Demonstrature iz Teorije skupova, ljetni semestar 2008.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Teorija skupova

#1: Demonstrature iz Teorije skupova, ljetni semestar 2008. Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 0:52 uto, 18. 3. 2008
    —
Službeni termin demonstratura je ponedjeljkom u 16 sati. Sastanak ispred oglasne ploče kraj 003.

Za sva pitanja možete me kontaktirati emailom. (fniksic na gmailu)

#2:  Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 1:14 uto, 18. 3. 2008
    —
E da, kako demonstrature danas nisu održane (moj kolokvij), za zainteresirane predlažem ovotjedne zamjenske termine: srijeda 11-13, četvrtak 15-17, petak 12-14 ili kako se već dogovorimo.

#3:  Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 18:09 uto, 18. 3. 2008
    —
Kako se sljedeći ponedjeljak ne radi, i sljedeći tjedan će demonstrature biti u nekom zamjenskom terminu. Zainteresirani neka mi se jave da se dogovorimo.

(Btw, u prethodnom postu nisam posebno naglasio: zamjenski termini koje sam naveo su samo prijedlozi. Ako je netko zainteresiran, mora mi se javiti emailom za dogovor. Ako se nitko ne javi, neću čekati sva tri puta pred oglasnom.)

#4:  Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 11:47 uto, 17. 6. 2008
    —
Za demonstrature u vrijeme rokova, kolokvija i usmenih ispita neće biti fiksnog termina. Ako netko bude zainteresiran, mora mi se javiti mailom radi dogovora.

#5:  Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 7:16 pet, 20. 6. 2008
    —
Dogovorio sam se s jednim kolegom za demonstrature sljedeći tjedan u srijedu u 12. Ako je još netko zainteresiran, neka slobodno dođe.

#6:  Autor/ica: marijapLokacija: zg PostPostano: 7:53 pet, 20. 6. 2008
    —
U srijedu je Dan državnosti - neradni dan, zar je zgrada fax-a otvorena? Shocked

#7:  Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 16:39 pet, 20. 6. 2008
    —
Uh, nisam to znao. A onda će biti u utorak ili u četvrtak. Javit ću još.

Added after 2 hours 49 minutes:

Utorak u 12 sati kod oglasne ploče.

#8:  Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 19:03 sri, 25. 6. 2008
    —
Sljedeće demonstrature su sutra (četvrtak, 26.6.) u 12. Javite mi se ako biste došli (PM, email, ...).

Ako bude zainteresiranih, bit će još jedne demonstrature prije kolokvija u ponedjeljak ili utorak.

#9:  Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 19:36 čet, 26. 6. 2008
    —
Sljedeće demonstrature, zadnje prije kolokvija, bit će u utorak, 1.7. u 12. Dobra skupovno-teoretska zabava zajamčena. Tuluuuuum!!!

Tko dođe prvi može množiti ordinale. Smile

#10:  Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 19:49 čet, 4. 9. 2008
    —
Demonstrature u ponedjeljak (8.9.) u 12. Okupljanje ispred lijeve oglasne ploče.



Forum@DeGiorgi -> Teorija skupova


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin