Pine
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu

#1: Pine Autor/ica: Mas PostPostano: 15:34 pon, 19. 1. 2009
    —
Unaprijed se ispricavam ako slican post postoji (ako postoji molio bih da me uputite na isti).

Uglavnom nisam pine vec dugo koristio jer mi nije bas i bio potreban mail na studentu, no od ove godine mi je nesto potrebniji. Od kako je RoundCube webmail stavljen cini se da Pine ne radi kako treba, poruku je iz njega moguce poslat bez problema, ali inbox ocito ne dijeli sa inboxom od RoundCube-a.. ili sta vec..

Ja sam tu mozda natrkeljo hrpu gluposti, ali u sumi.. jel bi mogo netko rec sta treba u Pine-u promjenit (i kako promjenit) da prima istu postu kao i RonudCube?

Hvala
Mas

#2:  Autor/ica: SvekYLokacija: unitarni vektorski prostor PostPostano: 11:44 čet, 22. 1. 2009
    —
Meni se dogodilo da sam puno poruka izbrisao iz inbox-a sa pine-om, ali u RoundCube Webmail-u nije izbrisao.
Također je jednu poruku (u 12. mj. 2008.) primio u inbox webmail-a, a ne pine-a. Mislim da se to dogodilo i početkom 11. mjeseca 2008..

Ja koristim većinom Pine.
Očito nisu kompatibilni.

#3:  Autor/ica: sandroLokacija: RC PostPostano: 15:48 sri, 11. 2. 2009
    —
Da biste i dalje koristili pine na studentu dodajte slijedeće dvije linije u Vašu .pinerc datoteku:

folder-collections={student.math.hr/ssl}INBOX.[]
inbox-path={student.math.hr/ssl}INBOX

#4:  Autor/ica: venovako PostPostano: 18:37 sri, 11. 2. 2009
    —
sandro (napisa):
Da biste i dalje koristili pine na studentu dodajte slijedeće dvije linije u Vašu .pinerc datoteku:...


Thnx, Sandro Bow to the left
Kako gnjavi oko self-signed certifikata, probao sam uvjeriti Pine da je sve OK na nacin koji je sam predlozio, i cini se da radi:
Kod:
folder-collections={student.math.hr/novalidate-cert/ssl}INBOX.[]
inbox-path={student.math.hr/novalidate-cert/ssl}INBOX

#5:  Autor/ica: MasielaLokacija: Među bananama PostPostano: 15:07 čet, 15. 10. 2009
    —
sandro (napisa):
Da biste i dalje koristili pine na studentu dodajte slijedeće dvije linije u Vašu .pinerc datoteku:

folder-collections={student.math.hr/ssl}INBOX.[]
inbox-path={student.math.hr/ssl}INBOX

Ja sam malo glupa za to. Gdje nađem tu datoteku i kako to dodam?

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:18 čet, 15. 10. 2009
    —
U tvom homeu na studentu; sa ls ju neces vidjeti, jer se datoteke cije ime pocinje s tockom smatraju sakrivenima (za tu svrhu koristis ls -a).

#7:  Autor/ica: MasielaLokacija: Među bananama PostPostano: 15:55 čet, 15. 10. 2009
    —
Ok, s tim -a mi je izlista. I kako sad da ju editiram? Confused

#8:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 16:10 čet, 15. 10. 2009
    —
Masiela (napisa):
Ok, s tim -a mi je izlista. I kako sad da ju editiram? Confused


pico .pinerc



Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin