Engleski?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: Engleski? Autor/ica: maveric PostPostano: 10:42 sri, 29. 10. 2008
    —
Bok!Zanima me koja su pravila za položiti eng1?nažalost nisam baš slušao (tj. pojavljivao...).Koja skripta mi treba?Gdje da je nabavim?Pliz pomozite,hvala

#2:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 11:21 sri, 29. 10. 2008
    —
1. Skripta je dohvatljiva u fakultetskoj kopiraoni, košta 50 kn, odeblja je, što je čini dostatnom za oba semestra(eng1 i eng2).

2. Ne smiješ izostati više od tri puta.

3. Način polaganja je kolokvijski(2 kolokvija). Ako se ne zadovolje kriteriji na kolokviju piše se seminar(nisam siguran u potpunosti za točnost ove rečenice).

#3:  Autor/ica: Lafiel PostPostano: 19:37 sri, 29. 10. 2008
    —
RonnieColeman (napisa):
2. Ne smiješ izostati više od tri puta.

Ne znam o kojem profesoru je ovdje riječ, nama je prof. Plazonja samo rekla da smijemo izostati jednom neopravdano, a za sve ostalo trebamo valjanu ispriku tj. medicinsku dokumentaciju ili nešto tome slično. Možda je kod prof. Arbanas nešto drugačije. *unsure*

#4:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 21:51 sri, 29. 10. 2008
    —
Lafiel (napisa):
RonnieColeman (napisa):
2. Ne smiješ izostati više od tri puta.

Ne znam o kojem profesoru je ovdje riječ, nama je prof. Plazonja samo rekla da smijemo izostati jednom neopravdano, a za sve ostalo trebamo valjanu ispriku tj. medicinsku dokumentaciju ili nešto tome slično. Možda je kod prof. Arbanas nešto drugačije. *unsure*


Rečeno je kod prof. Plazonje.

Na satu na kojem sam ja bio(prošlotjedni sat) ispričnicu je spominjala u drugom kontekstu, odnosno, rekla je ukoliko se izostane više od tri puta da tada ni ispričnica proizvoljnog sadržaja ne može pomoći. Sad

Igramo li se ovdje pokvarenog telefona odnosno tko je u pravu, autor topica će najbolje provjeriti kontaktirajući jednu od profesorica.



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin