavam se na sarkazmu, al' nemrem odolit.... Very Happy)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:37 čet, 18. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]A sad zamisli da imaš u blizini mitraljesko gnjezdo. Tako ovo počne trčat po lopticu, odma rešetat i neće ovaj u cisterni micat se nego samo nastavit naprijed ić. I, eto, bolje je.[/quote]

Nije li lakse jednostavno legalizirati gazenje pjesaka koji ugrozavaju promet? 8)

On the serious side (nije akademski reci da je i gornji prijedlog ozbiljan :twisted:), mislim da zaobilazenje pjesaka i time spasavanja ljudskog zivota (kolika god budala doticni bio) bas i nije jednako jurcanju po cesti... :roll: Kao sto nije isto upucati covjeka u samoobrani ili iz zabave... 8)

P.S. Ovo je dovoljno off-topic i bez da raspravljate o "prijedlogu" da se "[i]legalizira gazenje pjesaka koji ugrozavaju promet[/i]". [b]Meni je jasno da se to ne da provesti![/b] :(
C'Tebo (napisa):
A sad zamisli da imaš u blizini mitraljesko gnjezdo. Tako ovo počne trčat po lopticu, odma rešetat i neće ovaj u cisterni micat se nego samo nastavit naprijed ić. I, eto, bolje je.


Nije li lakse jednostavno legalizirati gazenje pjesaka koji ugrozavaju promet? Cool

On the serious side (nije akademski reci da je i gornji prijedlog ozbiljan Twisted Evil), mislim da zaobilazenje pjesaka i time spasavanja ljudskog zivota (kolika god budala doticni bio) bas i nije jednako jurcanju po cesti... Rolling Eyes Kao sto nije isto upucati covjeka u samoobrani ili iz zabave... Cool

P.S. Ovo je dovoljno off-topic i bez da raspravljate o "prijedlogu" da se "legalizira gazenje pjesaka koji ugrozavaju promet". Meni je jasno da se to ne da provesti! Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 2:45 čet, 18. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]cuj, ja nisam spominjala zatvor i to da im bude placen stan i hrana od novaca poreznih obveznika, vec da ih treba na elektricnu stolicu

mislim da bi se u roku od mjesec dana smanjio broj saobracajki takvog tipa za vise od pola....[/quote]I struja kosta! Ne, ne, ne, meni bi oni lijepo radili i davali zaradu drustvu...


[quote="Nesi"]kad neki kreten koji se ganja urokuje ekolosku katastrofu, ili kada jedan kreten pobije cijelu obitelj, da, ja sam za to da ga treba eliminirati jer taj nije zasluzio da zivi, a kamoli da vise ikad sjedne za volan[/quote]Ja mislim da nemam pravo (niti zelim imati to pravo) da odredjujem tko smije zivjeti, a tko ne. Mislim da nitko nema to pravo!
Besides, ovaj kreten bi na robiji barem malo nadoknadio stetu (materijalnu, bar neka lova za ciscenje toga), a ne da jos trosimo struju na njegovu stolicu.

[quote="Kamti"][color=darkblue]A i vi toliko branite te pješake. Koliko je samo nesreća i lančanih sudara prouzrokovao jedan jedini pješak?!?! Pun je Zagreb primjera kako pješaci prelaze na crveno, pretrčavaju cestu gdje to ne smiju, čak i hodaju po cesti. A ne možeš uvijek, u svakom trenutku i svako doba dana 100% biti koncentriran na to da ti neće izletit neka budala i da ćeš stisnut kočnicu, ali ne dovoljno. Barem jednom u životu će ti oko pobjeći na reklamu kraj ceste i nećeš vidjeti ženu koja je trenutak pred tebe istrčala na crveno![/color][/quote]Je, imas prav! Prometna kultura pjesaka u nas je uzasna. Kad sam bil u Danskoj sam jednom presel prek crvenog (jer nije bilo nikakvog auta nigdje) u gradu i ljudi ono, nije da su bas prstom upirali u mene, al sam se fakat osjecal ko neki barbar. Vise nisam prelazio prek crvenog... A sad znam (ne uvijek...) tu u ZG-u ponekad cekat zeleno makar svi drugi predju pol minute prije mene prek crvenog...

Ja inace znam propustit (tj. ne pokazujem zelju da prijedjem cestu) auto ili dva na pjesackom jer mi je bedasto da on/a zaustavlja auto i ..., kad ja mogu 2 sec pricekat da prodje i nikom nis. Al opet evo moram priznat kad vidim neke bahate onda ih ostro gledam i idem na pjesacki bez namjere da ustupnem ili uzmaknem i doslovno ih natjeram da stanu - morao bih prestat s tim prije nego se pojavi netko tvrdoglaviji.

[size=9]BTW, off-topic, al ne jako: netko je prije dao link na neki ruski nabildani tutac i kak je to sigurno. Ja mislim da bi mi bilo sigurnije da imam doma svoj mali helic i onda samo preletim preko kamikaza-vozaca i pomahnitalih pjesaka i sletim na svoje odrediste (naravno, nitko drugi ne bi smio imat helic jer bi onda bila guzva u zraku).
OK, zakaj sam se sad raspisal o tome? [b]Zato kaj je danas 100 godina od prvog leta covjeka letjelicom tezom od zraka![/b] :fly: JEEE!!! Nezaustavljivi smo! :banana: [/size]
Nesi (napisa):
cuj, ja nisam spominjala zatvor i to da im bude placen stan i hrana od novaca poreznih obveznika, vec da ih treba na elektricnu stolicu

mislim da bi se u roku od mjesec dana smanjio broj saobracajki takvog tipa za vise od pola....
I struja kosta! Ne, ne, ne, meni bi oni lijepo radili i davali zaradu drustvu...


Nesi (napisa):
kad neki kreten koji se ganja urokuje ekolosku katastrofu, ili kada jedan kreten pobije cijelu obitelj, da, ja sam za to da ga treba eliminirati jer taj nije zasluzio da zivi, a kamoli da vise ikad sjedne za volan
Ja mislim da nemam pravo (niti zelim imati to pravo) da odredjujem tko smije zivjeti, a tko ne. Mislim da nitko nema to pravo!
Besides, ovaj kreten bi na robiji barem malo nadoknadio stetu (materijalnu, bar neka lova za ciscenje toga), a ne da jos trosimo struju na njegovu stolicu.

Kamti (napisa):
A i vi toliko branite te pješake. Koliko je samo nesreća i lančanih sudara prouzrokovao jedan jedini pješak?!?! Pun je Zagreb primjera kako pješaci prelaze na crveno, pretrčavaju cestu gdje to ne smiju, čak i hodaju po cesti. A ne možeš uvijek, u svakom trenutku i svako doba dana 100% biti koncentriran na to da ti neće izletit neka budala i da ćeš stisnut kočnicu, ali ne dovoljno. Barem jednom u životu će ti oko pobjeći na reklamu kraj ceste i nećeš vidjeti ženu koja je trenutak pred tebe istrčala na crveno!
Je, imas prav! Prometna kultura pjesaka u nas je uzasna. Kad sam bil u Danskoj sam jednom presel prek crvenog (jer nije bilo nikakvog auta nigdje) u gradu i ljudi ono, nije da su bas prstom upirali u mene, al sam se fakat osjecal ko neki barbar. Vise nisam prelazio prek crvenog... A sad znam (ne uvijek...) tu u ZG-u ponekad cekat zeleno makar svi drugi predju pol minute prije mene prek crvenog...

Ja inace znam propustit (tj. ne pokazujem zelju da prijedjem cestu) auto ili dva na pjesackom jer mi je bedasto da on/a zaustavlja auto i ..., kad ja mogu 2 sec pricekat da prodje i nikom nis. Al opet evo moram priznat kad vidim neke bahate onda ih ostro gledam i idem na pjesacki bez namjere da ustupnem ili uzmaknem i doslovno ih natjeram da stanu - morao bih prestat s tim prije nego se pojavi netko tvrdoglaviji.

BTW, off-topic, al ne jako: netko je prije dao link na neki ruski nabildani tutac i kak je to sigurno. Ja mislim da bi mi bilo sigurnije da imam doma svoj mali helic i onda samo preletim preko kamikaza-vozaca i pomahnitalih pjesaka i sletim na svoje odrediste (naravno, nitko drugi ne bi smio imat helic jer bi onda bila guzva u zraku).
OK, zakaj sam se sad raspisal o tome? Zato kaj je danas 100 godina od prvog leta covjeka letjelicom tezom od zraka! Ja letim, ja letim... Ja vise ne letim... JEEE!!! Nezaustavljivi smo! Dancing banana



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 4 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan