Dobrovoljno darivanje krvi u pon (26.11.) od 10 do 13h
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Fakultet

#1: Dobrovoljno darivanje krvi u pon (26.11.) od 10 do 13h Autor/ica: XaviarLokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun PostPostano: 17:46 čet, 22. 11. 2007
    —
Studentska sekcija sa Zavodom za transfuzijsku medicinu organiziraju "dobrovoljno" davanje krvi. Opet nanovo nam dolaze u posjetu da nas "olaksaju" za pola litre zivotne tekucine. Taj velicanstveni dogadaj ce se odvijati u prostoriji na prvom katu (vrata izmedu F-102 i F-08 ), Fizicki odsjek, u ponedjeljak 26. studenoga 2007. godine od 10:00 do 13:00 sati.



Molimo sve studente, asistente i profesore velikih srca i dobrih dusa, a da mogu davati krv, da se odazovu ovoj dobrovoljnoj akciji. Svi vi koji se boje krvi, preporucamo da se klonite te prostorije u najavljeno vrijeme. Very Happy Cool

#2:  Autor/ica: petrich PostPostano: 20:44 čet, 22. 11. 2007
    —
Weeeeeee!!!!!!!!!!! Vec neko vrijeme planiram skoknut do Petrove, al nikak da ulovim malo vremena...
hvala ti na obavijesti. Thank you

#3:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 21:51 čet, 22. 11. 2007
    —
ako budem stigao (a sumnjam) poslije kolokvija mogao bi i navratit, a prije kolokvija neidem, to je sigurno... kad bo se samo moglo produzit do 14 to darivanje isao bih sigurno...

#4:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 22:52 čet, 22. 11. 2007
    —
ja sam dala 18.9 krv... budu mi dali opet? prošlo je više od 3 mjeseca, ali manje od 4 koliko treba za cure proć... ili mi je uzaludno dolazit

#5:  Autor/ica: goranm PostPostano: 0:00 pet, 23. 11. 2007
    —
mladac (napisa):
ja sam dala 18.9 krv... budu mi dali opet? prošlo je više od 3 mjeseca, ali manje od 4 koliko treba za cure proć... ili mi je uzaludno dolazit

Vjerojatno ti neće dopustiti. Jer ako ti pozli ili tako nešta, onda su oni krivi jer se nisu držali propisa, a oni nikada ne žele biti krivi Laughing

#6:  Autor/ica: buba PostPostano: 8:53 pet, 23. 11. 2007
    —
Tri od cetiri godine na faksu taj tjedan ima kolokvije i oni bas sada moraju doc. Rolling Eyes

A znam da ce doc opet i da mogu dat i nakon kolokvija (pisem ga od 9h), al opet. Sad

Nema veze, odoh ja u Petrovu 3. Wink



Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Fakultet


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin