Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Par zadataka
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Da li vam je uopce stalo do ovih zadataka?
Zaboli me...
20%
 20%  [ 1 ]
Ne usrecuju me bas.
0%
 0%  [ 0 ]
Aha
40%
 40%  [ 2 ]
Da!!! Moj zivot je prazan i besmislen bez njih!
40%
 40%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 5

Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 13:14 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Vec puno godina za redom na drzavnim math natjecanjima ima vise predstavnika V. gimnazije od MIOCa, a vode i po broju osvojenih nagrada. To se odnosi samo na Zagrebacke gimnazije, a ima jos puno dobrih gimnazija. Uostalom... [/quote]

ma koga briga za drzavno...bitno da mi imamo dvoranu u koju stane cijela nijhova skola (zajdeno sa mimarom)

i ucionice u kojima se prozori zapravo mogu otvoriti (sto je jako korisno jer neki profesori (zapravo jedan jedini odredeni) jako jako bazde...najnoviji mioc-pmf-ovci ce znati na koga mislim...ostali na zalost ne (ili nasrecu)

i cak imamo jednog magistra znanosti (da, krcko, to je tvoj najdrazi profesor), mr.sc.ph. Luciano Luksic

mioc se toliko promijenio da niti pojima nemas...cak je legendarni Adam "Aco the Ace" "captain kiki" Krlic otisao u mirovinu

[quote="krcko"]Ocete i Splicane primit u MIOC klub, ili ce oni osnovati svoj [/quote]
svatko tko se dokaze vrijednim moze pristupiti...ali mora nakraju prisegnuti da ce do kraja zivota ostati odan pravom jedinom miJocu.

p.s. ako Sohi (to S ima kvacicu na sebi) vidi ovo kaj si rekao za drzavno (a mislim da je kod tebe na vjezbama)...ufff...bit ce gadno...kad te pocne gadati olimpijskim medaljama...
krcko (napisa):
Vec puno godina za redom na drzavnim math natjecanjima ima vise predstavnika V. gimnazije od MIOCa, a vode i po broju osvojenih nagrada. To se odnosi samo na Zagrebacke gimnazije, a ima jos puno dobrih gimnazija. Uostalom...


ma koga briga za drzavno...bitno da mi imamo dvoranu u koju stane cijela nijhova skola (zajdeno sa mimarom)

i ucionice u kojima se prozori zapravo mogu otvoriti (sto je jako korisno jer neki profesori (zapravo jedan jedini odredeni) jako jako bazde...najnoviji mioc-pmf-ovci ce znati na koga mislim...ostali na zalost ne (ili nasrecu)

i cak imamo jednog magistra znanosti (da, krcko, to je tvoj najdrazi profesor), mr.sc.ph. Luciano Luksic

mioc se toliko promijenio da niti pojima nemas...cak je legendarni Adam "Aco the Ace" "captain kiki" Krlic otisao u mirovinu

krcko (napisa):
Ocete i Splicane primit u MIOC klub, ili ce oni osnovati svoj

svatko tko se dokaze vrijednim moze pristupiti...ali mora nakraju prisegnuti da ce do kraja zivota ostati odan pravom jedinom miJocu.

p.s. ako Sohi (to S ima kvacicu na sebi) vidi ovo kaj si rekao za drzavno (a mislim da je kod tebe na vjezbama)...ufff...bit ce gadno...kad te pocne gadati olimpijskim medaljama...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:54 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]ok...buduci da u slobodno vrijeme proucavam firentinsku umjetnost 16.st (ono kaj se u firenci radilo dok je michelangelo tam zivio) nudim ti dva izbora:
1. skulptura u stilu michelangelovog davida sa svim...khm...vrlinama izlozenima
2. jednostavna moderna kubisticka skulptura u stilu picassa[/quote]

Ovo prvo mi je draze, samo vi svi skupa nemate dovoljno materijala za... khm... moje vrline... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
[color=gray](Sad ce poceti flejmanje...)[/color]

[quote="Void"]OK... Mislim da si zasluzio.[/quote]

Hvala, hvala... :D

[quote="Void"]Zamisli samo kad nakon 1000 godina neka cudna izvanzemaljska (0X) civilizacija pronadje te spomenike, a medju njima i uznositog vsegu.
Mozda ce napraviti neku religiju (neopitagorejsku?) zasnovanu na tim spomenicima i ulomcima s ovog foruma.
Vsego ce, naravno, biti presveti admin (admin sanctissimus), a krcko (ako su sumnje u svezi mioca tocne) biti ce krcko maximus.
A tek kad promotrimo cijelu galeriju svetaca (Vlastelica, Luksic, Jira...) - ima tu stofa za religiju cijele galaksije.[/quote]

Oni koji me poznaju bi mogli zlobno primijetiti da mi "nesveti" pase bolje nego "presveti". A ja cu samo mudro sutjeti...

Idite u Miru, djeco... :twisted:

[quote="Void"]One more thing - Vsego, koja generacija MIOCa?[/quote]

Paaa... fax sam upisao 1995., pa ti racunaj. Najstarija gamad koja je isla na ACSL... ;)

[quote="krcko"]E moji MIOCani, razocarali ste me. Protiv sam otvaranja ekskluzivnog MIOC-foruma, a narocito protiv pljuvanja po FER-u. Ovo drugo necu ni obrazlagati, a za prvo cu vas podsjetiti na nekoliko stvari.
<snip>[/quote]

Eto, djeco, [b]zato[/b] sam vas poslao Krcku. Znam da cete njemu vise vjerovati nego meni. A ja ga u prilicnoj mjeri (Ilja, ovo je narodni izraz, a ne [i]mjera[/i] u matematickom smislu!) podrzavam u njegovom replyu. 8)

Osim....


[quote="krcko"]skinite se malo s neta[/quote]

Kako?!? [b]ZASTO?!?[/b]

Nego.... ako mislite da ima potrebe, moze se otvoriti [b]no-flames[/b] forum "Nostalgija" ili tako nesto, pa da se svi nasi voljeni brucosi (i ostali s traumama iz srednjoskolskih dana) izzive... :)

[quote="Void"]Fak, nasjeli smo. Da li se jos uvijek mozemo prebaciti na FER? :twisted:[/quote]

Upravo si ispao iz utrke za Viskog Svecenika spomenute crkve u nastajanju... :P

[quote="Void"]Sto kazes na Vlastelicu? Cuo sam da je on prije bio normalan :shock:... nekako mi je to tesko pojmiti. :evil:[/quote]

Nije nikad (bio normalan). :twisted: Ili je, ali prije 1991. ;)

[quote="Lord Sirius"]i ucionice u kojima se prozori zapravo mogu otvoriti (sto je jako korisno jer neki profesori (zapravo jedan jedini odredeni) jako jako bazde...[/quote]

Paaaaa.... korisno je i kad je dosadno na satu... 8) Profe bolje cuvaju vrata nego prozore... :lol:

[quote="Lord Sirius"]svatko tko se dokaze vrijednim moze pristupiti...ali mora nakraju prisegnuti da ce do kraja zivota ostati odan pravom jedinom miJocu.[/quote]

No, no... Jos cete poceti i djevice zrtvovati... :shock: Budete me zvali? :D
Lord Sirius (napisa):
ok...buduci da u slobodno vrijeme proucavam firentinsku umjetnost 16.st (ono kaj se u firenci radilo dok je michelangelo tam zivio) nudim ti dva izbora:
1. skulptura u stilu michelangelovog davida sa svim...khm...vrlinama izlozenima
2. jednostavna moderna kubisticka skulptura u stilu picassa


Ovo prvo mi je draze, samo vi svi skupa nemate dovoljno materijala za... khm... moje vrline... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
(Sad ce poceti flejmanje...)

Void (napisa):
OK... Mislim da si zasluzio.


Hvala, hvala... Very Happy

Void (napisa):
Zamisli samo kad nakon 1000 godina neka cudna izvanzemaljska (0X) civilizacija pronadje te spomenike, a medju njima i uznositog vsegu.
Mozda ce napraviti neku religiju (neopitagorejsku?) zasnovanu na tim spomenicima i ulomcima s ovog foruma.
Vsego ce, naravno, biti presveti admin (admin sanctissimus), a krcko (ako su sumnje u svezi mioca tocne) biti ce krcko maximus.
A tek kad promotrimo cijelu galeriju svetaca (Vlastelica, Luksic, Jira...) - ima tu stofa za religiju cijele galaksije.


Oni koji me poznaju bi mogli zlobno primijetiti da mi "nesveti" pase bolje nego "presveti". A ja cu samo mudro sutjeti...

Idite u Miru, djeco... Twisted Evil

Void (napisa):
One more thing - Vsego, koja generacija MIOCa?


Paaa... fax sam upisao 1995., pa ti racunaj. Najstarija gamad koja je isla na ACSL... Wink

krcko (napisa):
E moji MIOCani, razocarali ste me. Protiv sam otvaranja ekskluzivnog MIOC-foruma, a narocito protiv pljuvanja po FER-u. Ovo drugo necu ni obrazlagati, a za prvo cu vas podsjetiti na nekoliko stvari.
<snip>


Eto, djeco, zato sam vas poslao Krcku. Znam da cete njemu vise vjerovati nego meni. A ja ga u prilicnoj mjeri (Ilja, ovo je narodni izraz, a ne mjera u matematickom smislu!) podrzavam u njegovom replyu. Cool

Osim....


krcko (napisa):
skinite se malo s neta


Kako?!? ZASTO?!?

Nego.... ako mislite da ima potrebe, moze se otvoriti no-flames forum "Nostalgija" ili tako nesto, pa da se svi nasi voljeni brucosi (i ostali s traumama iz srednjoskolskih dana) izzive... Smile

Void (napisa):
Fak, nasjeli smo. Da li se jos uvijek mozemo prebaciti na FER? Twisted Evil


Upravo si ispao iz utrke za Viskog Svecenika spomenute crkve u nastajanju... Razz

Void (napisa):
Sto kazes na Vlastelicu? Cuo sam da je on prije bio normalan Shocked... nekako mi je to tesko pojmiti. Evil or Very Mad


Nije nikad (bio normalan). Twisted Evil Ili je, ali prije 1991. Wink

Lord Sirius (napisa):
i ucionice u kojima se prozori zapravo mogu otvoriti (sto je jako korisno jer neki profesori (zapravo jedan jedini odredeni) jako jako bazde...


Paaaaa.... korisno je i kad je dosadno na satu... Cool Profe bolje cuvaju vrata nego prozore... Laughing

Lord Sirius (napisa):
svatko tko se dokaze vrijednim moze pristupiti...ali mora nakraju prisegnuti da ce do kraja zivota ostati odan pravom jedinom miJocu.


No, no... Jos cete poceti i djevice zrtvovati... Shocked Budete me zvali? Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:16 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Paaa... fax sam upisao 1995., pa ti racunaj. Najstarija gamad koja je isla na ACSL... [/quote]

aaaaaaa...znaci slika vsege je uokvirena za sva vremena i sve vektorske (pod)prostore u tzv. Hall Of Fame for Computer Scientists u presvetom nam miocu....
bas cu se zaletit jedan dan poslije faksa da vidim na kaj je licio srednjoskolac vsego

reci mi samo...i budi iskren...da li si imao batchu iz necega?
vsego (napisa):
Paaa... fax sam upisao 1995., pa ti racunaj. Najstarija gamad koja je isla na ACSL...


aaaaaaa...znaci slika vsege je uokvirena za sva vremena i sve vektorske (pod)prostore u tzv. Hall Of Fame for Computer Scientists u presvetom nam miocu....
bas cu se zaletit jedan dan poslije faksa da vidim na kaj je licio srednjoskolac vsego

reci mi samo...i budi iskren...da li si imao batchu iz necega?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:23 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="vsego"]Paaa... fax sam upisao 1995., pa ti racunaj. Najstarija gamad koja je isla na ACSL... [/quote]

aaaaaaa...znaci slika vsege je uokvirena za sva vremena i sve vektorske (pod)prostore u tzv. Hall Of Fame for Computer Scientists u presvetom nam miocu....
bas cu se zaletit jedan dan poslije faksa da vidim na kaj je licio srednjoskolac vsego[/quote]

:shock: Molim... ovaj... ono sto vidis... zadrzi za sebe... :oops:

[quote="Lord Sirius"]reci mi samo...i budi iskren...da li si imao batchu iz necega?[/quote]

Nyet. Ako pitas za informatiku... Gjuricku i Pregrada (koji je tada vodio ACSL). Zasto pitas?
Lord Sirius (napisa):
vsego (napisa):
Paaa... fax sam upisao 1995., pa ti racunaj. Najstarija gamad koja je isla na ACSL...


aaaaaaa...znaci slika vsege je uokvirena za sva vremena i sve vektorske (pod)prostore u tzv. Hall Of Fame for Computer Scientists u presvetom nam miocu....
bas cu se zaletit jedan dan poslije faksa da vidim na kaj je licio srednjoskolac vsego


Shocked Molim... ovaj... ono sto vidis... zadrzi za sebe... Embarassed

Lord Sirius (napisa):
reci mi samo...i budi iskren...da li si imao batchu iz necega?


Nyet. Ako pitas za informatiku... Gjuricku i Pregrada (koji je tada vodio ACSL). Zasto pitas?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:57 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

samo cem ofo kvotati, ostalo cem se samo osvrnuti u globalu

[quote="krcko"]E moji MIOCani, razocarali ste me. Protiv sam otvaranja ekskluzivnog MIOC-foruma, a narocito protiv pljuvanja po FER-u. Ovo drugo necu ni obrazlagati, a za prvo cu vas podsjetiti na nekoliko stvari.
[/quote]

sto se fera i pmfa tice, valjda svatko zna zasto je odabrao koji i zasto mu je koji bolji.....
a miocani, oni pravi, ce se uvijek naci, neovisno o postojanju foruma ili ne....

[quote]
1. Mislim da se matematicari ne bi trebali dijeliti po gimnazijskim i drugim osnovama (matishe svih gimnazija ujedinite se!)
[/quote]

e sa ovim se JAKO ne slazem
peta, mioc, i jos par skola u hrvatskoj se zasluzuju zvati matematickim
ostalo, IMO ne bi smjele ni pomisliti na to

previse je tu loseg znanja...... samo kvare cano ime PMGa....

[quote]
2. Ove godine ima vas puno s MIOCa zbog propagande i indoktrinacije koju smo vrsili na MIOCovom math klubu. Nasjeli ste, djeco draga :)
[/quote]

mozda neki jesu..... no ljudofi sa ovog foruma nisu.... i to se zna

[quote]
3. Vec puno godina za redom na drzavnim math natjecanjima ima vise predstavnika V. gimnazije od MIOCa, a vode i po broju osvojenih nagrada. To se odnosi samo na Zagrebacke gimnazije, a ima jos puno dobrih gimnazija. Uostalom...
[/quote]

mozda zato sto ih oni daleko vise posalju sa skolskog? :o)
njeh... globalno, generacije slabe i kod nas i kod njih......
tko ih trenutno ima vise, IMO nije toliko niti bitno.....
bitnije je da ih ima......

[quote]
4. Zagrebacki MIOC nije jedini MIOC! Bio je jedan i u Splitu (ne zove se vise tako, kao ni Zagrebacki). U mojoj generaciji na MO bilo je vise ljudi sa St-MIOCa nego sa Zg-MIOCa. Ocete i Splicane primit u MIOC klub, ili ce oni osnovati svoj :?: :twisted:
[/quote]

miocani su miocani, ma gdje god bili i ma sto god radili :D

[quote][quote="Lord Sirius"]podignuti cemo spomenike luksicu[/quote]
Njemu bih eventualno dignuo nadgrobni. Nije mi bio najdrazi prof :)
[/quote]

meni je :o) al sam ga imala samo mjesec dana :(

[quote]
[quote="Nesi"]ocemo neki miting (u nekoj pauzi) nabacit?
prva stvar - mi miocani
druga stvar - forumasi[/quote]

Ovo drugo mi se vise svidja. Mozete organizirat forumovski izlet na Sljeme, kolektivno doc igrat go cetvrtkom ili tako nesto. Bezveze je nastavit se druziti samo s poznatim facama iz MIOC-sapunice, ne mislite li tako?
[/quote]

pa i nije bezveze
samo znaci da smo i dalje povezani onim dobrim sto nas spaja :o)
znanjem..... i nekim osjecajem zajednistva......

kojeg ima jedan dio miocana.....
slicnog onog sto ima jedan dio metalaca :o)

[quote]
Oko vas ima puno novih zanimljivih ljudi.. skinite se malo s neta, dodjite na vjezbe kojiput i pogledajte..
[/quote]

a ti mislis da mi nedjemo na vjezbe?!?! :o)

njeh, nemoj mi po netu :o)

[quote]
Eto, ja rekoh svoje, a vi pocnite sipat drvlje i kamenje :splat:[/quote]

ma necemo mi tebe......
ipak si ti nas :o)

ma opcenitno, neki podforum takve tematike je polublesava ideja...
ipak je ovaj Forum posvecen PMFmath... i tako bi trebalo i ostati
ovo su sve samo prolazne bedastoce

a pravi miocan ce u dusi uvijek to biti
i pravom mathematicaru ne treba pljuvanje po drugim faxevima da bi bio sretan to je upisao bas pmfmath......

ajte, ljudi, smirite malo zestinu osjecaja
druzite se
idite na Oluju i tako to :o)
samo cem ofo kvotati, ostalo cem se samo osvrnuti u globalu

krcko (napisa):
E moji MIOCani, razocarali ste me. Protiv sam otvaranja ekskluzivnog MIOC-foruma, a narocito protiv pljuvanja po FER-u. Ovo drugo necu ni obrazlagati, a za prvo cu vas podsjetiti na nekoliko stvari.


sto se fera i pmfa tice, valjda svatko zna zasto je odabrao koji i zasto mu je koji bolji.....
a miocani, oni pravi, ce se uvijek naci, neovisno o postojanju foruma ili ne....

Citat:

1. Mislim da se matematicari ne bi trebali dijeliti po gimnazijskim i drugim osnovama (matishe svih gimnazija ujedinite se!)


e sa ovim se JAKO ne slazem
peta, mioc, i jos par skola u hrvatskoj se zasluzuju zvati matematickim
ostalo, IMO ne bi smjele ni pomisliti na to

previse je tu loseg znanja...... samo kvare cano ime PMGa....

Citat:

2. Ove godine ima vas puno s MIOCa zbog propagande i indoktrinacije koju smo vrsili na MIOCovom math klubu. Nasjeli ste, djeco draga Smile


mozda neki jesu..... no ljudofi sa ovog foruma nisu.... i to se zna

Citat:

3. Vec puno godina za redom na drzavnim math natjecanjima ima vise predstavnika V. gimnazije od MIOCa, a vode i po broju osvojenih nagrada. To se odnosi samo na Zagrebacke gimnazije, a ima jos puno dobrih gimnazija. Uostalom...


mozda zato sto ih oni daleko vise posalju sa skolskog? Big nose
njeh... globalno, generacije slabe i kod nas i kod njih......
tko ih trenutno ima vise, IMO nije toliko niti bitno.....
bitnije je da ih ima......

Citat:

4. Zagrebacki MIOC nije jedini MIOC! Bio je jedan i u Splitu (ne zove se vise tako, kao ni Zagrebacki). U mojoj generaciji na MO bilo je vise ljudi sa St-MIOCa nego sa Zg-MIOCa. Ocete i Splicane primit u MIOC klub, ili ce oni osnovati svoj Question Twisted Evil


miocani su miocani, ma gdje god bili i ma sto god radili Very Happy

Citat:
Lord Sirius (napisa):
podignuti cemo spomenike luksicu

Njemu bih eventualno dignuo nadgrobni. Nije mi bio najdrazi prof Smile


meni je Big nose al sam ga imala samo mjesec dana Sad

Citat:

Nesi (napisa):
ocemo neki miting (u nekoj pauzi) nabacit?
prva stvar - mi miocani
druga stvar - forumasi


Ovo drugo mi se vise svidja. Mozete organizirat forumovski izlet na Sljeme, kolektivno doc igrat go cetvrtkom ili tako nesto. Bezveze je nastavit se druziti samo s poznatim facama iz MIOC-sapunice, ne mislite li tako?


pa i nije bezveze
samo znaci da smo i dalje povezani onim dobrim sto nas spaja Big nose
znanjem..... i nekim osjecajem zajednistva......

kojeg ima jedan dio miocana.....
slicnog onog sto ima jedan dio metalaca Big nose

Citat:

Oko vas ima puno novih zanimljivih ljudi.. skinite se malo s neta, dodjite na vjezbe kojiput i pogledajte..


a ti mislis da mi nedjemo na vjezbe?!?! Big nose

njeh, nemoj mi po netu Big nose

Citat:

Eto, ja rekoh svoje, a vi pocnite sipat drvlje i kamenje #Splat


ma necemo mi tebe......
ipak si ti nas Big nose

ma opcenitno, neki podforum takve tematike je polublesava ideja...
ipak je ovaj Forum posvecen PMFmath... i tako bi trebalo i ostati
ovo su sve samo prolazne bedastoce

a pravi miocan ce u dusi uvijek to biti
i pravom mathematicaru ne treba pljuvanje po drugim faxevima da bi bio sretan to je upisao bas pmfmath......

ajte, ljudi, smirite malo zestinu osjecaja
druzite se
idite na Oluju i tako to Big nose



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:04 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]aaaaaaa...znaci slika vsege je uokvirena za sva vremena i sve vektorske (pod)prostore u tzv. Hall Of Fame for Computer Scientists u presvetom nam miocu....
bas cu se zaletit jedan dan poslije faksa da vidim na kaj je licio srednjoskolac vsego[/quote]

trebas drustvo?
:o)

inace, trebala bi u godisnjaku biti slika prvog primanja miocana kod tudjmana..... acslovske gamadi...... :o)
a ja nemrem naci godisnjak :(

ak ga nadjes, aj poskeniraj, il mi ga donesi........
Lord Sirius (napisa):
aaaaaaa...znaci slika vsege je uokvirena za sva vremena i sve vektorske (pod)prostore u tzv. Hall Of Fame for Computer Scientists u presvetom nam miocu....
bas cu se zaletit jedan dan poslije faksa da vidim na kaj je licio srednjoskolac vsego


trebas drustvo?
Big nose

inace, trebala bi u godisnjaku biti slika prvog primanja miocana kod tudjmana..... acslovske gamadi...... Big nose
a ja nemrem naci godisnjak Sad

ak ga nadjes, aj poskeniraj, il mi ga donesi........



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 15:22 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Nyet. Ako pitas za informatiku... Gjuricku i Pregrada (koji je tada vodio ACSL). Zasto pitas?[/quote]

zato kaj je batcha sama po sebi kontradikcija. kao ing.kemije predaje informatiku...a kako predaje..o tome me je sram pricati :oops:...dovoljno je reci da prelose pa cak i za neku opcu gimnaziju, a kamoli za mioc (a svi znamo sto znaci "i" u mioc)

[quote="Nesi"]
[quote="Lord Sirius"]aaaaaaa...znaci slika vsege je uokvirena za sva vremena i sve vektorske (pod)prostore u tzv. Hall Of Fame for Computer Scientists u presvetom nam miocu....
bas cu se zaletit jedan dan poslije faksa da vidim na kaj je licio srednjoskolac vsego[/quote]


trebas drustvo? [/quote]

da
kad svima kazem da je vsego u srednjoj skoli imao krila, jedan rog i rep svi ce mi reci da jednorozi ne postoje...zato trebam svjedoka
(a i moj olympus digitalac ide samnom...i tu slikicu budemo po cijelom faksu oblijepili)

[quote="Nesi"]inace, trebala bi u godisnjaku biti slika prvog primanja miocana kod tudjmana..... acslovske gamadi......
a ja nemrem naci godisnjak [/quote]
taj godisnjak sam dao jednoj osobi, ali ona mi je preko puta tako da nema beda...a i ako ga je ona izgubila, sigurno ga Sohi ima...on cuva sve te sentimentalije iz srednje skole.
vsego (napisa):
Nyet. Ako pitas za informatiku... Gjuricku i Pregrada (koji je tada vodio ACSL). Zasto pitas?


zato kaj je batcha sama po sebi kontradikcija. kao ing.kemije predaje informatiku...a kako predaje..o tome me je sram pricati Embarassed...dovoljno je reci da prelose pa cak i za neku opcu gimnaziju, a kamoli za mioc (a svi znamo sto znaci "i" u mioc)

Nesi (napisa):

Lord Sirius (napisa):
aaaaaaa...znaci slika vsege je uokvirena za sva vremena i sve vektorske (pod)prostore u tzv. Hall Of Fame for Computer Scientists u presvetom nam miocu....
bas cu se zaletit jedan dan poslije faksa da vidim na kaj je licio srednjoskolac vsego



trebas drustvo?


da
kad svima kazem da je vsego u srednjoj skoli imao krila, jedan rog i rep svi ce mi reci da jednorozi ne postoje...zato trebam svjedoka
(a i moj olympus digitalac ide samnom...i tu slikicu budemo po cijelom faksu oblijepili)

Nesi (napisa):
inace, trebala bi u godisnjaku biti slika prvog primanja miocana kod tudjmana..... acslovske gamadi......
a ja nemrem naci godisnjak

taj godisnjak sam dao jednoj osobi, ali ona mi je preko puta tako da nema beda...a i ako ga je ona izgubila, sigurno ga Sohi ima...on cuva sve te sentimentalije iz srednje skole.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:04 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ah, jeste floodali topic.
Nema me dva sata, a vidi sad ovo :)

Uglavnom najjaci profesor u MIOC-u je bio Nikolac, no ovi mlađahni brucosi ga vjerojatno ne buju znali, ali bi mogli krcko i vsego :)

Sto se tice kvalitete skola, pa cini mi se da je V u prednosti od mioca (Ilja je recimo iz V.), takdjer je i balagovicka iz pete i pejkovic i simic (koji je na FER-u). U MIOC-u je najjaci bio buco igor (ak se ne varam), a i on je na FER-u.

I jos jedna stvarcica.
Ja sam osobno jako nezadovoljan kvalitetom profesora u MIOC-u. informatiku mi je predavala Kmeticka, koja je jednom prilikom pokusala palit kompjuter pritiskom na EJECT gumb od CD-a (mislim da to dovoljno govori o njezinoj strucnosti). Fiziku, osim Nikolca (legende) mi je jednu godinu predavala neka mlada, koja je znala to sto predaje (ajbar nekaj), ali je tek dosla s faxa i to je bilo strasno. Zadnja dva razreda je tu bila prof. Zovko, sto je bilo prestrasno, ja ne znam kak je ona fax zavrsila.

Oni profesori koji su mi bili dobri: Luksic (ako zanemarimo cinjenicu da je tip pedofil), Baljkas, profesorica Kurnik, jedna, koju sam zaboravil kak se zove (iz matematike), Ledomir (Ledinek), Jira, Naletilic, casna Bogoljuba (:)). Na zalost, svi oni ne mogu nadoknaditi one kriticne greske ovih gore navedenih profesora (nemre mi profa iz infe, na informatickom smjeru, pokusavat upalit komp na EJECT tipkalu (:D) CD-a, ja preko tog nikad necu prec :evil: )
Ah, jeste floodali topic.
Nema me dva sata, a vidi sad ovo Smile

Uglavnom najjaci profesor u MIOC-u je bio Nikolac, no ovi mlađahni brucosi ga vjerojatno ne buju znali, ali bi mogli krcko i vsego Smile

Sto se tice kvalitete skola, pa cini mi se da je V u prednosti od mioca (Ilja je recimo iz V.), takdjer je i balagovicka iz pete i pejkovic i simic (koji je na FER-u). U MIOC-u je najjaci bio buco igor (ak se ne varam), a i on je na FER-u.

I jos jedna stvarcica.
Ja sam osobno jako nezadovoljan kvalitetom profesora u MIOC-u. informatiku mi je predavala Kmeticka, koja je jednom prilikom pokusala palit kompjuter pritiskom na EJECT gumb od CD-a (mislim da to dovoljno govori o njezinoj strucnosti). Fiziku, osim Nikolca (legende) mi je jednu godinu predavala neka mlada, koja je znala to sto predaje (ajbar nekaj), ali je tek dosla s faxa i to je bilo strasno. Zadnja dva razreda je tu bila prof. Zovko, sto je bilo prestrasno, ja ne znam kak je ona fax zavrsila.

Oni profesori koji su mi bili dobri: Luksic (ako zanemarimo cinjenicu da je tip pedofil), Baljkas, profesorica Kurnik, jedna, koju sam zaboravil kak se zove (iz matematike), Ledomir (Ledinek), Jira, Naletilic, casna Bogoljuba (Smile). Na zalost, svi oni ne mogu nadoknaditi one kriticne greske ovih gore navedenih profesora (nemre mi profa iz infe, na informatickom smjeru, pokusavat upalit komp na EJECT tipkalu (Very Happy) CD-a, ja preko tog nikad necu prec Evil or Very Mad )



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:49 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Void"]Fak, nasjeli smo. Da li se jos uvijek mozemo prebaciti na FER? :twisted:[/quote]

Ne znam hoce li vas htjet nakon onog gore :twisted: :twisted:

[quote="Void"]Nije Luksic toliko los - popravio se (rehabilitirao).[/quote]

Mislim da je uvijek jako dobro predavao filozofiju. Al ko osoba mi se nije svidjao, nemrem si pomoc.

[quote="Lord Sirius"]mioc se toliko promijenio da niti pojima nemas...cak je legendarni Adam "Aco the Ace" "captain kiki" Krlic otisao u mirovinu[/quote]

Nisam znao :!: Bez njega MIOC sigurno nije isti (necu se izjasnjavat jel sad losiji ili bolji :) )

[quote="Lord Sirius"]p.s. ako Sohi (to S ima kvacicu na sebi) vidi ovo kaj si rekao za drzavno (a mislim da je kod tebe na vjezbama)...ufff...bit ce gadno...kad te pocne gadati olimpijskim medaljama...[/quote]

Na zalost \v{S}ohi nije u mojoj grupi, al skoro svi ostali olimpijci jesu :D A sto se drzavnog tice, mislim da i \v{S}ohi zna brojat..

[quote="Nesi"][quote="krcko"]1. Mislim da se matematicari ne bi trebali dijeliti po gimnazijskim i drugim osnovama (matishe svih gimnazija ujedinite se!) [/quote]
e sa ovim se JAKO ne slazem
peta, mioc, i jos par skola u hrvatskoj se zasluzuju zvati matematickim
ostalo, IMO ne bi smjele ni pomisliti na to[/quote]

Kao prvo, nista nisam tvrdio o losim ili dobrim gimnazijama. Moze netko iz lose gimnazije bit dobar matematicar i obrnuto.

Drugo, ne slazem se s tobom. Mislim da u Hrvatskoj ima puno dobrih gimnazija, bez obzira sto ti znas samo za dvije. Ja bi ih znao nabrojati jos nekoliko u Zagrebu, a uz malu pomoc sa strane krdo diljem Hrvatske. Pritom ne mislim da je jedini kriterij koliko je neka skola dobra ili losa broj natjecatelja na drzavnom.

[quote="Nesi"]njeh... globalno, generacije slabe i kod nas i kod njih......
tko ih trenutno ima vise, IMO nije toliko niti bitno.....
bitnije je da ih ima...... [/quote]

A ni s tim se ne slazem. Svako misli da je nakon njega krenulo nizbrdo. Od kad sam dosao na faks slusam price kako su generacije sve losije.. da je stvarno tako imali bi ljude koji ne znaju citat & pisat. Evo ja javno izjavljujem da smo IMHO sa zadnje dvije generacije u uzlaznoj putanji (mislim na ljude koji su upisali MO).

[quote="Lord Sirius"]zato kaj je batcha sama po sebi kontradikcija. kao ing.kemije predaje informatiku...a kako predaje..o tome me je sram pricati :oops: ...dovoljno je reci da prelose pa cak i za neku opcu gimnaziju, a kamoli za mioc (a svi znamo sto znaci "i" u mioc)[/quote]

Stajem u obranu Goge :!: Mogu rec da sam kod nje naucio dovoljno o programiranju da bez muke polozim Singerov kolegij Pascal. A kako je to izgledalo raspitajte se kod starijih kolega (sigurno jos kruze legende :D ) To sto njezina predavanja ne izgledaju kako si ti zamisljas nis ne znaci.. jednog dana ces shvatit da nije bitno znat svaku opciju na svakom meniju posljednje verzije nekog Microsoftovog (ili bilo kojeg drugog) kompajlera. Logiku programiranja moglo se kod Goge jako dobro nauciti...

[quote="C'Tebo"]Uglavnom najjaci profesor u MIOC-u je bio Nikolac, no ovi mlađahni brucosi ga vjerojatno ne buju znali, ali bi mogli krcko i vsego[/quote]

Imao ga (s povremenim prekidima radi treniranja sahovske repke Emirata i sl.), bio je jako dobar. S ostalim sto si napisao se bas ne slazem. Kvaliteta profesora je nesto sto se mijenja (jer se profe mijenjaju), a u moje doba MIOC-profe su u prosjeku bili dobri. A sto se tice paljenja kompa, nisi dovoljno pijan ako ga ne mozes na EJECT upalit :D
Void (napisa):
Fak, nasjeli smo. Da li se jos uvijek mozemo prebaciti na FER? Twisted Evil


Ne znam hoce li vas htjet nakon onog gore Twisted Evil Twisted Evil

Void (napisa):
Nije Luksic toliko los - popravio se (rehabilitirao).


Mislim da je uvijek jako dobro predavao filozofiju. Al ko osoba mi se nije svidjao, nemrem si pomoc.

Lord Sirius (napisa):
mioc se toliko promijenio da niti pojima nemas...cak je legendarni Adam "Aco the Ace" "captain kiki" Krlic otisao u mirovinu


Nisam znao Exclamation Bez njega MIOC sigurno nije isti (necu se izjasnjavat jel sad losiji ili bolji Smile )

Lord Sirius (napisa):
p.s. ako Sohi (to S ima kvacicu na sebi) vidi ovo kaj si rekao za drzavno (a mislim da je kod tebe na vjezbama)...ufff...bit ce gadno...kad te pocne gadati olimpijskim medaljama...


Na zalost \v{S}ohi nije u mojoj grupi, al skoro svi ostali olimpijci jesu Very Happy A sto se drzavnog tice, mislim da i \v{S}ohi zna brojat..

Nesi (napisa):
krcko (napisa):
1. Mislim da se matematicari ne bi trebali dijeliti po gimnazijskim i drugim osnovama (matishe svih gimnazija ujedinite se!)

e sa ovim se JAKO ne slazem
peta, mioc, i jos par skola u hrvatskoj se zasluzuju zvati matematickim
ostalo, IMO ne bi smjele ni pomisliti na to


Kao prvo, nista nisam tvrdio o losim ili dobrim gimnazijama. Moze netko iz lose gimnazije bit dobar matematicar i obrnuto.

Drugo, ne slazem se s tobom. Mislim da u Hrvatskoj ima puno dobrih gimnazija, bez obzira sto ti znas samo za dvije. Ja bi ih znao nabrojati jos nekoliko u Zagrebu, a uz malu pomoc sa strane krdo diljem Hrvatske. Pritom ne mislim da je jedini kriterij koliko je neka skola dobra ili losa broj natjecatelja na drzavnom.

Nesi (napisa):
njeh... globalno, generacije slabe i kod nas i kod njih......
tko ih trenutno ima vise, IMO nije toliko niti bitno.....
bitnije je da ih ima......


A ni s tim se ne slazem. Svako misli da je nakon njega krenulo nizbrdo. Od kad sam dosao na faks slusam price kako su generacije sve losije.. da je stvarno tako imali bi ljude koji ne znaju citat & pisat. Evo ja javno izjavljujem da smo IMHO sa zadnje dvije generacije u uzlaznoj putanji (mislim na ljude koji su upisali MO).

Lord Sirius (napisa):
zato kaj je batcha sama po sebi kontradikcija. kao ing.kemije predaje informatiku...a kako predaje..o tome me je sram pricati Embarassed ...dovoljno je reci da prelose pa cak i za neku opcu gimnaziju, a kamoli za mioc (a svi znamo sto znaci "i" u mioc)


Stajem u obranu Goge Exclamation Mogu rec da sam kod nje naucio dovoljno o programiranju da bez muke polozim Singerov kolegij Pascal. A kako je to izgledalo raspitajte se kod starijih kolega (sigurno jos kruze legende Very Happy ) To sto njezina predavanja ne izgledaju kako si ti zamisljas nis ne znaci.. jednog dana ces shvatit da nije bitno znat svaku opciju na svakom meniju posljednje verzije nekog Microsoftovog (ili bilo kojeg drugog) kompajlera. Logiku programiranja moglo se kod Goge jako dobro nauciti...

C'Tebo (napisa):
Uglavnom najjaci profesor u MIOC-u je bio Nikolac, no ovi mlađahni brucosi ga vjerojatno ne buju znali, ali bi mogli krcko i vsego


Imao ga (s povremenim prekidima radi treniranja sahovske repke Emirata i sl.), bio je jako dobar. S ostalim sto si napisao se bas ne slazem. Kvaliteta profesora je nesto sto se mijenja (jer se profe mijenjaju), a u moje doba MIOC-profe su u prosjeku bili dobri. A sto se tice paljenja kompa, nisi dovoljno pijan ako ga ne mozes na EJECT upalit Very Happy



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 18:16 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]To sto njezina predavanja ne izgledaju kako si ti zamisljas nis ne znaci.. jednog dana ces shvatit da nije bitno znat svaku opciju na svakom meniju posljednje verzije nekog Microsoftovog (ili bilo kojeg drugog) kompajlera. Logiku programiranja moglo se kod Goge jako dobro nauciti...
[/quote]
ma znam...zato i postoji help u kopajlerima...no ja sam nju imao u 1. i 4. u 1. smo radili samo one pretvorbe iz ove baze u onu i neku mutavu teoriju i algoritme sa onim slicicama...dijagram toka ili kao se to vec zove...ja sam to kuzio jer sam znao otprije programirati,a pretvorbe baza smo radili na mat...a oni koji nisu znali programirati nisu bas bili uspjesni...tocno se sijecam jednog sata kada se trebalo pitati...nas par se javilo i dobili smo 2 petice iz zalaganja i jednu iz usmenog (naravno, onaj tko je znao i one 2 petice..to je ok bilo), ali onda je isla neke tri cure pitati i nisu pojima imale...rekla im je neka se jave slijedeci put ili ce im dati tri jedinice...te cure su se javile slijedeci put i ona ih je poslala na mjesto i rekla im da nema sanse da su to uspjele nauciti..kao dati ce im jos tjedan dana...
prode prvi razred,drugi,treci, pa i cetvrti...i jos ih nije pitala...uostalom, nije nikog pitala osim nas trojice koji smo se javili!!!na kraju prvog razreda je bezveze bacala ocjene u rubriku usmeni!!!!

da ne spomenem kako je na satu u 4.raz. rekla and i quote:"ja neznam nijedan zadatak iz pointera, neznam niti cemu oni tocno sluze"
a u 4. razredu smo na satu uglavnom pricali o filmovima,reklamama,utjecajima mass medija i takvim stvarima...i tracali druge profesore

ona je ko osoba ok, ali kao profesor ne bas tako dobra...
ak me netko nes naucio iz informatike, to je onda bila vera cicin-sajn,a nju sam imao samo 1 polugodiste...onda je dosao prof. bursic (koji je zavrsio pmf-racunarstvo) i postavio se prema nama kao da je fakultetski profesor;
njegova predavanja su bila nesto u stilu, pokaze nam neki mali algoritam i kaze ostalo imate u knjizi
a na vjezbama je davao 5 natjecateljskih zadataka...sjecam se da na jednim vjezbama nitko nije rijesio nitijedan od 5 zadataka...ono....imao je visoke kriterije, ali opet nista nije napravio da bi nam olaksao polaganje...uglavnom puno je trazio, a malo davao

za 3. razred necu ni pricati, dosla je nova profa,isto mislim sa pmf-a, a prosjek razreda je bio oko 4.7 ili 4.8 (a u 2. je bio 3.6 ili 3.7)..tak da ono...ljudi koji su u 2. imali 2 u trecem su bez problema imali 5..ali ne zato kaj su im stolci izgorijeli od sjedenja i ucenja nego zato kaj se prepisivalo na veliko

a 4. razred...sto reci..batcha...uglavnom ono sto sam i rekao...razgovori o mass medijima reklamama i filmovima...tak da ono

zapravo u miocu sam postenu informatiku imao jedno jedino polugodiste...
i nemrete mi reci da kriteriji ostaju isti kroz godine

pogotovo sto se tice onog vraga :evil: :twisted: , bolje reci vjestice iz hrvatskog sa kojom su nas upoznali godine 2000. (kad vec ne dode smak svjeta, onda mora doci vjestica iz hrv) i koja je samim svojim stavom tvrdila da poslije boga ide hrvatski jezik.
kad sam imao tjedan dana dopusta zbog drzavnog..prvi dan nakon sto sam se vratio u skolu pitala me je i to (naravno, pogadate...) gradivo koje se radilo dok sam ja bio na drzavnom...takvog mi je komada tresnula i rekla mi je da sam trebao prepisati (ne fotokopirati nego prepisati!!!!) biljeznicu....a na moje objasnjenje kako sam bio na drzavnom i bio sam osloboden nastave i kako sam se tek vratio dan prije....ma nije uopce reagirala....sva sreca da nema kolegij iz hrvatskog

zivjela albertina jozic (gdje god bila) i recenica "znam u kojoj skoli radim, znam da vam hrvatski nije glavni predmet i da nitko nece od vas otici na knjizevnost"
krcko (napisa):
To sto njezina predavanja ne izgledaju kako si ti zamisljas nis ne znaci.. jednog dana ces shvatit da nije bitno znat svaku opciju na svakom meniju posljednje verzije nekog Microsoftovog (ili bilo kojeg drugog) kompajlera. Logiku programiranja moglo se kod Goge jako dobro nauciti...

ma znam...zato i postoji help u kopajlerima...no ja sam nju imao u 1. i 4. u 1. smo radili samo one pretvorbe iz ove baze u onu i neku mutavu teoriju i algoritme sa onim slicicama...dijagram toka ili kao se to vec zove...ja sam to kuzio jer sam znao otprije programirati,a pretvorbe baza smo radili na mat...a oni koji nisu znali programirati nisu bas bili uspjesni...tocno se sijecam jednog sata kada se trebalo pitati...nas par se javilo i dobili smo 2 petice iz zalaganja i jednu iz usmenog (naravno, onaj tko je znao i one 2 petice..to je ok bilo), ali onda je isla neke tri cure pitati i nisu pojima imale...rekla im je neka se jave slijedeci put ili ce im dati tri jedinice...te cure su se javile slijedeci put i ona ih je poslala na mjesto i rekla im da nema sanse da su to uspjele nauciti..kao dati ce im jos tjedan dana...
prode prvi razred,drugi,treci, pa i cetvrti...i jos ih nije pitala...uostalom, nije nikog pitala osim nas trojice koji smo se javili!!!na kraju prvog razreda je bezveze bacala ocjene u rubriku usmeni!!!!

da ne spomenem kako je na satu u 4.raz. rekla and i quote:"ja neznam nijedan zadatak iz pointera, neznam niti cemu oni tocno sluze"
a u 4. razredu smo na satu uglavnom pricali o filmovima,reklamama,utjecajima mass medija i takvim stvarima...i tracali druge profesore

ona je ko osoba ok, ali kao profesor ne bas tako dobra...
ak me netko nes naucio iz informatike, to je onda bila vera cicin-sajn,a nju sam imao samo 1 polugodiste...onda je dosao prof. bursic (koji je zavrsio pmf-racunarstvo) i postavio se prema nama kao da je fakultetski profesor;
njegova predavanja su bila nesto u stilu, pokaze nam neki mali algoritam i kaze ostalo imate u knjizi
a na vjezbama je davao 5 natjecateljskih zadataka...sjecam se da na jednim vjezbama nitko nije rijesio nitijedan od 5 zadataka...ono....imao je visoke kriterije, ali opet nista nije napravio da bi nam olaksao polaganje...uglavnom puno je trazio, a malo davao

za 3. razred necu ni pricati, dosla je nova profa,isto mislim sa pmf-a, a prosjek razreda je bio oko 4.7 ili 4.8 (a u 2. je bio 3.6 ili 3.7)..tak da ono...ljudi koji su u 2. imali 2 u trecem su bez problema imali 5..ali ne zato kaj su im stolci izgorijeli od sjedenja i ucenja nego zato kaj se prepisivalo na veliko

a 4. razred...sto reci..batcha...uglavnom ono sto sam i rekao...razgovori o mass medijima reklamama i filmovima...tak da ono

zapravo u miocu sam postenu informatiku imao jedno jedino polugodiste...
i nemrete mi reci da kriteriji ostaju isti kroz godine

pogotovo sto se tice onog vraga Evil or Very Mad Twisted Evil , bolje reci vjestice iz hrvatskog sa kojom su nas upoznali godine 2000. (kad vec ne dode smak svjeta, onda mora doci vjestica iz hrv) i koja je samim svojim stavom tvrdila da poslije boga ide hrvatski jezik.
kad sam imao tjedan dana dopusta zbog drzavnog..prvi dan nakon sto sam se vratio u skolu pitala me je i to (naravno, pogadate...) gradivo koje se radilo dok sam ja bio na drzavnom...takvog mi je komada tresnula i rekla mi je da sam trebao prepisati (ne fotokopirati nego prepisati!!!!) biljeznicu....a na moje objasnjenje kako sam bio na drzavnom i bio sam osloboden nastave i kako sam se tek vratio dan prije....ma nije uopce reagirala....sva sreca da nema kolegij iz hrvatskog

zivjela albertina jozic (gdje god bila) i recenica "znam u kojoj skoli radim, znam da vam hrvatski nije glavni predmet i da nitko nece od vas otici na knjizevnost"


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:01 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne Krcko, nisi dovoljno pijan ako možeš bez držanja ležati na podu :)
A da se profachi mjenjaju, to je fala Bogu istina.
Lagao sam :oops: (tj. nisam govorio istinu), nisam imao tu profu sva chetiri razreda, nego samo prva tri. 4. razred je doshla jedna svjezhe diplomirana s PMF-MO-a (dipl. ing. mat. smjer racunarstvo) i u biti sam kod nje shvatil logiku programiranja, kod ove sam u chetiri godine nauchio nekaj radit u 2-dimenzionalnom polju, nekaj sitno s datotekama i sort (i to ovaj, nemojmo sad koliko je taj losh):
[code:1]for i:=1 to n-1 do
for j:=i+1 to n do
if a[i]<a[j] then
begin
pom:=a[i]
a[i]:=a[j]
a[j]:=pom
end;[/code:1]
Kad me prof. drmac pito sortiranje po odabiru ekstrema, ja sam bez imalo razmisljanja napiso ovo (jer mi je to od beskonacnog ponavljanja urezano u glavu), naravno on me popljuvo jer je to toliko neoptimizirano da je to strasno :roll:

A da luksic nije dobar ko osoba, tu se slazem, prokleti nitzcheanac :D
Ali ko profesor je rulo :)

I Lorde
Jozicka ti je dobra?
Aj svasta.
A zanima me, jel' itko imo Dadu? (ne znam kak se preziva, mi je imali jednom)
Ne Krcko, nisi dovoljno pijan ako možeš bez držanja ležati na podu Smile
A da se profachi mjenjaju, to je fala Bogu istina.
Lagao sam Embarassed (tj. nisam govorio istinu), nisam imao tu profu sva chetiri razreda, nego samo prva tri. 4. razred je doshla jedna svjezhe diplomirana s PMF-MO-a (dipl. ing. mat. smjer racunarstvo) i u biti sam kod nje shvatil logiku programiranja, kod ove sam u chetiri godine nauchio nekaj radit u 2-dimenzionalnom polju, nekaj sitno s datotekama i sort (i to ovaj, nemojmo sad koliko je taj losh):
Kod:
for i:=1 to n-1 do
        for j:=i+1 to n do
            if a[i]<a[j] then
            begin
                    pom:=a[i]
                    a[i]:=a[j]
                    a[j]:=pom
end;

Kad me prof. drmac pito sortiranje po odabiru ekstrema, ja sam bez imalo razmisljanja napiso ovo (jer mi je to od beskonacnog ponavljanja urezano u glavu), naravno on me popljuvo jer je to toliko neoptimizirano da je to strasno Rolling Eyes

A da luksic nije dobar ko osoba, tu se slazem, prokleti nitzcheanac Very Happy
Ali ko profesor je rulo Smile

I Lorde
Jozicka ti je dobra?
Aj svasta.
A zanima me, jel' itko imo Dadu? (ne znam kak se preziva, mi je imali jednom)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:04 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Ne Krcko, nisi dovoljno pijan ako možeš bez držanja ležati na podu :)
[/quote]
A to sam si vech metno u potpis, ups :oops:

Sad che ispast da se ponavljam :oops:
C'Tebo (napisa):
Ne Krcko, nisi dovoljno pijan ako možeš bez držanja ležati na podu Smile

A to sam si vech metno u potpis, ups Embarassed

Sad che ispast da se ponavljam Embarassed



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:49 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]I Lorde
Jozicka ti je dobra?
Aj svasta. [/quote]

da si imao vjesticu, naucio bi cijeniti jozicku. probaj se prisjetiti koliko cesto si imao zadace kod jozicke, moj razred skoro pa nikad nije imao...sijecam se da je jedna bila...a uvrh glave je mozda jos jednu zadala...
i kod jozicke barem nismo trebali pisati sastavke svako malo...i cijenila je tude misljenje...dok kod ovog vraga si mogao proturijeciti (ali to bi znacilo ocjena manje) kolko si htio pa bi ti ona rekla da to tako kako ti mislis nije dobro jer tako ne pise u knjizi
isto ako kod ove vjestice ne procitas neku knjigu onda se izdere na tebe "pa kako to ti mislis..dobro dobro, znajte kada ce se zakljucivati ocjena zapamtiti cu ja da mi niste citali knjige!pa ako ja imam doma dvoje bolesne djece i mogu procitati knjigu onda mozete i vi!!"

a dvoje djece su joj stalno bolesne...pitam se zbog cega....


...nakraju se naucis cijeniti jozicku...
C'Tebo (napisa):
I Lorde
Jozicka ti je dobra?
Aj svasta.


da si imao vjesticu, naucio bi cijeniti jozicku. probaj se prisjetiti koliko cesto si imao zadace kod jozicke, moj razred skoro pa nikad nije imao...sijecam se da je jedna bila...a uvrh glave je mozda jos jednu zadala...
i kod jozicke barem nismo trebali pisati sastavke svako malo...i cijenila je tude misljenje...dok kod ovog vraga si mogao proturijeciti (ali to bi znacilo ocjena manje) kolko si htio pa bi ti ona rekla da to tako kako ti mislis nije dobro jer tako ne pise u knjizi
isto ako kod ove vjestice ne procitas neku knjigu onda se izdere na tebe "pa kako to ti mislis..dobro dobro, znajte kada ce se zakljucivati ocjena zapamtiti cu ja da mi niste citali knjige!pa ako ja imam doma dvoje bolesne djece i mogu procitati knjigu onda mozete i vi!!"

a dvoje djece su joj stalno bolesne...pitam se zbog cega....


...nakraju se naucis cijeniti jozicku...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:38 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ah, da
[b] uvijek[/b] postoji gori profesor.

To uvijek zaboravim :D
Ah, da
uvijek postoji gori profesor.

To uvijek zaboravim Very Happy



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:10 sub, 28. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]no ja sam nju imao u 1. i 4. u 1. smo radili samo one pretvorbe iz ove baze u onu i neku mutavu teoriju i algoritme sa onim slicicama...[color=olive]<izrezano 10kb kuknjave>[/color]...nakraju se naucis cijeniti jozicku...[/quote]

Ajme Lorde, pa ti si iz MIOCa izasao s traumama kojih se ne bi postidio ni pravi engleski lord, koji je isao u privatnu skolu gdje su svi profesori pedofili (a ne samo jedan :lol: ). I onda bi jos specijalan MIOC-forum.. na srecu svi koji nisu isli u MIOC vec su davno odustali od ovog topica (nadam se :) )
Lord Sirius (napisa):
no ja sam nju imao u 1. i 4. u 1. smo radili samo one pretvorbe iz ove baze u onu i neku mutavu teoriju i algoritme sa onim slicicama...<izrezano 10kb kuknjave>...nakraju se naucis cijeniti jozicku...


Ajme Lorde, pa ti si iz MIOCa izasao s traumama kojih se ne bi postidio ni pravi engleski lord, koji je isao u privatnu skolu gdje su svi profesori pedofili (a ne samo jedan Laughing ). I onda bi jos specijalan MIOC-forum.. na srecu svi koji nisu isli u MIOC vec su davno odustali od ovog topica (nadam se Smile )



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:11 sub, 28. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]A to sam si vech metno u potpis, ups :oops:

Sad che ispast da se ponavljam :oops:[/quote]

Ako ne znas sto ti je u sig-u onda si definitivno dovoljno pijan :lol: :lol: :lol:
C'Tebo (napisa):
A to sam si vech metno u potpis, ups Embarassed

Sad che ispast da se ponavljam Embarassed


Ako ne znas sto ti je u sig-u onda si definitivno dovoljno pijan Laughing Laughing Laughing



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:30 sub, 28. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma oni koji su imali priliku upoznati vraga znaju o cemu govorim i totalno me opravdavaju
ma oni koji su imali priliku upoznati vraga znaju o cemu govorim i totalno me opravdavaju


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:35 sub, 28. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="C'Tebo"]A to sam si vech metno u potpis, ups :oops:

Sad che ispast da se ponavljam :oops:[/quote]

Ako ne znas sto ti je u sig-u onda si definitivno dovoljno pijan :lol: :lol: :lol:[/quote]
A znas kak se kaze.
Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola :)
krcko (napisa):
C'Tebo (napisa):
A to sam si vech metno u potpis, ups Embarassed

Sad che ispast da se ponavljam Embarassed


Ako ne znas sto ti je u sig-u onda si definitivno dovoljno pijan Laughing Laughing Laughing

A znas kak se kaze.
Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan