Master/slave (kod hardware-a) je rasisticki odnos!
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Biseri

#1: Master/slave (kod hardware-a) je rasisticki odnos! Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:12 ned, 30. 11. 2003
    —
Amerikanci su nas obradovali jos jednim civilizacijskim napretkom... Smile Naime, okrug Los Angelesa je proglasio oznake master/slave (postoje, na primjer, na svakom IDE hard disku!) - rasistickima! Shocked

Pricicu mozete procitati ovdje. Smile

Zabavan komentar dao je, naravno, Illiad, u okviru svog strip-klasika UserFriendly. Mr. Green

#2:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 9:25 pon, 1. 12. 2003
    —
ima puno u glavu bubanih ljudi u americi Smile s cime se oni zamaraju....a sto se tice odnosa master/slave, oboje mogu biti iste rase, zar ne?

samo se sjetite one HRT-ove abranjene reklame za tv pretplatu Smile

#3: Re: Master/slave (kod hardware-a) je rasisticki odnos! Autor/ica: HijenALokacija: Prazan skup ;-) PostPostano: 19:13 čet, 2. 12. 2004
    —
vsego (napisa):
Amerikanci su nas obradovali jos jednim civilizacijskim napretkom... Smile Naime, okrug Los Angelesa je proglasio oznake master/slave (postoje, na primjer, na svakom IDE hard disku!) - rasistickima! Shocked

Pricicu mozete procitati ovdje. Smile

Zabavan komentar dao je, naravno, Illiad, u okviru svog strip-klasika UserFriendly. Mr. Green


Disaster!!! Disaster!!! Tup, tup, tup,... Tup, tup, tup,... Tup, tup, tup,...
jos jedan dokaz da ameri imaju u prosjeku manju inteligenciju od ostatka svijeta...Cool

#4: Re: Master/slave (kod hardware-a) je rasisticki odnos! Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 15:35 pet, 3. 12. 2004
    —
vsego (napisa):
Amerikanci su nas obradovali jos jednim civilizacijskim napretkom... Smile Naime, okrug Los Angelesa je proglasio oznake master/slave (postoje, na primjer, na svakom IDE hard disku!) - rasistickima! Shocked


Valjda je nekome neugodno da ga se podsjeca na odnose master/slave kad ga negdje u podsvjesti muci sto zapravo njegova vojska i vlada radi po Iraku i po ostalom svijetu... Rolling Eyes

#5:  Autor/ica: bily PostPostano: 19:43 pet, 3. 12. 2004
    —
rekli smo da nema politike na ovom forumu!Ili smo promjenili pravilo hm hm? Laughing

#6:  Autor/ica: vekyLokacija: negdje daleko... PostPostano: 19:48 pet, 3. 12. 2004
    —
bily (napisa):
rekli smo da nema politike na ovom forumu!Ili smo promjenili pravilo hm hm? Laughing


Nisam mislio da ću ikada ovo reći, ali slažem se s bily.
Ovo _nije_ Bućkuriš. Please.

#7:  Autor/ica: bily PostPostano: 19:50 pet, 3. 12. 2004
    —
veky (napisa):
bily (napisa):
rekli smo da nema politike na ovom forumu!Ili smo promjenili pravilo hm hm? Laughing


Nisam mislio da ću ikada ovo reći, ali slažem se s bily.
Ovo _nije_ Bućkuriš. Please.



hvala ti puno veky!Ovo mi jako puno znaci! Laughing

#8:  Autor/ica: HijenALokacija: Prazan skup ;-) PostPostano: 19:54 pet, 3. 12. 2004
    —
veky (napisa):
bily (napisa):
rekli smo da nema politike na ovom forumu!Ili smo promjenili pravilo hm hm? Laughing


Nisam mislio da ću ikada ovo reći, ali slažem se s bily.
Ovo _nije_ Bućkuriš. Please.



ne slazem se...ovo mozda nije buckuris, ali nije ni politika. ovo je BISER koji spada u bisere...eto toliko.

#9:  Autor/ica: nemoLokacija: čakovec PostPostano: 21:51 pet, 3. 12. 2004
    —
HijenA (napisa):
ne slazem se...ovo mozda nije buckuris, ali nije ni politika. ovo je BISER koji spada u bisere...eto toliko.


da ali je rasprava pobjegla u tom smijeru, a tome nije mjesto ovdje ako sam dobro shvatio.

#10:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 2:14 sub, 4. 12. 2004
    —
nemo (napisa):
HijenA (napisa):
ne slazem se...ovo mozda nije buckuris, ali nije ni politika. ovo je BISER koji spada u bisere...eto toliko.

da ali je rasprava pobjegla u tom smijeru, a tome nije mjesto ovdje ako sam dobro shvatio.


Ja bih rekao da je rasprava pobjegla u smjeru nepotrebnog kritiziranja Steelovog komentara... Rolling Eyes

Back on-topic: Za ljubitelje pravde na americki nacin, preporucam The TRUE Stella Awards iz pera meni najdrazeg on-line pisca. Very Happy

#11:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 15:05 sub, 4. 12. 2004
    —
Evo me, i kad bas inzistirate:

bily (napisa):
rekli smo da nema politike na ovom forumu!Ili smo promjenili pravilo hm hm? Laughing


Ja sam samo htio reci da to meni izgleda licemjerno.

Necu sad branit jel tu sad ima politike ili ne jer bi skretali s teme. Ali nisam uopce imao namjeru pricati o politici. Ja samo ne mogu komentirati postupke Amerikanaca bez da uzmem u obzir cjelokupno njihovo ponasanje. Weeee-heeee!!!

---------------------


Back on topic.

Uskoro bi onda mogli i oznake primary/secondary prozvati diskriminacijskim.

Jer mogli bi na to gledati ovako: nije taj secondary sad nesto losiji od primary, samo su tako spojeni. A taj naziv moze sugerirati da je on nekak drugi(slabiji) po sposobnostima i time se onda siri diskriminacija. Ajmo osnovati udrugu za ocuvanje digniteta hardware-a spojenog kao secondary! Tup, tup, tup,... Laughing

#12: Re: Master/slave (kod hardware-a) je rasisticki odnos! Autor/ica: GauSs_Lokacija: 231 PostPostano: 19:43 sub, 4. 12. 2004
    —
vsego (napisa):
Amerikanci su nas obradovali jos jednim civilizacijskim napretkom... Smile Naime, okrug Los Angelesa je proglasio oznake master/slave (postoje, na primjer, na svakom IDE hard disku!) - rasistickima! Shocked

Pricicu mozete procitati ovdje. Smile

Zabavan komentar dao je, naravno, Illiad, u okviru svog strip-klasika UserFriendly. Mr. Green


Vi zaboravljate da je to najdemokraticnija od svih "demokracija" na svijetu
pa tako i za hardware( malo se bunio zasto bas ja rob??)

#13:  Autor/ica: bily PostPostano: 1:46 ned, 5. 12. 2004
    —
vsego cemu ovaj post?



Forum@DeGiorgi -> Biseri


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin