Nema ti usmenog iz skupova u četvrtak 9.7. !!! brijem
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Teorija skupova

#1: Nema ti usmenog iz skupova u četvrtak 9.7. !!! brijem Autor/ica: Andro Gregov PostPostano: 21:34 uto, 7. 7. 2009
    —
Danas poslje završnog iz mjere popričao sam pred zgradom faksa sa nekim likom iz grupe A-N. Neznam kak se zove, ošišan je na nulericu, ima naočale i crvenu majicu s kragnom.

Tvrdi on meni da se potpisao za četvrtak 9.7. za usmeni iz skupova kod prof. Širole, jer nije bilo mjesta u pon,uto i sri.

Bilo mi je nešto čudno u toj priči pa sam otišao gore vidjeti tu listu, ali tamo za četv postoji samo lista za LA2.

Tako da ak ga netko zna, neka mu javi da se potpisao na krivu listu i da provjeri to jel sve ok, pa da ne uči krivi kolegij sad za bezveze 2 dana, a možda ima prioritetnije stvari, npr kompleksnu.

Nadam se da sam pomogao. Neka me ljudi isprave ako sam u krivu

#2:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 21:43 uto, 7. 7. 2009
    —
Koliko ja znam, skupove predaje prof Šiftar i prof Vuković, a ne Širola... Širola predaje algebarske... a prof Vuković (grupa N-Ž ili koja već) ima usmene u ponedjeljak i srijedu.

#3:  Autor/ica: BeeLokacija: Hicksville PostPostano: 21:45 uto, 7. 7. 2009
    —
e znam ja ko je! sam treba doc do njega..

Added after 1 minutes:

da, misli na prof Šiftara

#4:  Autor/ica: kika PostPostano: 22:03 uto, 7. 7. 2009
    —
mislim da i ja znam tko je...budem mu ja javila...

Added after 16 minutes:

obavjestila sam tog decka da se upisao na krivu listu...
zahvaljuje na obavijesti Wink

#5: Re: Nema ti usmenog iz skupova u četvrtak 9.7. !!! brijem Autor/ica: Mali_42Lokacija: 3-sfera PostPostano: 9:14 sri, 8. 7. 2009
    —
Andro Gregov (napisa):
Danas poslje završnog iz mjere popričao sam pred zgradom faksa sa nekim likom iz grupe A-N. Neznam kak se zove, ošišan je na nulericu, ima naočale i crvenu majicu s kragnom.

Tvrdi on meni da se potpisao za četvrtak 9.7. za usmeni iz skupova kod prof. Širole, jer nije bilo mjesta u pon,uto i sri.

Bilo mi je nešto čudno u toj priči pa sam otišao gore vidjeti tu listu, ali tamo za četv postoji samo lista za LA2.

Tako da ak ga netko zna, neka mu javi da se potpisao na krivu listu i da provjeri to jel sve ok, pa da ne uči krivi kolegij sad za bezveze 2 dana, a možda ima prioritetnije stvari, npr kompleksnu.

Nadam se da sam pomogao. Neka me ljudi isprave ako sam u krivu


Bok, hvala ti. Ja sam se zapisao na listu iz linearne algebre Smile .
Sad neznam kad ima slododni termin za usmeni.

#6: Re: Nema ti usmenog iz skupova u četvrtak 9.7. !!! brijem Autor/ica: ivo34 PostPostano: 10:11 sri, 8. 7. 2009
    —
Mali_42 (napisa):
Bok, hvala ti. Ja sam se zapisao na listu iz linearne algebre Smile .
Sad neznam kad ima slododni termin za usmeni.

Slobodnih termina za usmeni nema. Ali kolega je pitao profesora i on mu je rekao da dodje 16. u 3 sata cini mi se. Posalji profesoru mail, ili jos bolje pitaj ga na faksu, u cetvrtak ti vec drzi usmene iz LA. Wink

#7:  Autor/ica: buzov5Lokacija: zg PostPostano: 11:56 sri, 8. 7. 2009
    —
ima slobodnih termina, samo ne na listi.... Very Happy
ja sam jucer trazio prof Siftara bas zbog toga, i rekao mi je da mu posaljem mail, i da izrazim zelju kad bih na usmeni (u stilu, reci otprilike kad zelis da nebude u vrijeme neceg drugog), pa da ce mi odg..

#8:  Autor/ica: Mali_42Lokacija: 3-sfera PostPostano: 8:56 čet, 9. 7. 2009
    —
Jel ti je prof. Siftar odgovorio kad mozes na usmeni ?



Forum@DeGiorgi -> Teorija skupova


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin