Firefox ekstenzije
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu

#1: Firefox ekstenzije Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 0:21 pet, 27. 3. 2009
    —
Pozdrav.

Da li se može omogućiti da se u firefoxu mogu instalirati ekstenzije?

Znam da je svojedobno to bilo moguće, a dobro bi mi došle ekstenzije poput web developer toolbara i firebuga, s obzirom da ćemo na RP2 drviti po javascriptu pa da se malo ubrza eventualno debuggiranje...

Unaprijed hvala.

#2: Re: Firefox ekstenzije Autor/ica: nemoLokacija: čakovec PostPostano: 10:12 pet, 27. 3. 2009
    —
Gogs (napisa):
Da li se može omogućiti da se u firefoxu mogu instalirati ekstenzije?

Znam da je svojedobno to bilo moguće, a dobro bi mi došle ekstenzije poput web developer toolbara i firebuga, s obzirom da ćemo na RP2 drviti po javascriptu pa da se malo ubrza eventualno debuggiranje...


ja ne znam kako si mu to uspio onemogućiti (ja u opcijama ne vidim mogućnost gašenja ekstenzija)? Izbornik Tools→Ad-Ons i vidi da li već imaš nešto. odatle bi trebao moći pronalaziti nove.

#3:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 11:54 pet, 27. 3. 2009
    —
Kada pokušam instalirati primjerice Firebug, onda mi prođe download, ali kad pokuša instalirati, onda javi grešku.

Vjerojatno negdje nema pravo zapisivanja.

#4:  Autor/ica: mdokoLokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh PostPostano: 13:52 pet, 27. 3. 2009
    —
Gogs (napisa):
Kada pokušam instalirati primjerice Firebug, onda mi prođe download, ali kad pokuša instalirati, onda javi grešku.

Vjerojatno negdje nema pravo zapisivanja.


Ekstenzije (i sve ostale postavke) se zapisuju pod ${HOME}/.mozilla. Provjeri da nisi nesto krivo postavio kod permissiona.

#5:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 9:08 čet, 2. 4. 2009
    —
S obzirom da sam riješio problem, evo da kažem i kako sam to napravio.
Dakle, problem nije bio u pravima pristupa, nego firefox nije znao gdje treba instalirati ekstenzije. Iz kojih je to razloga tako bilo, ne znam, vjerojatno sam ja u svom profilu nešto "sredio" Smile

Uglavnom, ono što gotovo uvijek pali upalilo je i sada, obrisao sam sve firefox fajlove, tako da sam obrisao .mozilla direktorij i sada sam uspio instalirati željene ekstenzije.



Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin