demonstrature
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Vektorski prostori

#1: demonstrature Autor/ica: 5ra PostPostano: 13:46 čet, 23. 10. 2008
    —
dal postoje demonstrature iz ovog kolegija?
jel netko zna kad?

#2:  Autor/ica: AnaP PostPostano: 13:39 pon, 3. 11. 2008
    —
Postoje dva demonstratora (izabrana prosli tjedan). To su kolega Alen Lancic i kolegica Iva Kodrnja.
Nije jos 100 posto sigurno, ali mislim da ce kolegica Kodrnja demonstrature odrzavati četvrkom od 13-15, a kolega Lancic petkom od 13-15. Oni ce staviti obavijest na oglasnu plocu u toku ovog tjedna.

Ana Prlic

#3:  Autor/ica: 5ra PostPostano: 19:49 pon, 3. 11. 2008
    —
Hvala!

#4:  Autor/ica: alen PostPostano: 7:21 uto, 4. 11. 2008
    —
Da, moje demonstrature će bit petkom od 13 do 15 sati. Stavim valjda danas obavijest i na oglasnu.

Alen Lančić

#5:  Autor/ica: joula PostPostano: 20:35 uto, 4. 11. 2008
    —
Ja držim demonstrature četkvrtkom u 13.


Iva Kodrnja

#6:  Autor/ica: Alisa PostPostano: 17:58 čet, 6. 11. 2008
    —
Za demonstrature petkom od 13-15 sati da li postoji neka predavaona koja je slobodna u tom terminu pa se tamo dolazi ili je sastanak standardno ispred oglasne ploče???

#7:  Autor/ica: alen PostPostano: 7:14 pet, 7. 11. 2008
    —
Standarno ispred oglasne

#8:  Autor/ica: alen PostPostano: 18:21 čet, 4. 12. 2008
    —
Sutra, 5.12. neću održati demonstrature osim ako se se netko javi mailom ili pp da želi doći.

To vrijedi samo za sutra

#9:  Autor/ica: alen PostPostano: 15:41 pon, 19. 1. 2009
    —
Prošla dva tjedna nije bilo demonstratura zbog bolesti. Ovaj tjedan će se demonstrature održati sutra, 20.1. u 15:00. Za sljedeći još nisam siguran, ali vjerojatno u 16:30 isto u utorak.

#10:  Autor/ica: HijenALokacija: Prazan skup ;-) PostPostano: 15:43 pon, 19. 1. 2009
    —
imam par pitanja vezano za vektorske za fizicare, pa me samo zanima jel mogu i ja doci na vase demonstrature? mislim, do sad AFAIK to nije nikad bio problem, ali eto...bolje da pitam.

#11:  Autor/ica: alen PostPostano: 15:56 pon, 19. 1. 2009
    —
Ok. Htio bih i ovdje sam ponovit da cilj demonstratura nije prolaženje čitavih vježbi, nego razjašnjavanje eventualnih nejasnoća u vezi pojedinih zadataka. Po meni baš nema smisla da ponavljam sve ono što je zapisano na vježbama, prođite to par puta sami i stvari koje ostanu nejasne pitajte, inače ću odbit objasnit ak vidim da redom (>6 njih) čitavi zadaci nisu jasni i kao da ih prvi put tad vidite, a zadatke koje niste radili na vježbama mogu probat rješit (više ili manje uspješno). Dakle, pripremite se.

Mogu proći 2,3 cijela zadatka koja ste već napravili, al za više od tog... i asistenti imaju termine konzultacija Wink .

Eto, nadam se da vas nisam previše preplašio, vidimo se sutra.

#12:  Autor/ica: AnaP PostPostano: 13:05 sri, 21. 1. 2009
    —
Htjela bih reci da se slazem s kolegom Lancicem. Moram priznati da meni na konzultacijama studenti dolaze s konkretnim pitanjima, a ne da im rjesavam zadatke, tako da nemam nikakvih neugodnih iskustava na konzultacijama, ali sjecam se kad sam jednom davno bila demos da su ljudi uglavnom ocekivali da im se zadaci rjesavaju od pocetka do kraja. Mislim da je to lose, ne toliko za demontratora, nego za studente jer tako nece bas previse nauciti. Znanje se puno bolje usvaja kada student sam pokusa rijesiti zadatak i onda, ako negdje zapne, pokaze demonstratoru ili asistentu mjesto gdje je zapeo pa ce mu ovaj pokazati kako da ukloni problem (ako zna). Recimo, po meni, nema smisla da demos gubi vrijeme na tehnickom dijelu zadatka, to student moze i sam napraviti (jer svatko moze odrediti karaktreisticni polinom, pomnoziti matrice, izracunati determinantu, i slicno). Osim toga, ukoliko takve stvari sami obavite, demosu ce ostati vise vremena da objasni stvarne nejasnoce u zadatku i vise zadataka cete proci.

Naravno, demosi i asistenti su tu da vam pomognu (tako da ne morate imati straha prije dolaska na demonstrature i konzultacije), ali prije nego vam njihova pomoc bude stvarno od koristi, morate i sami puno raditi.

Ovo je bio samo savjet Very Happy.

#13:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 20:14 sri, 21. 1. 2009
    —
Kad su slijedeći tj?

#14:  Autor/ica: alen PostPostano: 22:12 sri, 21. 1. 2009
    —
Moje u utorak u 16:30, od kolegice u četvrtak u 13:00.

#15:  Autor/ica: kreso PostPostano: 17:41 pon, 26. 1. 2009
    —
To bi bilo sutra 27.1?

Di se nalazimo ? Ispred oglasne?

#16:  Autor/ica: alen PostPostano: 12:58 uto, 27. 1. 2009
    —
Zbog bolesti neću moć održat demonstrature. Baš nemam sreće Sad

#17:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 13:11 sri, 11. 2. 2009
    —
Oćeš biti slobodan za demonstrature poslije 2. kolokvija, a prije popravnih?

#18:  Autor/ica: alen PostPostano: 14:47 sri, 11. 2. 2009
    —
Više nisam demonstrator, al došo bi da stignem. Sad su usmeni...

#19:  Autor/ica: shimijaLokacija: Spljit PostPostano: 17:27 pon, 2. 11. 2009
    —
Termin kolokvija iz Vektorskih prostora je tek idući tjedan pa još nije kasno za skupit poneka znanja:)
Ovaj tjedan neće biti demonstratura u četvrtak kako nema faxa, ali se zato slobodno javite mailom pa ćemo probati rješiti sve nejasnoće.

Sretno s učenjem,
Marko

#20:  Autor/ica: jirrxj PostPostano: 1:27 ned, 6. 12. 2009
    —
Da ne otvaram novu temu, zanima me tko drži demonstrature iz vektorskih prostora ove godine i kad su termini?

Hvala



Forum@DeGiorgi -> Vektorski prostori


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin