Uvodno predavanje
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: Uvodno predavanje Autor/ica: martaa PostPostano: 22:18 pet, 26. 9. 2008
    —
Hello

Budući da danas nisam mogla doći na uvodno predavanje, može li mi netko tko je bio reći je li bilo nešto važno na tom predavanju i što?

#2:  Autor/ica: ToMeK PostPostano: 8:56 sub, 27. 9. 2008
    —
ništa posebno... dekan je uglavnom pričao o povijesti PMF-a i o smjerovima općenito...to sve možeš naći na stranicama detaljnije... Onda je prodekanica govorila malo o bolonji i to je to... uglavnom ako nešto nije jasno pitat u referadi... Smile

#3:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 11:01 sub, 27. 9. 2008
    —
to se jednostavno može naučit u hodu Very Happy

#4:  Autor/ica: mdokoLokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh PostPostano: 16:58 sub, 27. 9. 2008
    —
ToMeK (napisa):
ako nešto nije jasno pitat u referadi... Smile

Ne samo u referadi, nego i asistente, profesore, prodekana...

#5:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 18:27 sub, 27. 9. 2008
    —
mdoko (napisa):
ToMeK (napisa):
ako nešto nije jasno pitat u referadi... Smile

Ne samo u referadi, nego i asistente, profesore, prodekana...


Upravo sam zamislio kako netko ide u referadu, asistentima, profesorima i prodekanu jer nije bio na uvodnom predavanju. Very Happy

Mislim da je najjednostavnije pitati druge studente, osim ako ima nekih posebnih pitanja. Smile

#6:  Autor/ica: MasielaLokacija: Među bananama PostPostano: 16:45 ned, 28. 9. 2008
    —
Nisam bila na svom uvodnom i stvarno se ne mogu sjetit da sam nešto propustila. Sve bitno za kolegije ćeš čut od profesora i asistenata, a opet... sve ti to piše na netu. I ne trebaš iščitat cijeli službeni web, a ono što ti treba vjerujem da si već pročitala dok si se zanimala za faks Wink



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin