Dobra fora
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: Dobra fora Autor/ica: krcko PostPostano: 17:24 pon, 1. 12. 2003
    —
Pogledajte ovo...

http://sprott.physics.wisc.edu/pickover/esp.html

I molim nemojte objasnjavati foru, nego samo napisite koliko vam je trebalo da skuzite Very Happy

#2:  Autor/ica: ketzLokacija: a thousand kisses deep PostPostano: 18:43 pon, 1. 12. 2003
    —
15 sec. Smile

#3:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 18:52 pon, 1. 12. 2003
    —
Odma, iako sam to prije već vidio.

#4: Re: Dobra fora Autor/ica: vekyLokacija: negdje daleko... PostPostano: 21:07 pon, 1. 12. 2003
    —
krcko (napisa):
Pogledajte ovo...

http://sprott.physics.wisc.edu/pickover/esp.html

I molim nemojte objasnjavati foru, nego samo napisite koliko vam je trebalo da skuzite Very Happy


Bizarno. Logika zaista nije jača strana piscu tog sitea...
Ne vidim uopće što je "fora", osim da ljudi koji ne znaju razmišljati danas mogu napraviti web-stranicu. Smile

#5:  Autor/ica: color PostPostano: 21:25 pon, 1. 12. 2003
    —
...30 sekundi...pa je baš fora...malo sam se zamislio moram priznati Laughing ... Laughing

#6: Re: Dobra fora Autor/ica: Nesi PostPostano: 0:54 uto, 2. 12. 2003
    —
veky (napisa):
Bizarno. Logika zaista nije jača strana piscu tog sitea...
Ne vidim uopće što je "fora", osim da ljudi koji ne znaju razmišljati danas mogu napraviti web-stranicu. Smile


partivuferuuuuuuu Weeee-heeee!!!
buuuuuuuuuuuuuuu te bilo!!!!
srami se!

ti jedan teoreticaru, sakrij se u kut dok se djeca igraju Exclamation


Mr. Green Mr. Green Mr. Green


i, zacudio bi se koliko je to dobar sajt (u smislu dobro izgledajuci)... u odnosu na to sto sve ja vidjeh da ljudi 'prodaju pod sajt' (ne bukvalno prodaju u smislu trgovine)

#7: Re: Dobra fora Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:07 uto, 2. 12. 2003
    —
Nesi (napisa):
i, zacudio bi se koliko je to dobar sajt (u smislu dobro izgledajuci)... u odnosu na to sto sve ja vidjeh da ljudi 'prodaju pod sajt' (ne bukvalno prodaju u smislu trgovine)


Ima i toga... Shocked Vidjeh jednom site neke firme koja nudi usluge izrade web stranica, a njihove su bile za Krcko kaze 'blju' - sto vise reci?

Cak ju nadjoh negdje kao "Ljudi, vidite na sta lici ova stranica!"... Laughing Ocito nisam bio jedini koga se taj site tako dojmio... Wink

Back on topic: Znah foru odprije... Sad

Apel krcku: Hocemo povratak nagradnih zadataka kakve si (za)davao u mladosti ovog Foruma! Very Happy Wink

#8: Re: Dobra fora Autor/ica: krcko PostPostano: 1:43 uto, 2. 12. 2003
    —
Meni isto nije dugo trebalo (ipak malo vise od 15 sec Smile ), ali ne bi nikad skuzio da browser nema 'back' gumbic. Meni se sajt svidja, i vizualno i idejno.

vsego (napisa):
Apel krcku: Hocemo povratak nagradnih zadataka kakve si (za)davao u mladosti ovog Foruma! Very Happy Wink


OK, OK, bit ce nesto. Pogledaj u forumu Kombinatorike igricu od istog tipa.

#9: Re: Dobra fora Autor/ica: vekyLokacija: negdje daleko... PostPostano: 19:26 uto, 2. 12. 2003
    —
Nesi (napisa):
veky (napisa):
Bizarno. Logika zaista nije jača strana piscu tog sitea...
Ne vidim uopće što je "fora", osim da ljudi koji ne znaju razmišljati danas mogu napraviti web-stranicu. Smile


partivuferuuuuuuu Weeee-heeee!!!
buuuuuuuuuuuuuuu te bilo!!!!
srami se!

ti jedan teoreticaru, sakrij se u kut dok se djeca igraju Exclamation


Efo odma... samo dok nađem odgovarajući smajli... Wink

#Lil angel kme... nema. Zašto nemate smajlije koji idu nekamo (npr u kut)? Ovo je najbliže što nađoh... [Smile]

Citat:
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

i, zacudio bi se koliko je to dobar sajt (u smislu dobro izgledajuci)... u odnosu na to sto sve ja vidjeh da ljudi 'prodaju pod sajt' (ne bukvalno prodaju u smislu trgovine)


Na to sam i mislio... zato sam i komentirao na taj način. Smile

#10:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 22:42 sri, 3. 12. 2003
    —
Stara fora.. prastara...

#11:  Autor/ica: little birdieLokacija: Looney Tunes cartoons PostPostano: 12:15 čet, 4. 12. 2003
    —
5 sekundi, uopće nije neka mozgalica

#12:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 14:05 čet, 4. 12. 2003
    —
heh.....cuj, ak je dobro za dobrotvorne svrhe....dajte da..... Twisted Evil

#13: Re: Dobra fora Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 18:11 čet, 4. 12. 2003
    —
Laughing Laughing Laughing

15 sec za ideju kaj bi moglo bit i onda jos 15 za provjeru s back (CARNet kaj cete).

Meni su najveca fora svi oni ljudi koji su mu pisali, cudili se i povjerovali da on stvarno nesto pogadja.

#14:  Autor/ica: CrniLokacija: Zagreb PostPostano: 22:05 pon, 29. 12. 2003
    —
Ma meni je to totalno debilna fora.

#15:  Autor/ica: mLijekO PostPostano: 10:52 uto, 30. 12. 2003
    —
Citat:
Ma meni je to totalno debilna fora.

slažem se. sad on očekuje da se ljudi koncentriraju na nake karte na netu. a ja sam igrom slučaja uzeo dvije karte, pa nije bilo nijedne.
hahahaha Wink

#16:  Autor/ica: krcko PostPostano: 14:56 uto, 30. 12. 2003
    —
MLIJECCO (napisa):
a ja sam igrom slučaja uzeo dvije karte, pa nije bilo nijedne.
hahahaha Wink


Tim vise imas razloga za zabrinjavanje. Ne samo da je pogodio koju si kartu izabrao, nego je skuzio da si izabrao dvije Exclamation

#17:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 17:05 uto, 30. 12. 2003
    —
krcko (napisa):
Tim vise imas razloga za zabrinjavanje. Ne samo da je pogodio koju si kartu izabrao, nego je skuzio da si izabrao dvije Exclamation


ja sam tako i skuzila. prvo je sestra piljila u to i vikala 'ma kako!? ma kako!?', pa sam dosla ja i naivno rekla 'aj ja cu uzet jednu kartu a ti drugu, pa cemo vidit ciju ce maknit'. onda smo vidile da nema ni jedne ni druge, a broj karata se smanjio samo za jedan. pa smo skuzile foru Smile

#18:  Autor/ica: diex PostPostano: 12:27 sri, 31. 12. 2003
    —
zene... Very Happy

#19:  Autor/ica: mLijekO PostPostano: 13:33 sri, 31. 12. 2003
    —
krcko (napisa):
MLIJECCO (napisa):
a ja sam igrom slučaja uzeo dvije karte, pa nije bilo nijedne.
hahahaha Wink


Tim vise imas razloga za zabrinjavanje. Ne samo da je pogodio koju si kartu izabrao, nego je skuzio da si izabrao dvije Exclamation


iskreno se nadam da se šalite... Wink Rolling Eyes Sad Kiseli osmjeh

#20:  Autor/ica: SvekYLokacija: unitarni vektorski prostor PostPostano: 16:17 pet, 9. 1. 2004
    —
Ja sam skuzio kad sam se sjetio popisat karte.

Ustvari me fora isprve zapanjila jer sam gledao boje i jacine karata a nisam pamtio svaku kartu.



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin