upis na postdiplomski - pomoć!!!
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...

#1: upis na postdiplomski - pomoć!!! Autor/ica: offset PostPostano: 11:25 sri, 28. 11. 2007
    —
...naime, zanima me koliko je moguće da se ipak upiše neki postdiplomski ak o se još nije diplomiralo (diplomski mi je u tijeku , svi ispiti položeni, ali neću stići prije kraja natječaja diplomirati)?
Da li je moguće pisati neku molbu tako da odobre kašnjenje?
Hvala svima na informacijama!

#2:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:18 sri, 28. 11. 2007
    —
Nije nemoguce; javi se sefu PDS-a (ne sjecam se je l' to trenutno B.Sirola, H.Sikic ili netko treci; mislim da je H.Sikic). Smile

#3:  Autor/ica: lisa PostPostano: 17:17 pon, 3. 12. 2007
    —
Muce me slicna pitanja kao offseta...pa ako netko moze pomoci...
Sto se tice mogucnosti izvanrednog upisa na postdiplomski do 31.12., znaci li to doslovno do 31.12? (s obzirom na blagdane, ne znam radi li uopce fakultet npr. 28.12.)

#4:  Autor/ica: vinkoLokacija: PMF-MO 214 PostPostano: 3:13 uto, 4. 12. 2007
    —
lisa (napisa):
Muce me slicna pitanja kao offseta...pa ako netko moze pomoci...
Sto se tice mogucnosti izvanrednog upisa na postdiplomski do 31.12., znaci li to doslovno do 31.12? (s obzirom na blagdane, ne znam radi li uopce fakultet npr. 28.12.)


Ja mislim da je najbolje da osobno odete kod prof. H. Šikića (jer mislim da je on voditelj) i vidite s njim sve.

#5:  Autor/ica: Gost PostPostano: 13:44 sri, 5. 12. 2007
    —
U natječaju piše: "Osnovni uvjet za upis na poslijediplomski specijalistički studij aktuarske matematike je završen bilo koji diplomski ili dodiplomski sveučilišni studij s prosječnom ocjenom stručnih predmeta većom od 3,5. "

Može li netko specificirati što se smatra pod stručnim predmetom ili , bolje rečeno, što se ne smatra ( ja sam dipl. ing matematike ). Je li to engleski, možda fizika ili nešto drugo... ?????????????

Unaprijed hvala !

#6:  Autor/ica: Markec PostPostano: 13:48 sri, 5. 12. 2007
    —
pa valjda sve osim fizika i engleskog

#7:  Autor/ica: Gost PostPostano: 15:35 čet, 6. 12. 2007
    —
Ako si diplomirao na PMF-u kao dipl.ing.matematike onda te sa faxa otpreme sa ispisom svih ocjena na kojem pise i prosjek pa onda pretpostavljam da je to taj na koji oni misle.



Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin