Demonstrature 2008./2009.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Elementarna matematika 1 i 2

#1:  Autor/ica: MasielaLokacija: Među bananama PostPostano: 9:18 uto, 16. 12. 2008
    —
U ponedjeljak neće biti demonstratura pa ako je netko mislio doći baš meni, nek` se javi na PM ili na pilizota na student.math.hr poradi dogovora za neki ovotjedni termin Wink

#2:  Autor/ica: MasielaLokacija: Među bananama PostPostano: 12:30 pon, 30. 3. 2009
    —
Postoji šansa da me sutra ne bude na faksu radi zdravstvenih komplikacija - ništa ozbiljno, al` neću bit u stanju napustit stan.
Pa sutra provjerite na ovom topiku jesam što stavila.
U slučaju da neću doći, pisat će najkasnije do podne skupa s nekim drugim terminom za ovaj tjedan.

LP, Ivana Smile

#3:  Autor/ica: MasielaLokacija: Među bananama PostPostano: 12:33 pon, 13. 4. 2009
    —
Sutra imam nastavu u terminu demonstratura pa ako tko želi neka dođe u 18. Sastanak kod 003.

#4:  Autor/ica: nap PostPostano: 16:37 uto, 14. 4. 2009
    —
i ja sutra imam nastavu u terminu demonstratura, tako da ih premjestam u 18h. Sastanak je kod oglasne ploce.

Ana Fuštin

#5:  Autor/ica: MasielaLokacija: Među bananama PostPostano: 18:03 čet, 21. 5. 2009
    —
Kako u utorak nije nikog bilo otišla sam na vježbe iz Intrafa od druge grupe. I oni/mi nisu/nismo pisali blitz. E al` moja grupa je kasnije pisala.
Pa bi ja sad trebala sljedeći tjedan opet u tu grupu da ga pišem.

Zato će sljedeći tjedan demonstrature bit u 16, isto utorak.

Sorry...

#6:  Autor/ica: nap PostPostano: 18:15 uto, 2. 6. 2009
    —
kako sutra imam odradu vjezbi iz intrafa u terminu demonstratura, termin bit pomaknut u 18:00h. bye!



Forum@DeGiorgi -> Elementarna matematika 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin