Formule za UUR ;)
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2

#1: Formule za UUR ;) Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 17:20 ned, 8. 12. 2002
    —
Evo bio sam i ja malo koristan pa sam ono sve stavio u jedan HTML dokument da se lijepo da printat.

http://zagreb.arhiv.hr/~sstruk/uur.htm

Plus rijesenja nekih zadata s vjezbi (ako su doticni zadaci bili vec na forumu nema veze;)

http://zagreb.arhiv.hr/~sstruk/inf001.txt

uzifajte ja idem dalje vjezbat racune sudova

#2: Re: Formule za UUR ;) Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 17:43 ned, 8. 12. 2002
    —
fly (napisa):
Evo bio sam i ja malo koristan pa sam ono sve stavio u jedan HTML dokument da se lijepo da printat.

http://zagreb.arhiv.hr/~sstruk/uur.htm


Lijepo od tebe, ali korisnije je kad ljudi sami napisu. Onda im negdje ostane u glavi koje formule imaju. Ovako, kad naprintaju, imaju formulu pred sobom, a ne vide ju. Ipak, ako netko dodje s tim, nece mu/joj nitko zamjeriti... Wink

Cek malo.... FUJ!!! U Wordu pises HTML?!?!? Sramota!!! Znas li ti da je taj file mogao biti kojih 10 puta manji!!!!! Shocked Da je barem OpenOffice, on ima prihvatljivi (ne i lijepi) HTML source output...

Thanx za formule i rjesenja zadataka...

#3:  Autor/ica: GordanLokacija: Zagreb PostPostano: 17:59 ned, 8. 12. 2002
    —
nedostaje "glavna" formula A+^AB=A+B

i sta fali wordu Question to sta word od 2kb teksta napravi 100kb datoteku je samo zato što želi maksimalno očuvati izvorni oblik dokumenta Very Happy pa zapamti pokoju nepotrebnu informaciju Very Happy

#4: word Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 18:15 ned, 8. 12. 2002
    —
Gle ko mi se javlja ?

A ko stavlja na web rezultate generirane iz excela ? kaos
a u wordu pishem jer koristim equation editor Wink))

btw ne fali Wink pogldaj broj 10 Wink

#5: Re: word Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:40 ned, 8. 12. 2002
    —
fly (napisa):
A ko stavlja na web rezultate generirane iz excela ? kaos


OpenOffice.org Calc. Pogledaj malo kod, pa ces vidjeti da ima jako malo smeca.... Neusporedivo manje od Worda/Excela.

fly (napisa):
a u wordu pishem jer koristim equation editor Wink))


Eh, nisi ti probao OO, pa da vidis kako se pisu formule. Istina, jos uvijek je slabiji od EqEditora, ali je puno ugodniji za koristenje. A s novim verzijama, bit ce i jaci....

#6: Re: Formule za UUR ;) Autor/ica: Gost PostPostano: 2:26 pon, 9. 12. 2002
    —
fly (napisa):
Evo bio sam i ja malo koristan pa sam ono sve stavio u jedan HTML dokument da se lijepo da printat.


Pa malo ti je jedan red zbunjujuci, broj 12.
pise A+AB=B, a kraj toga A*(A+B)=A

ako malo izmnozis ovaj drugi izraz dobijes A*A+A*B=A+AB, a to nije B nego A. Malo sam prekasno javio da bi imalo ikakve koristi ispravljati, ali za one koji ce ici na pismeni i za buduce generacije, bilo bi jako korisno kada bi se taj mali nesporazum ispravio.

#7:  Autor/ica: goranm PostPostano: 2:35 pon, 9. 12. 2002
    —
evo i dokaz po tablici istinosti

A B (A+B) AB

0 0 0 0
0 1 1 0
1 0 1 0
1 1 1 1

Znaci za disjunkciju barem jedan mora biti istinit. Trazimo A+AB,znaci konjunkciju.

A AB (A+AB)

0 0 0
0 0 0
1 0 1
1 1 1

Dakle, A+AB=A

#8:  Autor/ica: goranm PostPostano: 2:37 pon, 9. 12. 2002
    —
Lord Sirius (napisa):

Znaci za disjunkciju barem jedan mora biti istinit. Trazimo A+AB,znaci konjunkciju.

ufff...krivo napisah...umjesto ovog crvenog treba stajati disjunkcija..i ovaj forum bas i ne podrzava razmake najbolje, one tablice su trebale malo ljepse ispasti

#9:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 2:54 pon, 9. 12. 2002
    —
Piši u code-u, tad će ti razmake ostavljat
Recimo:
Kod:

A B (A+B) AB
0 0     0      0
0 1     1      0
1 0     1      0
1 1     1      1

I:
Kod:

A AB (A+AB)
0   0     0
0   0     0
1   0     1
1   1     1

#10:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 3:01 pon, 9. 12. 2002
    —
Bah, ni meni nije uspjelo Rolling Eyes

#11: Isprika Autor/ica: flyLokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda PostPostano: 19:20 pon, 9. 12. 2002
    —
Ispricavam se svima zbog mojeg previda ...
Nazalost ja sam onda krivo bio zapisao u teku na vjezbama pa sam analogno tome krivo objavio ;(

Josh jednom isprika Wink



Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin