dojmovi?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Diskretna matematika

#1: dojmovi? Autor/ica: amorphisLokacija: zg PostPostano: 12:09 pet, 15. 2. 2008
    —
ovaj kolokvij nije imao veze s onim što su rekli da radimo, 'prođite lanjske, dovoljno je', kakve veze imaju parovi čarapa sa grafovima? to je kombinatorika, a to se radilo na 1. kolokviju + rekurzije i još hrpa toga

#2:  Autor/ica: amorphisLokacija: zg PostPostano: 12:10 pet, 15. 2. 2008
    —
i da, kad su rezultati?

#3: Re: dojmovi? Autor/ica: krcko PostPostano: 13:46 pet, 15. 2. 2008
    —
amorphis (napisa):
kakve veze imaju parovi čarapa sa grafovima?


Za potpun multipartitan graf mozes rec da su mu vrhovi carape, a bridovi parovi carapa razlicite boje Smile

#4:  Autor/ica: amorphisLokacija: zg PostPostano: 13:48 pet, 15. 2. 2008
    —
dobro i kako onda iz toga odredim koliko čarapa moram izvuć iz ladice da je sigurno da je bar deset parova izvučeno? )čarape su razl. boja i ne smije se gledat koja je izvučena)

#5: Re: dojmovi? Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 14:52 pet, 15. 2. 2008
    —
amorphis (napisa):
ovaj kolokvij nije imao veze s onim što su rekli da radimo, 'prođite lanjske, dovoljno je'...


meni je asistent maroje reko da one od prosle godine ni ne gledma jer su prelagani Smile

#6:  Autor/ica: tejaLokacija: zg-ma and back PostPostano: 15:02 pet, 15. 2. 2008
    —
pa nije ni ovaj bio strašan...gori je bio prvi

#7:  Autor/ica: buzov5Lokacija: zg PostPostano: 15:16 pet, 15. 2. 2008
    —
ja mislim da nije bio tezak, nego ja majmun nemam
sve zadace i samo 10 bodova s prvog kolokvija..
tako da sumnjam u uspjeh..

#8:  Autor/ica: aryaLokacija: forum PostPostano: 15:25 pet, 15. 2. 2008
    —
ne moraš imat sve zadaće, dosta ti je 7 od 8 Wink
kolokvij nije bio težak, čini mi se... a to što sam ja glupa i dekoncentrirana, to je druga stvar Smile
kolokvij prošle godine da je bio prelagan? mislim, bio je iste težine što se tiče zadataka kao i ovaj... a teorija je ove godine bila lakša... bar se meni tako čini Smile

#9:  Autor/ica: 5ra PostPostano: 16:02 pet, 15. 2. 2008
    —
meni se čini da je kolokvij slične težine kao prošle godine.
jedini problem je u tome kaj nismo baš imali vremena za naučit to dobro zbog prenatrpanog rasporeda kolokvija.... Sad
da mi je bio samo još jedan dan za to... Smile

#10:  Autor/ica: aryaLokacija: forum PostPostano: 16:35 pet, 15. 2. 2008
    —
a ja imala dojam da si ti sve riješila Smile
eh, da je i meni bio dan više... onda ne bih trošila noć na to Laughing i bolje bih napisala, sigurno... a ne se sto godina mučila da se sjetim što da radim s bellovim brojevima Sad valjda se sjetih, al ode vrijeme...
i da... stvarno, kad bi mogli rezultati, a kad usmeni? da si znam planirat vrijeme... pa ako netko ima kakvu informaciju možda...

#11:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 16:45 pet, 15. 2. 2008
    —
Zadovoljan Wink

A kad će rezultati ?

#12:  Autor/ica: FisherLokacija: split PostPostano: 17:26 pet, 15. 2. 2008
    —
meni je bio skroz ok kolokvij, samo, malo sam brzao pa sam ispustio par sitnica, al opet tu je bio deveti zadatak da pokrpa rupe u bodovima..

A što se tiče rezultata, prošli put su jako brzo ispravili, a mislim da će i sad.. Zbog rasporeda usmenih koji bi vrlo lako mogli krenuti od srijede, tako da očekujem rezultate u ponedjeljak, najkasnije u utorak, al svejedno bi se mogao javiti netko od mjerodavnih (petrat) pa nam reći..

#13:  Autor/ica: aryaLokacija: forum PostPostano: 17:28 pet, 15. 2. 2008
    —
pa baš bi i mogao... ne bi mi bilo ok da razultati dođu u utorak, i da usmeni krenu u srijedu... a ak će već tako bit, nek nas obavijeste na vrijeme, da računamo na to Smile

#14:  Autor/ica: Nori PostPostano: 17:49 pet, 15. 2. 2008
    —
Evo, da se i ja javim...
Mislim da je kolokvij bio ok, ali meni je (opet) falilo vremena.
I da, slazem se s 5rom da zapravo najveci problem bio prenatrpanost rasporeda. Jer, i za spa, građu i disketnu smo morali znati svu teoriju i zadatke, a to je puno previse za tjedan dana, cak i ako si ucio redovito:(

I ja se nisam mogla sjetiti Bellovih brojeva, ali sve u sveu je valjda ok;)

#15:  Autor/ica: aryaLokacija: forum PostPostano: 18:11 pet, 15. 2. 2008
    —
ma sjetih ih se ja na kraju ipak, do tada sam blokadu imala na tom zadatku Laughing
i definitivno se slažem za spa, građu i diskretnu... trebaš znat sve, iz građe cijelog semestra, diskretne i spa druge polovice, ali baš sve... koliko god učio redovito, nije to lako... a ak ne učiš redovito, onda je jaaaako teško... al dobro, to je problem pojedinca onda Wink
a taj nedostatak vremena... realno, na ovom kolokviju nije ga trebalo bit, dalo se riješit sve u 2 sata... osim ak zbog nekih drugih razloga gubiš vrijeme gdje ne treba Smile al inače, to je problem, bar meni... možda nekima koji brže pišu/misle/računaju nije... recimo, meni je i na spa falilo vremena da se više posvetim onom zadatku s din. programiranjem... i to sve zbog blesavog prvog zadatka, koji je lagan, al traje, pa traje, pa opet malo traje... i ode pol sata... bar meni... možda su ostali brži... o difrafu da ne pričam uopće... bilo bi tak super da pišemo recimo dva i pol sata... oni kojima je dosta dva sata ili manje, super, nek odu čim završe, al dajte nama sporima priliku Smile nitko tu niš ne gubi, osim asistenti pola sata, ali valjda to nije prevelik problem... a neki bi dobili puno... mogli bi riješit zadatak koji znaju, al eto, da je samo dva sata, ne bi stigli... onima koji ne znaju, tih pola sata ionak ne bi pomoglo, ali ljudima kao meni bi Smile znam da to nije realno, al mislim da nisam jedina kojoj bi odgovaralo ovo Smile

#16:  Autor/ica: desire PostPostano: 19:02 pet, 15. 2. 2008
    —
Meni je kolokvij bio skroz ok. Smile

#17:  Autor/ica: ft PostPostano: 20:07 pet, 15. 2. 2008
    —
Da kolokvij je bija sasvim u redu. Cak su i korektno dali zadatak viska
da se nadohnade izgubljeni bodovi u prvom kolokviju. Sve u svemu zadovoljan sam.
A sta se tice pretrpanosti rasporeda, tu se djelomicno slazem. Mislim da je tu glavni problem u tome sta se previse teorije pojavljuje na kolokviju, i to skoro svima. Iako je to kao ideja prilicno dobra, jer se studente tjera da se teorija ranije uci, u praksi je to jako tesko izvesti. Jer naime gotovo nemoguce je odrediti koliko tesko gradivo iz teorije treba uci na kolokvij, i to naravno onda izmakne kontroli pa se dode do toga da se mora mnogo toga znati iz teorije za kolokvij. A to je onda naravno poveca kolicina gradiva koje treba nauciti dodatno. Mislim da bi zbog toga trebali odijeliti zadatke i teoriju i onda bi sadasnji ritam kolokvija bio sasvim prihvatljiv.

#18:  Autor/ica: buzov5Lokacija: zg PostPostano: 8:44 sub, 16. 2. 2008
    —
da nema teorije usmeni bi bio pod mus,
a ima nas koji to i nevole

#19:  Autor/ica: vanillia PostPostano: 19:53 ned, 17. 2. 2008
    —
da li netko zna kad su rezultati??



Forum@DeGiorgi -> Diskretna matematika


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin