Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Otvaranje novih NASTAVNIH podforuma
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 9:04 sri, 16. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ha malo je neobično da takav par glomaznih i, za nas (MSR, FPM i druge), na trećoj godini vjerojatno najzahtjevnijih kolegija nema svoje mjesto na forumu.

A ne mora to biti samo za objašnjenje gradiva, trebalo bi postojati mjesto za tehničke informacije, poput termina odrade (koja se sprema za statistiku), kao i za razmjenu iskustava.
Ha malo je neobično da takav par glomaznih i, za nas (MSR, FPM i druge), na trećoj godini vjerojatno najzahtjevnijih kolegija nema svoje mjesto na forumu.

A ne mora to biti samo za objašnjenje gradiva, trebalo bi postojati mjesto za tehničke informacije, poput termina odrade (koja se sprema za statistiku), kao i za razmjenu iskustava.



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 10:46 sri, 16. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako ne postoje ljudi koji bi podforum redovito pratili i _DAVALI_ informacije - nema smisla
postoji vec dovoljno topica samo sa pitanjima.... a bez odgovora.... ne trebamo jos jedan podforum za tako nesto ;-)

pitajte asistente bi li bili voljni doci i odgovoriti na koje pitanje... npr, mozete na sebe preuzeti obavezu forwardanja linkova sa pitanjem asistentu....
ako ne postoje ljudi koji bi podforum redovito pratili i _DAVALI_ informacije - nema smisla
postoji vec dovoljno topica samo sa pitanjima.... a bez odgovora.... ne trebamo jos jedan podforum za tako nesto Wink

pitajte asistente bi li bili voljni doci i odgovoriti na koje pitanje... npr, mozete na sebe preuzeti obavezu forwardanja linkova sa pitanjem asistentu....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:10 sri, 16. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mala napomena: ako netko od asistenata ili nastavnika odluci pratiti, to se moze i automatizirano: postoje [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1371]notificationi za nove topice[/url], a svaki postojeci topic moze se watchati (klikom na "Watch this topic for replies", kako je uobicajeno na phpBB forumima). 8)

Dakle, cak ne treba niti dolaziti svako malo na Forum. :D
Mala napomena: ako netko od asistenata ili nastavnika odluci pratiti, to se moze i automatizirano: postoje notificationi za nove topice, a svaki postojeci topic moze se watchati (klikom na "Watch this topic for replies", kako je uobicajeno na phpBB forumima). Cool

Dakle, cak ne treba niti dolaziti svako malo na Forum. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
LSSD
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (19:11:16)
Postovi: (CB)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 19 - 3
Lokacija: SD CN

PostPostano: 19:53 sri, 16. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam za otvaranje podforuma na kojem cu rado cavrljati prije ispita :D Ipak su to veliki kolegiji!
Ja sam za otvaranje podforuma na kojem cu rado cavrljati prije ispita Very Happy Ipak su to veliki kolegiji!



_________________
' Zasto jednostavno kad moze i komplicirano?'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 11:01 čet, 6. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Među kolegijima treće godine fale kolegiji Mjera i integral i Matematičke metode fizike (mislim da je bivša analitička mehanika).

Isto mi nije jasno zašto od izbornih kolegija sa treće godine samo euklidski prostori i teorija brojeva imaju povlađten položaj, a kolegiji Iterativne metode, Markovljevi lanci, Matematička logika, Fourierovi redovi i primjene, Odabrane primjene vjerojatnosti i statistike, Objektno programiranje, Uvod u diferencijalnu geometriju i Modeli geometrije stoje na drugim podforumima.

Mislim, nije tolko bitno, mene osobno to malo iritira jer ne vidim neki razlog zašt bi bilo tak, logičnije bi mi bilo da su svi izborni među siročićima, ak je već puno trpat ih tolko na 3.
Među kolegijima treće godine fale kolegiji Mjera i integral i Matematičke metode fizike (mislim da je bivša analitička mehanika).

Isto mi nije jasno zašto od izbornih kolegija sa treće godine samo euklidski prostori i teorija brojeva imaju povlađten položaj, a kolegiji Iterativne metode, Markovljevi lanci, Matematička logika, Fourierovi redovi i primjene, Odabrane primjene vjerojatnosti i statistike, Objektno programiranje, Uvod u diferencijalnu geometriju i Modeli geometrije stoje na drugim podforumima.

Mislim, nije tolko bitno, mene osobno to malo iritira jer ne vidim neki razlog zašt bi bilo tak, logičnije bi mi bilo da su svi izborni među siročićima, ak je već puno trpat ih tolko na 3.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 12:10 sri, 23. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel bi se mogo dodat podforum matematičke metode fizike u kolegije treće godine pošto je obavezan i dobivamo zadaće iz njega?
Jel bi se mogo dodat podforum matematičke metode fizike u kolegije treće godine pošto je obavezan i dobivamo zadaće iz njega?



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:18 sri, 23. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, pod istim uvjetima kao i inace. :) Moje misljenje se tu nije promijenilo. ;)
Pa, pod istim uvjetima kao i inace. Smile Moje misljenje se tu nije promijenilo. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 7:55 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

kaj je sa osnovama matematičke analize? nemaju ni podršku na math.hr
kaj je sa osnovama matematičke analize? nemaju ni podršku na math.hr



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 9:01 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

@alen: Ne znam sta ce ti ti podforumu kad ionak nitko nista ne komentira o tim kolegijima. Inace treca godina je bas nekak neaktivna, mozda dogodine, ovi mladji su nabrijaniji na forum. 8)

BTW bolje je da ti ne odgovaras na pitanja iz MMFa :PPP
@alen: Ne znam sta ce ti ti podforumu kad ionak nitko nista ne komentira o tim kolegijima. Inace treca godina je bas nekak neaktivna, mozda dogodine, ovi mladji su nabrijaniji na forum. Cool

BTW bolje je da ti ne odgovaras na pitanja iz MMFa Imam lijepi jezik


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 15:19 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Saf"]kaj je sa osnovama matematičke analize? nemaju ni podršku na math.hr[/quote]

valjda ovisi o volji asistenata, koliko sam ja shvatila. :?

a uostalom, bas jucer ili prekjucer sam htjela vidjeti ima li ovdje ista o tome. trazilica mi je izbacila jedno pitanje od prije 3-4 godine na koje nije bilo odgovora. sto hocu reci? ljude ne zanima.

profesorski smjerovi su tak i tak manje zainteresirani za forum. :(
Saf (napisa):
kaj je sa osnovama matematičke analize? nemaju ni podršku na math.hr


valjda ovisi o volji asistenata, koliko sam ja shvatila. Confused

a uostalom, bas jucer ili prekjucer sam htjela vidjeti ima li ovdje ista o tome. trazilica mi je izbacila jedno pitanje od prije 3-4 godine na koje nije bilo odgovora. sto hocu reci? ljude ne zanima.

profesorski smjerovi su tak i tak manje zainteresirani za forum. Sad



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 18:27 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]@alen: Ne znam sta ce ti ti podforumu kad ionak nitko nista ne komentira o tim kolegijima. Inace treca godina je bas nekak neaktivna, mozda dogodine, ovi mladji su nabrijaniji na forum. 8)

BTW bolje je da ti ne odgovaras na pitanja iz MMFa :PPP[/quote]

Možda bi onda trebalo maknut i kompleksnu, skoro pa da nema novih postova, al čini se da ljudi ipak posjećuju (mislim da je bilo više od 150 puta skinuta zadaća).

Mislim da mi je bolje da odgovaram pa ak je netočno me drugi mogu pobit, neg da živim u zabludi.

Ne znam dal asistenti Starčević i Pažanin dolaze na forum, al već sam par puta htio postat rješenja koja bi bila korisna ljudima, a nisam jer mi se čini neprikladno da kolegij iz kojeg imamo najviše sati tjedno i nosi najviše ects bodova bude među Ostalim kolegijima.

Asistentica Ninčević posjećuje forum i drži vježbe iz Fourierovih redova i Integrala i mjere
nana (napisa):
@alen: Ne znam sta ce ti ti podforumu kad ionak nitko nista ne komentira o tim kolegijima. Inace treca godina je bas nekak neaktivna, mozda dogodine, ovi mladji su nabrijaniji na forum. Cool

BTW bolje je da ti ne odgovaras na pitanja iz MMFa Imam lijepi jezik


Možda bi onda trebalo maknut i kompleksnu, skoro pa da nema novih postova, al čini se da ljudi ipak posjećuju (mislim da je bilo više od 150 puta skinuta zadaća).

Mislim da mi je bolje da odgovaram pa ak je netočno me drugi mogu pobit, neg da živim u zabludi.

Ne znam dal asistenti Starčević i Pažanin dolaze na forum, al već sam par puta htio postat rješenja koja bi bila korisna ljudima, a nisam jer mi se čini neprikladno da kolegij iz kojeg imamo najviše sati tjedno i nosi najviše ects bodova bude među Ostalim kolegijima.

Asistentica Ninčević posjećuje forum i drži vježbe iz Fourierovih redova i Integrala i mjere



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:49 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne kompliciramo: evo [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewforum.php?f=109]podforuma[/url]; sad ga napuni korisnoćama! :verycool:
Da ne kompliciramo: evo podforuma; sad ga napuni korisnoćama! Very cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 19:16 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala :bow: , volim te
Hvala I bow before you , volim te



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mala_022
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2006. (18:15:12)
Postovi: (73)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: ...evo mene među moje...

PostPostano: 22:46 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije da cjepidlačin, al ja san mislila da se predmet zove "[b]Metode matematičke[/b] fizike" :twisted:
Nije da cjepidlačin, al ja san mislila da se predmet zove "Metode matematičke fizike" Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:16 čet, 24. 4. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja prepisao iz Alenovog posta. :oops: Kolegij je mijenjao naziv, tako da je imao oba imena, aja ne znam na pamet koje je aktualno. :| Promijenih; hvala! :)

Btw, razglasite malo da je to otvoreno, ako zelite da se koristi. ;)
Ja prepisao iz Alenovog posta. Embarassed Kolegij je mijenjao naziv, tako da je imao oba imena, aja ne znam na pamet koje je aktualno. Neutral Promijenih; hvala! Smile

Btw, razglasite malo da je to otvoreno, ako zelite da se koristi. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Stranica 4 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan