problemi sa webmailom - login failed
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu

#1: problemi sa webmailom - login failed Autor/ica: Mr.Doe PostPostano: 15:45 pet, 3. 10. 2008
    —
Dakle, stalno mi javlja:


Notice: Authentication for ***** failed (LOGIN): "a001 NO LOGIN failed" in /srv/studenti/webmail/program/include/bugs.inc on line 80
IMAP Error: Authentication for ***** failed (LOGIN): "a001 NO LOGIN failed"

Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /srv/studenti/webmail/program/include/rcube_shared.inc on line 132



Napomena: ***** - su informacije privatne naravi, tj. moj login.

#2: Re: problemi sa webmailom - login failed Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 16:30 pet, 3. 10. 2008
    —
Mr.Doe (napisa):
Notice: Authentication for ***** failed (LOGIN): "a001 NO LOGIN failed" in /srv/studenti/webmail/program/include/bugs.inc on line 80


Real ROTFL Kao da gledam kod od Windowsa! Valjam se po podu od smijeha

Meni radi besprijekorno, dakle vjerojatno je do tvog accounta Arrow posjeti RC. Smile

P.S. Mozda si zapunio kvotu; cini mi se da to zna smetati webmailu. Smile Dakle, mozes se ulogirati SSHom i pocistiti viskove. Cool

#3:  Autor/ica: Mr.Doe PostPostano: 18:09 pet, 3. 10. 2008
    —
Drago mi je da te moji post-ovi zabavljaju Wink .

Sada sve normalno radi.

#4:  Autor/ica: Anna LeeLokacija: Zagreb PostPostano: 17:05 čet, 9. 10. 2008
    —
jako jako jako me muci ovaj webail. pokusavam se ulogirat cca 3 h, i uspjelo mi je 2 puta, ali me izbaci za 5 sec. i stalno pokazuje tu famoznu poruku: Notice: Authentication....ista ko ona gore.
Kvota nije popunjena definitivno.
i jos jedan problem. na onom papiru kojeg su mi dali mi je mail u obliku ime.prezime@student.math.hr, a kad sam se ulogirala gore pise mail: prezime@student.math.hr
da navratim u podrum i davim ih da su mi nesto zeznuli il se modu i sama izvuc iz ovog?
heeeeeeeeeelp Crying or Very sad

#5:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 17:32 čet, 9. 10. 2008
    —
Rekao bih da je bolje pricekati desetak dana. Smile

#6:  Autor/ica: ßLokacija: Graveyard Mountain Home PostPostano: 21:39 čet, 9. 10. 2008
    —
Anna Lee (napisa):
i jos jedan problem. na onom papiru kojeg su mi dali mi je mail u obliku ime.prezime@student.math.hr, a kad sam se ulogirala gore pise mail: prezime@student.math.hr


Prezime je tvoj username koji si (pretpostavljam) sama odabrala, na vrhu onog papirića gore kad se prijavljuješ u RC (pretpostavljam da tako još ide), dakle s prezimenom se ulogiravaš u student/mail/praktikum i sl. Osim email adrese oblika username@student.math.hr istovremeno dobivaš i email adresu oblika ime.prezime@student.math.hr, neovisno o odabiru username-a. Smile

#7:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 18:26 pon, 20. 10. 2008
    —
Ja da pitam nesto...dan prije "pada" sustava odem u praktikum i pokusam se logirati i nece...jednostavno se komp smrzne, resetiram probam opet...opet se smrzne, odem na drugi komp ista stvar, odem u drugi praktikum...ista stvar pitam demosa sto je ...kaze blokiran mi racun, odem danas u rc oni mi ga odblokirali, vratim se u praktikum i pokusam se logirati, na par sekundi nista i onda mi izbaci neku kratku poruku da nest ne stima (nisam stigla ni procitati) i onda izbaci drugu da provjerim username i pass ili da se javim administratoru...(a par minuta prije toga bila dole u rc-u)? Par ljudi s faksa ima isti problem, znaci nije do korisnickog imena i lozinke vec do cega?

PS:Ispricavam se ako je vec pitanje bilo postavljeno na nekom "profi" jeziku.

#8:  Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 19:51 pon, 20. 10. 2008
    —
Liddy (napisa):
Ja da pitam nesto...dan prije "pada" sustava odem u praktikum i pokusam se logirati i nece...jednostavno se komp smrzne, resetiram probam opet...opet se smrzne, odem na drugi komp ista stvar, odem u drugi praktikum...ista stvar


To se i meni događalo prošli tjedan ali i prošli semestar (accaunt mi je bio ok jer sam ga produžila i mogla sam na mail) pa i mene zanima zašto je tako

#9:  Autor/ica: KrunoLokacija: RC PostPostano: 11:56 uto, 21. 10. 2008
    —
tihana (napisa):
Liddy (napisa):
Ja da pitam nesto...dan prije "pada" sustava odem u praktikum i pokusam se logirati i nece...jednostavno se komp smrzne, resetiram probam opet...opet se smrzne, odem na drugi komp ista stvar, odem u drugi praktikum...ista stvar


To se i meni događalo prošli tjedan ali i prošli semestar (accaunt mi je bio ok jer sam ga produžila i mogla sam na mail) pa i mene zanima zašto je tako


Nema općenitog odgovora na ovakva pitanja. Dođite do RC-a i za svaki ćemo problem naći rješenje.

#10:  Autor/ica: matmihLokacija: {Zg, De , Ri} PostPostano: 15:08 pet, 22. 1. 2010
    —
Pokušavam se spojiti na webmail i na studenta preko ssh ali mi odbija password, a znam da je ispravan, pa pretpostavljam da mi je iz nekog razloga zaključan račun.
Jeli moguće otključati račun a da nejdem u RC?
Očekujem odgovor profesora oko usmenog koji bi trebao biti u ponedjeljak, a nemogu se logirat na mail. Sad
I da, trenutno nisam u Zg.

#11:  Autor/ica: alllliceLokacija: Zagreb PostPostano: 15:38 pet, 22. 1. 2010
    —
matmih (napisa):
Pokušavam se spojiti na webmail i na studenta preko ssh ali mi odbija password, a znam da je ispravan, pa pretpostavljam da mi je iz nekog razloga zaključan račun.
Jeli moguće otključati račun a da nejdem u RC?
Očekujem odgovor profesora oko usmenog koji bi trebao biti u ponedjeljak, a nemogu se logirat na mail. Sad
I da, trenutno nisam u Zg.



Mislim da moras do rc-a, al nisam 100%.
No, da bi se izbjegao ovakav problem ubuduce, preporucujem da si sredis forwardanje mailova sa studenta na neki drugi mail. potrazi malo po forumu kako se to radi, ima sve zapisano.

#12:  Autor/ica: matmihLokacija: {Zg, De , Ri} PostPostano: 17:47 pet, 22. 1. 2010
    —
OK, hvala na odgovoru allllice. Smile

#13:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:39 pet, 22. 1. 2010
    —
Rekao bih da ovisi o razlogu zakljucavanja. Ako je zakljucan zbog previse neuspjesnih pokusaja ulogiravanja, onda vjerujem da moze i bez da osobno dodjes (javi se Sandru). Ako je razlog ozbiljniji ili trebas ulupati novi password, onda ces morati doci osobno (ili, eventualno, poslati nekog s indexom).

#14:  Autor/ica: matmihLokacija: {Zg, De , Ri} PostPostano: 22:12 pet, 22. 1. 2010
    —
Hvala, poslao sam mail, pa šta bude. Smile



Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin