HP-UX u praktikumu 2
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu

#1: HP-UX u praktikumu 2 Autor/ica: Fedmahn Kassad PostPostano: 13:30 sri, 20. 2. 2008
    —
Daklem, pričao sam sa jednim tipom računalima na faksu i spomenuo da su u jednom praktikumu prije bili HP-UX na ia64. Dosta je bio impresioniran i pitao me je tko je to točno postavio? Čovjek je inače veliki ljubitelj System V. Mene osobno zanima što se zapravo dogodilo sa svim tim uređajima? Ono su bili terminali, zar ne? Kako to da smo uopće imali takve stvari na faksu, neka donacija ili što?

#2: Re: HP-UX u praktikumu 2 Autor/ica: KrunoLokacija: RC PostPostano: 18:29 sri, 20. 2. 2008
    —
Fedmahn Kassad (napisa):
Daklem, pričao sam sa jednim tipom računalima na faksu i spomenuo da su u jednom praktikumu prije bili HP-UX na ia64. Dosta je bio impresioniran i pitao me je tko je to točno postavio? Čovjek je inače veliki ljubitelj System V. Mene osobno zanima što se zapravo dogodilo sa svim tim uređajima? Ono su bili terminali, zar ne? Kako to da smo uopće imali takve stvari na faksu, neka donacija ili što?


Dakle, na student.math.hr i cromath.math.hr je instaliran HP-UX.
Strojevi su dosli s HP-UX-om, a podesavanje i instalaciju softvera radili smo ovdje u Racunskom centru.

U praktikumu 2 bili su postavljeni HP-ovi X terminali koji su se spajali izravno na studenta. Ti strojevi su jos u funkciji, zapravo upravo ih osposobljavam za postavljanje neke urede asistenata.

Ako te zanima jos nesto javi mi se u RC.



Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin