Kombinatorika kolokvij (diplomski studij)?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji

#1: Kombinatorika kolokvij (diplomski studij)? Autor/ica: vedraf PostPostano: 15:47 čet, 20. 11. 2008
    —
Nisam bio na nadoknadi u petak pa ne znam je li profesor rekao nešto o kolokviju,ponajprije o vremenu održavanja.
Naime kolega koji je bio rekao mi je da misli da je profesor rekao da će kolokvij biti u 11 sati,ali da nije siguran ,a budući da u rasporedu kolokvija piše da je u 15 sati bilo bi nezgodno da je u 11,a da se ja pojavim tek u 15sati.
Pa bih molio ,ako će netko tko sluša Kombinatoriku čitati ovo, napiše kada je točno kolokvij.Hvala unaprijed. Smile

#2:  Autor/ica: Mala_022Lokacija: ...evo mene među moje... PostPostano: 15:56 čet, 20. 11. 2008
    —
Na kraju smo se dogovorili da je najbolje da bude po rasporedu, znači u petak u 3.
Šta se gradiva tiče, bit će sve šta smo radili (uključujući i ono s nadoknade u petak).

#3:  Autor/ica: vedraf PostPostano: 18:02 čet, 20. 11. 2008
    —
Hvala ti Smile !
Jel profesor rekao da smijemo imati neki papir s nekim formulama?
Što ste radili u petak na nadoknadi? Nešto novo ?

#4:  Autor/ica: Mala_022Lokacija: ...evo mene među moje... PostPostano: 21:53 čet, 20. 11. 2008
    —
Nije spominja nikakav papir i nikakve formule pa pretpostavljan da ne smimo imat ništa.
Učili smo novo - završili ono od sata prije, obradili princip uključivanja i isključivanja i počeli cjelobrojne particije i skupovne particije.



Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin