Da li moram pratiti vježbe i predavanja po bologni?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Algebarske strukture

#1: Da li moram pratiti vježbe i predavanja po bologni? Autor/ica: grossiLokacija: Delta Neretva PostPostano: 15:11 sri, 12. 3. 2008
    —
Naime, pao sam na komisiji i morao sam ponovo upisati kolegij. Profesor Širola mi je rekao da imam pravo izlaziti na kolokvije.
Ako sam ponovo upisao kolegij, da li to znači da moram redovito ići na predavanja i vježbe, ili samo mogu pristupiti kolokviju.
Ako moram, zanimam me u kojem terminu su vježbe, a u kojem predavanja, prezivam se Grossi, kod kojeg sam asistenta, ako ima više profesora, kod kojeg sam profesora?

Hvala na odgovoru.

#2: Re: Da li moram pratiti vježbe i predavanja po bologni? Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:43 sri, 12. 3. 2008
    —
grossi (napisa):
Naime, pao sam na komisiji i morao sam ponovo upisati kolegij. Profesor Širola mi je rekao da imam pravo izlaziti na kolokvije.
Ako sam ponovo upisao kolegij, da li to znači da moram redovito ići na predavanja i vježbe, ili samo mogu pristupiti kolokviju.
Ako moram, zanimam me u kojem terminu su vježbe, a u kojem predavanja, prezivam se Grossi, kod kojeg sam asistenta, ako ima više profesora, kod kojeg sam profesora?


Pa sto profesora nisi pitao i je l' moras dolaziti na nastavu? Kotacici rade 100 na sat

Formalno, moras, a morao si i kao "stari" student, samo se to nije provodilo; na Bolonji se to nesto revnije provodi, no i dalje ovisi o nastavnicima Arrow pitaj njih. Cool

Btw, sve si lijepo napisao osim naziva kolegija. Laughing Ako je rijec o Algebarskim strukturama, mislim da to drze profesori Sirola i Hanzer. Smile



Forum@DeGiorgi -> Algebarske strukture


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin