Mehanika kontinuuma
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji

#1: Mehanika kontinuuma Autor/ica: hampton&richmond PostPostano: 18:14 ned, 13. 1. 2008
    —
Zanima me da li netko ima za posuditi bilješke s predavanja iz ovog kolegija?
Trebalo bi mi što prije jer bih išao na ispit sad u drugom mjesecu pa lijepo molim ako netko ima da mi posudi da kopiram (može i uz plaćanje, zaista mi je potrebno).
Hvala.

#2:  Autor/ica: bily PostPostano: 8:09 pon, 14. 1. 2008
    —
ja sam mehanuiku kontinuma ucila ikljucivo po knjizi uvod u rubne zadace mehanike kontinuma od Aganovica i to mi je bilo dovoljno ...prosla sam ispit... A biljeske nazalost nemam neke posebne al sto se tice te knjige sve je bas prodeno po njoj Razz

#3:  Autor/ica: hampton&richmond PostPostano: 22:39 pon, 14. 1. 2008
    —
bily (napisa):
ja sam mehanuiku kontinuma ucila ikljucivo po knjizi uvod u rubne zadace mehanike kontinuma od Aganovica i to mi je bilo dovoljno ...prosla sam ispit... A biljeske nazalost nemam neke posebne al sto se tice te knjige sve je bas prodeno po njoj Razz


Ok, cijelu knjigu treba znati, jel?
I koje je sezone to bilo?

#4:  Autor/ica: bily PostPostano: 22:47 pon, 14. 1. 2008
    —
prosle godine ...ma ne trebas bas cijelu knjigu znat ...imaju neka pitanja koja vrti koliko sam primjetila...kad mi se bude dalo danas sutra napisat cu pitanja koja sam primjetila da vrti...al knjiga je dosta razumljiva....

#5:  Autor/ica: hampton&richmond PostPostano: 23:07 sri, 30. 1. 2008
    —
bily (napisa):
prosle godine ...ma ne trebas bas cijelu knjigu znat ...imaju neka pitanja koja vrti koliko sam primjetila...kad mi se bude dalo danas sutra napisat cu pitanja koja sam primjetila da vrti...al knjiga je dosta razumljiva....


Ajde molim te napiši ta pitanja što prije jel bih izažao na ispit 8.2.
Inače je li dosta dva dana da se to nauči?

#6:  Autor/ica: hampton&richmond PostPostano: 17:36 ned, 9. 3. 2008
    —
bily (napisa):
ja sam mehanuiku kontinuma ucila ikljucivo po knjizi uvod u rubne zadace mehanike kontinuma od Aganovica i to mi je bilo dovoljno ...prosla sam ispit... A biljeske nazalost nemam neke posebne al sto se tice te knjige sve je bas prodeno po njoj Razz


Navedena knjiga je vjerojatno najlošije napisana koja je ikada izašla iz Elementovog tiska. Nikakvih definicija, oznake niču same od sebe bez ikakvog objašnjenja, nepovezanost je maksimalna...ja ne znam kako je to uopće steklo status udžbenika.
Mislim da bi se ispit lakše spremio čitajući bilješke s predavanja na kineskom jeziku nego po ovoj knjizi.



Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin