Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

DeGiorgijevo novo ruho (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:02 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Crveni nos cu si sam pribaviti jednom vegetarijanskom i nadasve hranjivom namirnicom cim zavrsim s instalacijom. O:) ;)
Crveni nos cu si sam pribaviti jednom vegetarijanskom i nadasve hranjivom namirnicom cim zavrsim s instalacijom. Angel Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 18:15 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bi mu dala samo rep, rogove i lance :lol: (U skladu sutrašnjeg blagdana) :rofl:
Ja bi mu dala samo rep, rogove i lance Laughing (U skladu sutrašnjeg blagdana) Rolling On the Floor Laughing



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:39 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rep mogu i sam svezati, lance vec imam... sto ste svi zapeli s tim rogovima? :shock: Da me mozda ne varate s drugim forumima? :silly:

[size=3]Kakav je to blagdan sutra? Jedan moj frend (ex-asistent ovdje) ima rodjendan, ali mislim da to (za sada) nije blagdan...[/size]
Rep mogu i sam svezati, lance vec imam... sto ste svi zapeli s tim rogovima? Shocked Da me mozda ne varate s drugim forumima? #Silly

Kakav je to blagdan sutra? Jedan moj frend (ex-asistent ovdje) ima rodjendan, ali mislim da to (za sada) nije blagdan...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 20:44 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Kakav je to blagdan sutra? Jedan moj frend (ex-asistent ovdje) ima rodjendan, ali mislim da to (za sada) nije blagdan...[/quote]
Sveti Nikola. :wink:

Ti nisi čistio svoje čizme noć prije kad si bio mali? :P
vsego (napisa):
Kakav je to blagdan sutra? Jedan moj frend (ex-asistent ovdje) ima rodjendan, ali mislim da to (za sada) nije blagdan...

Sveti Nikola. Wink

Ti nisi čistio svoje čizme noć prije kad si bio mali? Razz



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 0:57 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne, kad je bio mali morao je nositi japanke, pa sad ljeci komplekse s onim ogrmonim polu zeljeznim bakandzama... :PPPPP
Ne, kad je bio mali morao je nositi japanke, pa sad ljeci komplekse s onim ogrmonim polu zeljeznim bakandzama... Jos jedno kreveljenje



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 6:17 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"]Ne, kad je bio mali morao je nositi japanke, pa sad ljeci komplekse s onim ogrmonim polu zeljeznim bakandzama... :PPPPP[/quote]

Jok, ja to zbog kilaze, da me vjetar ne odnese. :gg:
SickJedi (napisa):
Ne, kad je bio mali morao je nositi japanke, pa sad ljeci komplekse s onim ogrmonim polu zeljeznim bakandzama... Jos jedno kreveljenje


Jok, ja to zbog kilaze, da me vjetar ne odnese. Mr Green being very Greeen indeed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:57 sri, 6. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"]Kako cu ja zvocati doma obitelji da me prestanu tlacit s Bozicem i ostalim blagdanima ako me pere apstinencijska kriza. Mislm da s grcevima i povracanjem necu bit bas uvjerljiv...[/quote]

Kako ne? Reci da ti je zlo od bozicnih cestitka :idea:
SickJedi (napisa):
Kako cu ja zvocati doma obitelji da me prestanu tlacit s Bozicem i ostalim blagdanima ako me pere apstinencijska kriza. Mislm da s grcevima i povracanjem necu bit bas uvjerljiv...


Kako ne? Reci da ti je zlo od bozicnih cestitka Idea



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:11 sri, 13. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zadnjih par dana slazem novu masinu. :znoj: Ocekujem da cu to definitivno upogoniti prije kraja vikenda... :D
Zadnjih par dana slazem novu masinu. Kako je vruce... Zasto netko ne upali klimu? Ocekujem da cu to definitivno upogoniti prije kraja vikenda... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 19:33 sri, 13. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Zadnjih par dana slazem novu masinu. :znoj: Ocekujem da cu to definitivno upogoniti prije kraja vikenda... :D[/quote]

Ne prije ispita ostati bez foruma... Sto cu raditi dok ucim?!
vsego (napisa):
Zadnjih par dana slazem novu masinu. Kako je vruce... Zasto netko ne upali klimu? Ocekujem da cu to definitivno upogoniti prije kraja vikenda... Very Happy


Ne prije ispita ostati bez foruma... Sto cu raditi dok ucim?!



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:27 sri, 13. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Sto cu raditi dok ucim?![/quote]

Ne znam... :neznam: Mozda ces se koncentrirati na gradivo? :D =:PPPP
bnikola (napisa):
Sto cu raditi dok ucim?!


Ne znam... Ja to stvarno ne znam Mozda ces se koncentrirati na gradivo? Very Happy Blaeh! with hat



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 8:13 čet, 14. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="bnikola"]Sto cu raditi dok ucim?![/quote]

Ne znam... :neznam: Mozda ces se koncentrirati na gradivo? :D =:PPPP[/quote]

Toga sam se i bojao...
vsego (napisa):
bnikola (napisa):
Sto cu raditi dok ucim?!


Ne znam... Ja to stvarno ne znam Mozda ces se koncentrirati na gradivo? Very Happy Blaeh! with hat


Toga sam se i bojao...



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 10:14 čet, 14. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako napreduje slaganje stroja?
Kako napreduje slaganje stroja?



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:02 čet, 14. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Kako napreduje slaganje stroja?[/quote]

Ide ok. :) Danas, na zalost, imam nekih socijalnih ob(a)veza, pa ne znam da li cu stici dovrsiti. :? Pokusat cu svakako. :D (iako, mislim da ce cekati do sutra popodne :()
Martinab (napisa):
Kako napreduje slaganje stroja?


Ide ok. Smile Danas, na zalost, imam nekih socijalnih ob(a)veza, pa ne znam da li cu stici dovrsiti. Confused Pokusat cu svakako. Very Happy (iako, mislim da ce cekati do sutra popodne Sad)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:17 pet, 15. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ukljucivo s ovim postom, napunili smo jedan lijepi, lako pamtljivi broj postova (66666), pa je konacno vrijeme za gasenje. :D Iduci put kad vidite Forum, bit ce na novoj masini (ili cu ja biti jako nervozan, pa me nemojte pitati "Sto je poslo po Zlu?" ;)).

Pozdrav staroj masinici; vjerno nas je sluzila. :wave:
(Bez brige, ne ide ona u mirovinu; samo na drugo radno mjesto :gg:)
Ukljucivo s ovim postom, napunili smo jedan lijepi, lako pamtljivi broj postova (66666), pa je konacno vrijeme za gasenje. Very Happy Iduci put kad vidite Forum, bit ce na novoj masini (ili cu ja biti jako nervozan, pa me nemojte pitati "Sto je poslo po Zlu?" Wink).

Pozdrav staroj masinici; vjerno nas je sluzila. Wave
(Bez brige, ne ide ona u mirovinu; samo na drugo radno mjesto Mr Green being very Greeen indeed)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:51 pet, 15. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle - radi! :shock:

Ocekujem da ce u pocetku biti problema, pa molim da mi javite PMom (ili mailom, ako bas PMovi krepaju ;)).

P.S. Novi logo je djelo Safovo, pod krilaticom "Novi logo, za novi milenij!" :blista:
Gle - radi! Shocked

Ocekujem da ce u pocetku biti problema, pa molim da mi javite PMom (ili mailom, ako bas PMovi krepaju Wink).

P.S. Novi logo je djelo Safovo, pod krilaticom "Novi logo, za novi milenij!" Reklamiram neku zubnu pastu



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:23 pon, 17. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prerostah podforume, tako da reflektiraju aktualno stanje studija (Bolonju, je l' te). :znoj: Garantirano sam nesto i fulao, pa molim one koji primijete da mi ukazu na propuste. :)

Nova kategorija [url=http://degiorgi.math.hr/forum/index.php?c=22]Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum)[/url] je dodana zbog poveceg broja upita o kolegijima koji su - je l' te - sirocici (za naziv se javite Martini; to je bila njena ideja :P). Stari topici iz bivsih podforuma "Kolokviji" i "Ispiti" nalaze se u podforumu [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewforum.php?f=33]Razni kolegiji[/url], no molim da tamo ne otvarate topice za kolegije kojima je mjesto u ostalim podforumima te kategorije. :) Naravno, na postojece topice slobodno odgovarajte kao i do sada (njih cemo premjestati gdje vec treba). 8)

Dodan je i podforum [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewforum.php?f=102]Računala (općenito)[/url], zbog povećeg broja upita o racunalima i srodnim problemima koji bas i nemaju veze s [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewforum.php?f=48]računalnim sustavima na Fakultetu[/url]. 8)

Nije bas realno za ocekivati da ce moderatori prebaciti sve postojece topice tamo gdje im je mjesto, no potrudit cemo se to napraviti barem za aktivne topice. 8) Ako za nesto explicitno zelite da prebacimo, piknite report [ [img]http://degiorgi.math.hr/forum/templates/Classic/images/icon_report.gif[/img] ] i recite kuda da posaljemo topic. :)

Sretan vam svima angolski Dan heroja! :D

:wave:
Prerostah podforume, tako da reflektiraju aktualno stanje studija (Bolonju, je l' te). Kako je vruce... Zasto netko ne upali klimu? Garantirano sam nesto i fulao, pa molim one koji primijete da mi ukazu na propuste. Smile

Nova kategorija Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) je dodana zbog poveceg broja upita o kolegijima koji su - je l' te - sirocici (za naziv se javite Martini; to je bila njena ideja Razz). Stari topici iz bivsih podforuma "Kolokviji" i "Ispiti" nalaze se u podforumu Razni kolegiji, no molim da tamo ne otvarate topice za kolegije kojima je mjesto u ostalim podforumima te kategorije. Smile Naravno, na postojece topice slobodno odgovarajte kao i do sada (njih cemo premjestati gdje vec treba). Cool

Dodan je i podforum Računala (općenito), zbog povećeg broja upita o racunalima i srodnim problemima koji bas i nemaju veze s računalnim sustavima na Fakultetu. Cool

Nije bas realno za ocekivati da ce moderatori prebaciti sve postojece topice tamo gdje im je mjesto, no potrudit cemo se to napraviti barem za aktivne topice. Cool Ako za nesto explicitno zelite da prebacimo, piknite report [ ] i recite kuda da posaljemo topic. Smile

Sretan vam svima angolski Dan heroja! Very Happy

Wave



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan