usmeni na roku 01.09.2008
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Kompleksna analiza

#1: usmeni na roku 01.09.2008 Autor/ica: zabica PostPostano: 11:27 pon, 1. 9. 2008
    —
..Da li se zna kada ce biti rezultati pismenog i eventualno termin usmenog?..Molim bilo koga tko sazna termin usmenog i broj ljudi koji bi se trebali pojavit da objavi na forumu jer bi trebala ici slusati usmene, a trenutno sam 400 km og zg-a.. . Fluffy .

#2: Re: usmeni na roku 01.09.2008 Autor/ica: Liddy PostPostano: 13:33 pon, 1. 9. 2008
    —
zabica (napisa):
..Da li se zna kada ce biti rezultati pismenog i eventualno termin usmenog?..Molim bilo koga tko sazna termin usmenog i broj ljudi koji bi se trebali pojavit da objavi na forumu jer bi trebala ici slusati usmene, a trenutno sam 400 km og zg-a.. . Fluffy .


Rezultat danasnjeg pismenog iz kompleksne analize je sutra u 12h i nece biti na webu vec samo na faksu (tako je asistent rekao), a usmeni je u petak zajedno s onima koji imaju u petak popravni, govorim o profesoru Muicu. Asistent je rekao da za daljnje informacije o usmenom ispitu pitamo profesora Muica preko e-maila.

#3:  Autor/ica: zabica PostPostano: 18:00 pon, 1. 9. 2008
    —
..hvala na informaciji zbilja je bilo brzo... Fluffy .,ali mene zanima usmeni kod profesora Ungara, pa ako tko sto zna......... Fluffy

#4:  Autor/ica: zabica PostPostano: 11:55 sri, 3. 9. 2008
    —
..ako koga jos zanima, usmeni kod prof.Ungara je u utorak 9.9. sa pocetkom u 8 sati.. Fluffy .



Forum@DeGiorgi -> Kompleksna analiza


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin