uvjeti za polaganje vektorskih
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Vektorski prostori

#1: uvjeti za polaganje vektorskih Autor/ica: šiško PostPostano: 13:45 uto, 9. 12. 2008
    —
kakvi su uveti za polaganje...bilo bi u redu da to netko stavi na net,a ne da se mora kopati po prošlogodišnjim fileovima.... ja sam npr. kod prof. Peršea,...i nemam pojma koji su uvjeti polaganja.ž
HVALA NA ODGOVORIMA!!!

#2: Re: uvjeti za polaganje vektorskih Autor/ica: stueyLokacija: Rijeka, Zg PostPostano: 14:07 uto, 9. 12. 2008
    —
šiško (napisa):
kakvi su uveti za polaganje...bilo bi u redu da to netko stavi na net,a ne da se mora kopati po prošlogodišnjim fileovima.... ja sam npr. kod prof. Peršea,...i nemam pojma koji su uvjeti polaganja.ž
HVALA NA ODGOVORIMA!!!


Pravila polaganja imaš na više mjesta, npr. na http://www.math.hr/Default.aspx?art=3004&sec=408

Mislim da i na stranici kolegija ima za skinut file s pravilima polaganja, i da vrijede ista pravila kao prošle godine Wink

#3: Re: uvjeti za polaganje vektorskih Autor/ica: tammy PostPostano: 16:11 uto, 9. 12. 2008
    —
stuey (napisa):
Pravila polaganja imaš na više mjesta, npr. na http://www.math.hr/Default.aspx?art=3004&sec=408

Mislim da i na stranici kolegija ima za skinut file s pravilima polaganja, i da vrijede ista pravila kao prošle godine Wink


Al npr. tamo piše da su zadaće obavezne i završni također, a profesor je nešto spomenu na prvom predavanju da završni možda neće biti obavezan. Wink

#4:  Autor/ica: Spectre PostPostano: 18:22 uto, 9. 12. 2008
    —
Taj link nema veze sa stvarnošću, skoro sve informacije su pogrešne. Cool

#5:  Autor/ica: stueyLokacija: Rijeka, Zg PostPostano: 18:59 uto, 9. 12. 2008
    —
Spectre (napisa):
Taj link nema veze sa stvarnošću, skoro sve informacije su pogrešne. Cool


Ajd onda budi konkretan, jer ja dosad nisam naletio ni na jednu pogrešnu Smile

Što se tiče vektorskih, pravila bi trebala biti ista kao na tom linku, osim mooožda završnog koji valjda ovisi o profesoru. Ako se ne varam, prof. Primc je na uvodnom satu pričao o tome kako je lani dosta studenata propustilo usmeni jer su već osigurali ocjenu i da je ove godine isti takav režim. Za prof. Peršea sam vjerovao da je onda također tako, ali sad ste me zbunili Smile

#6:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 20:40 uto, 9. 12. 2008
    —
Kod Peršea je otprilike ovako:

na kolokvijima treba imat minimalno 30 bodova sve skupa.
zadaće nisu obavezne
završni će biti usmeni ili pismeni, to se još ne zna, no u svakom slučaju nije obavezan. Nakon kolokvija se može uzeti ocjena, a i ako se ide na završni, ocjena se ne može spustiti.
Skala će biti slična prošlogodišnjoj ako ne i ista.


Very Happy

#7:  Autor/ica: Spectre PostPostano: 0:24 sub, 13. 12. 2008
    —
stuey (napisa):
Spectre (napisa):
Taj link nema veze sa stvarnošću, skoro sve informacije su pogrešne. Cool


Ajd onda budi konkretan, jer ja dosad nisam naletio ni na jednu pogrešnu Smile

Mislio sam da je to link na Vektorske Prostore, ne na sve preddiplomske Very Happy Tako da sam samo vidio prvi dio, tj. MA1 Very Happy Moj bad Embarassed

#8: odgovori Autor/ica: majica PostPostano: 18:47 uto, 16. 12. 2008
    —
Koliko treba bodova na kolokvijima skupit da bi dobili 2 kod profesora Peršea??? Ako skupimo npr. 40 bodova dali moramo na usmeni?
HVALA!!!!
Bilo bi u redu da su te informacije jasno definirane da se na kraju nebi ljudi iznenadili..ili da netko pita profesora osobno tako da svi znaju!!! Cool

#9: Re: odgovori Autor/ica: aryaLokacija: forum PostPostano: 18:54 uto, 16. 12. 2008
    —
majica (napisa):
Koliko treba bodova na kolokvijima skupit da bi dobili 2 kod profesora Peršea??? Ako skupimo npr. 40 bodova dali moramo na usmeni?
HVALA!!!!
Bilo bi u redu da su te informacije jasno definirane da se na kraju nebi ljudi iznenadili..ili da netko pita profesora osobno tako da svi znaju!!! Cool


pa, ne znam baš, ja bih rekla da je 50 za 2, ne 40... tak bar piše u onim pravilima, a i logično je Smile

#10:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 19:10 uto, 16. 12. 2008
    —
pa profesor je na prvom satu rekao da ak imaš 50 da možeš slobodno pokupit 2.... a ak imaš 40 onda bi trebala ići kao na završni koji je ili u usmenom ili pismenom obliku

#11:  Autor/ica: tammy PostPostano: 12:38 uto, 10. 2. 2009
    —
Ako se ide na popravni, jel usmeni obavezan?

#12:  Autor/ica: Lafiel PostPostano: 15:10 uto, 10. 2. 2009
    —
Ako skupiš >50 bodova, onda nije. Smile

#13:  Autor/ica: Spectre PostPostano: 20:10 uto, 10. 2. 2009
    —
I zapravo nema usmenog. Taj završni je u pismenom obliku.

#14:  Autor/ica: Goran PostPostano: 20:16 uto, 10. 2. 2009
    —
Spectre (napisa):
I zapravo nema usmenog. Taj završni je u pismenom obliku.


Kod kojeg profesora?

#15:  Autor/ica: Pukica PostPostano: 20:29 uto, 10. 2. 2009
    —
kod persea

#16:  Autor/ica: tammy PostPostano: 14:37 sri, 11. 2. 2009
    —
A jel moguće popravljat jedan kolokvij ako imamo dovoljno bodova za usmeni, al ne i za prolaz?

#17:  Autor/ica: mischa PostPostano: 14:46 sri, 11. 2. 2009
    —
mozes, samo se odrices bodova, koliko god imala na tom kolokviju

#18:  Autor/ica: tammy PostPostano: 14:55 sri, 11. 2. 2009
    —
To znam. Al mislim da mi je lakše naučit to nego teoriju..



Forum@DeGiorgi -> Vektorski prostori


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin