Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

klub studenata PMF-a - treba li nam jos i to...
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:07 ned, 7. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ups... Zaboravih napisati... :oops:

Evo, editirah svoj post.... 8)
Ups... Zaboravih napisati... Embarassed

Evo, editirah svoj post.... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 12:19 pon, 8. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok zvanicno...
ponedjeljak, soba F01( gdje je SSHFD, popularno zvana studentska) u 15 sati se pozivaju svi zainteresirani, da prisustvuju koncertu i seminaru( [color=blue]MITOVI I LEGENDE POTRESA[/color]), a poslje toga se mole samo ljudi koji su zainteresirani u ulazak organizacije ZASTUPNIK-a da odtanu na tom prvom sastanku, upoznavanju i dogovoru za dalje. Ocekuju se ljudi sa Bioloskog i Kemijskog odsjeka, neki fizicari, i ja geofizicar.
Pilot projekt bi trebao startati u ponedjeljak u 10 sati, primaju se donacije za klub, a za uzvrat vam dajemo poklon u obliku nekog pica po izboru, kola, fanta, gusti...
u 15 pocinje koncertic, dva bloka od 45 min, izmedju kojeg cu ja odrzati seminar...tek toliko da vidite kako smo to zamislili, i onda odlaze svi "gosti" i ostaje prava raja...
znaci ko hoce bit samo na seminaru i to neka odvoji nekih 2-2:30sata svog vremena, a ko hoce popricati i ostalo neka odvoji vise...
prijedlog sve ideje, komentare sto zelite reci u vezi ZASTUPNIKA napisite na komadic papira, da nista ne zaboravimo...
i ponesite siche :D
ok zvanicno...
ponedjeljak, soba F01( gdje je SSHFD, popularno zvana studentska) u 15 sati se pozivaju svi zainteresirani, da prisustvuju koncertu i seminaru( MITOVI I LEGENDE POTRESA), a poslje toga se mole samo ljudi koji su zainteresirani u ulazak organizacije ZASTUPNIK-a da odtanu na tom prvom sastanku, upoznavanju i dogovoru za dalje. Ocekuju se ljudi sa Bioloskog i Kemijskog odsjeka, neki fizicari, i ja geofizicar.
Pilot projekt bi trebao startati u ponedjeljak u 10 sati, primaju se donacije za klub, a za uzvrat vam dajemo poklon u obliku nekog pica po izboru, kola, fanta, gusti...
u 15 pocinje koncertic, dva bloka od 45 min, izmedju kojeg cu ja odrzati seminar...tek toliko da vidite kako smo to zamislili, i onda odlaze svi "gosti" i ostaje prava raja...
znaci ko hoce bit samo na seminaru i to neka odvoji nekih 2-2:30sata svog vremena, a ko hoce popricati i ostalo neka odvoji vise...
prijedlog sve ideje, komentare sto zelite reci u vezi ZASTUPNIKA napisite na komadic papira, da nista ne zaboravimo...
i ponesite siche Very Happy



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ketz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (01:12:03)
Postovi: (26)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: a thousand kisses deep

PostPostano: 17:12 pon, 8. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

sve je to ok, samo se okani "zastupnika". ime je celavo, ima politicku konotaciju i nema nikakve veze, pa ni metaforicke, s onim sto pokreces. ili sam mozda u krivu :?
sve je to ok, samo se okani "zastupnika". ime je celavo, ima politicku konotaciju i nema nikakve veze, pa ni metaforicke, s onim sto pokreces. ili sam mozda u krivu Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ritchbe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2003. (14:20:09)
Postovi: (15)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:33 pon, 8. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ketz"]sve je to ok, samo se okani "zastupnika". ime je celavo, ima politicku konotaciju i nema nikakve veze, pa ni metaforicke, s onim sto pokreces. ili sam mozda u krivu :?[/quote]

Baci pogled na :arrow: [url=http://rasprave.fizika.org/viewtopic.php?t=272]raspravu na fizici[/url] i pogledaj malo raspravu o imenu. Zafrknuta je to problematika, 'zastupnik' je ionako radno ime. Sve ce se to raspraviti 15oga. Ja bum se pojavio da vidim mogu li kako pomoci, posto sam bio beskoristan u predlaganju imena :)

cu
ketz (napisa):
sve je to ok, samo se okani "zastupnika". ime je celavo, ima politicku konotaciju i nema nikakve veze, pa ni metaforicke, s onim sto pokreces. ili sam mozda u krivu Confused


Baci pogled na Arrow raspravu na fizici i pogledaj malo raspravu o imenu. Zafrknuta je to problematika, 'zastupnik' je ionako radno ime. Sve ce se to raspraviti 15oga. Ja bum se pojavio da vidim mogu li kako pomoci, posto sam bio beskoristan u predlaganju imena Smile

cu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 10:58 uto, 9. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok slazem se da je zastupnik politicki orjentiran, ali idejno bi trebao biti nas zastupnik u ovom nasem drustvu ljudi i profesora oko nas...
ime je radno, i smisljeno vec prije dvije godine, kad mi je ideja prvi put i pala na pamet.
cilj mi je bio smisliti ime koje je :
izgovorljivo , lako pamtljivo, kratica od onog sto se zapravo radi, karakteristicno i pomalo provokativno.( bez da pocinje s ks... kset, ksff...mozda mi se cini ali to mi je isfurano) a totalno u suprotnosti od politike(samo djelovanje kluba)...
da ne kazem da je vec smisljena i promidžba po gradu
(ono tipa bijeli papiri s crnim velikim slovima zastupnik , na svakom koraku , bilo bi efikasno da je to sad izaslo u vrijeme izbora, nitko ne bi mislio da je to klub studenata, a pogotovo ne pmf-a, i onda ici i dopisivati markerom... čiji zastupnik? zastupnik studenata[color=red]!![/color] zastupnik studenata[color=blue]?[/color] gdje je zastupnik? tko je zastupnik?...)
ok nedostatci...vise je kao klub studenata s prava, idejno cijelo značenje kad se prevede na engleski nema istu kraticu :cry: , a i nauka nije bas hrvatska rijec i to bi nekima moglo smetati :cry: (ali se moze izbaciti)

i by the way, totalno nije vazno kako ce se zvat, makar bio xyz...samo da pocne...nesta se dogadjat...
i nemislim da bi na tom prvom sastanku trebali pricati o imenu, vec o vecim problemima i idejama...
a ime, uvjeren sam doci ce samo od sebe...vjerojatno u nekoj radnoj akciji ako ABD dobijemo prostor pa ga budemo krecili i onda neki biser nesto provali... :lol:
Ok slazem se da je zastupnik politicki orjentiran, ali idejno bi trebao biti nas zastupnik u ovom nasem drustvu ljudi i profesora oko nas...
ime je radno, i smisljeno vec prije dvije godine, kad mi je ideja prvi put i pala na pamet.
cilj mi je bio smisliti ime koje je :
izgovorljivo , lako pamtljivo, kratica od onog sto se zapravo radi, karakteristicno i pomalo provokativno.( bez da pocinje s ks... kset, ksff...mozda mi se cini ali to mi je isfurano) a totalno u suprotnosti od politike(samo djelovanje kluba)...
da ne kazem da je vec smisljena i promidžba po gradu
(ono tipa bijeli papiri s crnim velikim slovima zastupnik , na svakom koraku , bilo bi efikasno da je to sad izaslo u vrijeme izbora, nitko ne bi mislio da je to klub studenata, a pogotovo ne pmf-a, i onda ici i dopisivati markerom... čiji zastupnik? zastupnik studenata!! zastupnik studenata? gdje je zastupnik? tko je zastupnik?...)
ok nedostatci...vise je kao klub studenata s prava, idejno cijelo značenje kad se prevede na engleski nema istu kraticu Crying or Very sad , a i nauka nije bas hrvatska rijec i to bi nekima moglo smetati Crying or Very sad (ali se moze izbaciti)

i by the way, totalno nije vazno kako ce se zvat, makar bio xyz...samo da pocne...nesta se dogadjat...
i nemislim da bi na tom prvom sastanku trebali pricati o imenu, vec o vecim problemima i idejama...
a ime, uvjeren sam doci ce samo od sebe...vjerojatno u nekoj radnoj akciji ako ABD dobijemo prostor pa ga budemo krecili i onda neki biser nesto provali... Laughing



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mickey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2003. (14:34:02)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:59 čet, 11. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ljudi vidimo se u ponediljak! :lol:
..ja sam na sanku od 13 do 14..cini mi se...pa navratite...
...kad se male ruke sloze...
...sve se moze, sve se moze...
ljudi vidimo se u ponediljak! Laughing
..ja sam na sanku od 13 do 14..cini mi se...pa navratite...
...kad se male ruke sloze...
...sve se moze, sve se moze...



_________________
** cao bao **
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mickey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2003. (14:34:02)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:03 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajoj matematicari...pa mozete vi bolje...
ne hara nikakva zaraza u zgradi fizike..slobodno udjite i dodjite do cumeza..
atmosfera je ugodna..domaca...
evo sam ja, kao matematicarka, itekako ziva...
umjesto da lutate okolo dodjite tu i popicajte..popijte nesto..zaigrajte nesto..
dajte niki prijedlog...uzivo..ne kroz odredjen broj zica i zidova...
nadam se da se VIDIMO!
ajoj matematicari...pa mozete vi bolje...
ne hara nikakva zaraza u zgradi fizike..slobodno udjite i dodjite do cumeza..
atmosfera je ugodna..domaca...
evo sam ja, kao matematicarka, itekako ziva...
umjesto da lutate okolo dodjite tu i popicajte..popijte nesto..zaigrajte nesto..
dajte niki prijedlog...uzivo..ne kroz odredjen broj zica i zidova...
nadam se da se VIDIMO!



_________________
** cao bao **
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:35 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam dosla u 18:07 tamo negdje
jedva odgonetnula gdje trebam gledati da vidim napisano F01 i jedva ugledah slova prosvjetljenja olitiga Cumez....
i smognem snage za otvoriti vrata sudbine a kad tamo mrak... mrkli mrak.... buhuhu :( :cry:
nije bilo nikoga da me utjesi......

eto, ja probao..... a vas nema....

ono, sudeci po postu, ocekivala sam da se necete bas nakon 17 odmah razici, jer bi covjek, pa tako i ja :g: ocekivao da cete brbljati i raspravljati barem sat vremena.....

btw, imala sam predavanja prije, a nije mi se bas izostajalo sa UVISa.....

nis, ispricaj kak je bilo....
ja sam dosla u 18:07 tamo negdje
jedva odgonetnula gdje trebam gledati da vidim napisano F01 i jedva ugledah slova prosvjetljenja olitiga Cumez....
i smognem snage za otvoriti vrata sudbine a kad tamo mrak... mrkli mrak.... buhuhu Sad Crying or Very sad
nije bilo nikoga da me utjesi......

eto, ja probao..... a vas nema....

ono, sudeci po postu, ocekivala sam da se necete bas nakon 17 odmah razici, jer bi covjek, pa tako i ja Mr. Green ocekivao da cete brbljati i raspravljati barem sat vremena.....

btw, imala sam predavanja prije, a nije mi se bas izostajalo sa UVISa.....

nis, ispricaj kak je bilo....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 22:04 pon, 15. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto zastupnik predstavlja?
sto zastupnik predstavlja?


[Vrh]
mickey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2003. (14:34:02)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:57 uto, 16. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

trebalo je potrajat dulje..al buduci da se malo novih ljudi pojavilo na dogovoru (1 matematicar,4 geologa,0 kemicara,0 biologa,n fizicara) nije bilo smisla puno se dogovarat i razglabat o klubu studenata pmf-a...svejedno..radi se..navratite...javit cemo kad ce bit novi sastanak...
sutra u 15 je film "Pi" pa dodjite.....
trebalo je potrajat dulje..al buduci da se malo novih ljudi pojavilo na dogovoru (1 matematicar,4 geologa,0 kemicara,0 biologa,n fizicara) nije bilo smisla puno se dogovarat i razglabat o klubu studenata pmf-a...svejedno..radi se..navratite...javit cemo kad ce bit novi sastanak...
sutra u 15 je film "Pi" pa dodjite.....



_________________
** cao bao **
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ritchbe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2003. (14:20:09)
Postovi: (15)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:47 uto, 16. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Od svih (ne)mogucih izlika Ritchbe je odabrao ovu:[/b]

Znao sam! Znao sam da nisam smio otici sa faksa, da sam trebao ostati i podebljati mizeran broj matematicara... :( Znam da je reci da sam zaboravio neoprostivo, i cak pomalo uvredljivo... stoga mi sada preostaje da :verytwisted: u paklu, posto sam obecao da cu doci.

Glavno da je krenulo, ljudi ce polagano poceti dolaziti. Treba malo pricektati da se procuje kvaliteta provoda koju se moze uzivati ako se navrati do kluba.
Mozda da instalirate kojeg djedicu :dm: , sa velikom bradom pa da mu je zgodne matematicarke (ups... fizikalke, kemikalijke i biologiljke isto :x-mas: ) mogu cupkati, dok sjede u krilu i njezno mu sapucu koja knjiga im treba za predstojeci ispit...
Mislim, ono, ideja se barem da provesti ako nabavimo :popcorn: , pa ih mozemo bacati u zrak, dok gledamo [color=red]3.14159265358979323846264...[/color], i pretvarati se da snijezi.

Mozemo ponijeti i bojice (flomice) pa obojati traku, odnosno cd, da imamo film u boji (posto je pikavac crno-bijeli..)
Inace, kaj se pusta unutra? :ed:
Od svih (ne)mogucih izlika Ritchbe je odabrao ovu:

Znao sam! Znao sam da nisam smio otici sa faksa, da sam trebao ostati i podebljati mizeran broj matematicara... Sad Znam da je reci da sam zaboravio neoprostivo, i cak pomalo uvredljivo... stoga mi sada preostaje da Very twisted u paklu, posto sam obecao da cu doci.

Glavno da je krenulo, ljudi ce polagano poceti dolaziti. Treba malo pricektati da se procuje kvaliteta provoda koju se moze uzivati ako se navrati do kluba.
Mozda da instalirate kojeg djedicu Djed Mraz , sa velikom bradom pa da mu je zgodne matematicarke (ups... fizikalke, kemikalijke i biologiljke isto #X-mas ) mogu cupkati, dok sjede u krilu i njezno mu sapucu koja knjiga im treba za predstojeci ispit...
Mislim, ono, ideja se barem da provesti ako nabavimo #Popcornsmile , pa ih mozemo bacati u zrak, dok gledamo 3.14159265358979323846264..., i pretvarati se da snijezi.

Mozemo ponijeti i bojice (flomice) pa obojati traku, odnosno cd, da imamo film u boji (posto je pikavac crno-bijeli..)
Inace, kaj se pusta unutra? Ed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:26 uto, 16. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mickey"]sutra u 15 je film "Pi" pa dodjite.....[/quote]

Koliko to traje? 8)
mickey (napisa):
sutra u 15 je film "Pi" pa dodjite.....


Koliko to traje? Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:48 uto, 16. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mickey"]sutra u 15 je film "Pi" pa dodjite.....[/quote]
O la la, ovo mi je vec peta prilika da ga pogledam i opet necu. :cry: Taj film i ja smo se bas [i]nasli[/i].
[quote="vsego"]Koliko to traje? 8)[/quote]80 min ak' se ne varam.
mickey (napisa):
sutra u 15 je film "Pi" pa dodjite.....

O la la, ovo mi je vec peta prilika da ga pogledam i opet necu. Crying or Very sad Taj film i ja smo se bas nasli.
vsego (napisa):
Koliko to traje? Cool
80 min ak' se ne varam.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:03 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="vsego"]Koliko to traje? 8)[/quote]80 min ak' se ne varam.[/quote]

Ufff... Imam vjezbe u 16:15. :(

Nis' spomenem vas na prvom predavanju, pa mozda netko dodje... 8)
steelworker (napisa):
vsego (napisa):
Koliko to traje? Cool
80 min ak' se ne varam.


Ufff... Imam vjezbe u 16:15. Sad

Nis' spomenem vas na prvom predavanju, pa mozda netko dodje... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mickey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 12. 2003. (14:34:02)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 11:19 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

..oko 17 je na fizici kviz u sklopu bozicnog domjenka na kojem mogu svi sudjelovat..nagrade su vrijedne :!:
..jedan od sponzora je i nas skromni cumez koji osigurava pilo za natjecatelje :wink:
usput: JAKO bi nam dobro dosla jedna (do 3) bartska stolica za uvijek usluzne i dobro raspolozene sankere (i za one sto vise za sankom s druge strane) da ne dobiju vene il sta se vec moze dobit dugim stajanjem...pa ako neko moze priskocit u pomoc..slobodno
..oko 17 je na fizici kviz u sklopu bozicnog domjenka na kojem mogu svi sudjelovat..nagrade su vrijedne Exclamation
..jedan od sponzora je i nas skromni cumez koji osigurava pilo za natjecatelje Wink
usput: JAKO bi nam dobro dosla jedna (do 3) bartska stolica za uvijek usluzne i dobro raspolozene sankere (i za one sto vise za sankom s druge strane) da ne dobiju vene il sta se vec moze dobit dugim stajanjem...pa ako neko moze priskocit u pomoc..slobodno



_________________
** cao bao **
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 11:39 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ritchbe"]
Inace, kaj se pusta unutra? :ed:[/quote]

pusta se ono sto sanker, volonter odluci...
zasad se ne moze platiti rad za sankom i jedini nacin placanja tog volontiranja je apsolutna sloboda u odabiru muzike...
smjene su po dva sata...ima metala, rocka, punka, jazza, ska, dub, reggae, gibonia, dragojevica...ima svega skoro...
cak je jedan kolega skontao da ce raditi reklame za svoje slusaone...svoja dva sata tjedno...
danas svratite, ako ne na film onda na bozicni domjenak koji organizira sekcija HFD-a, u sklopu kojeg ce biti i kviz pa kasnije navodno i projekcija filma u velikoj predavaoni F008, (nemo)...
o kvizu procitajte vise na [url=http://rasprave.fizika.org/viewtopic.php?t=344&highlight=kviz]raspravama[/url]
vidimo se nadam se...

p.s.jeste vidjeli reklame i flyere, jel vam se svidjaju...???????? :?: :?:
Ritchbe (napisa):

Inace, kaj se pusta unutra? Ed


pusta se ono sto sanker, volonter odluci...
zasad se ne moze platiti rad za sankom i jedini nacin placanja tog volontiranja je apsolutna sloboda u odabiru muzike...
smjene su po dva sata...ima metala, rocka, punka, jazza, ska, dub, reggae, gibonia, dragojevica...ima svega skoro...
cak je jedan kolega skontao da ce raditi reklame za svoje slusaone...svoja dva sata tjedno...
danas svratite, ako ne na film onda na bozicni domjenak koji organizira sekcija HFD-a, u sklopu kojeg ce biti i kviz pa kasnije navodno i projekcija filma u velikoj predavaoni F008, (nemo)...
o kvizu procitajte vise na raspravama
vidimo se nadam se...

p.s.jeste vidjeli reklame i flyere, jel vam se svidjaju...???????? Question Question



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:57 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mickey"]..oko 17 je na fizici kviz u sklopu bozicnog domjenka na kojem mogu svi sudjelovat..nagrade su vrijedne :!:[/quote]

Hmda... Kod nas je nastava bazirana (uglavnom) na parnim satima... Dakle, vecina ljudi treba cekati (barem) sat vremena ili propustiti (barem) jedan sat da dodje... :(

[quote="BoMark"]danas svratite, ako ne na film onda na bozicni domjenak koji organizira sekcija HFD-a, u sklopu kojeg ce biti i kviz pa kasnije navodno i projekcija filma u velikoj predavaoni F008, (nemo)...[/quote]

Chek malo... [b]Gdje[/b] je projekcija [i]Pi[/i]a? :?

Ovo u F008 je neki drugi film?
mickey (napisa):
..oko 17 je na fizici kviz u sklopu bozicnog domjenka na kojem mogu svi sudjelovat..nagrade su vrijedne Exclamation


Hmda... Kod nas je nastava bazirana (uglavnom) na parnim satima... Dakle, vecina ljudi treba cekati (barem) sat vremena ili propustiti (barem) jedan sat da dodje... Sad

BoMark (napisa):
danas svratite, ako ne na film onda na bozicni domjenak koji organizira sekcija HFD-a, u sklopu kojeg ce biti i kviz pa kasnije navodno i projekcija filma u velikoj predavaoni F008, (nemo)...


Chek malo... Gdje je projekcija Pia? Confused

Ovo u F008 je neki drugi film?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:04 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

neki ovdje imaju gotovo svaki dan do 18 (4 od 5 dana u tjednu)
hoce li ista trajati dulje od 18?

ono, kakvi su planovi za pocetak Nemo-a, ako je to onaj crtic?
neki ovdje imaju gotovo svaki dan do 18 (4 od 5 dana u tjednu)
hoce li ista trajati dulje od 18?

ono, kakvi su planovi za pocetak Nemo-a, ako je to onaj crtic?



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 13:11 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pi u chumezu, u 15 sati...
u 17 pocinje domjenak a kviz oko 18 ako se ne varam
a nemo, da crtic , u 20 u velikoj predavaoni F008
Pi u chumezu, u 15 sati...
u 17 pocinje domjenak a kviz oko 18 ako se ne varam
a nemo, da crtic , u 20 u velikoj predavaoni F008



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 14:22 sri, 17. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

kak upast u taj klub? koji su uvjeti?
kak upast u taj klub? koji su uvjeti?



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan