Promjena termina pedagogije na PD-EM 3 zbog DIR 2
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: Promjena termina pedagogije na PD-EM 3 zbog DIR 2 Autor/ica: ante003 PostPostano: 20:00 uto, 15. 9. 2009
    —
kao što znate, prof. je rekla da se moramo odlučiti za termin koji paše studentima sa DIR 2 i Pedagogije.
smatram da bi ovdje išlo najbrze pa Vas molim da napisete koji vam termin paše i da odlučimo kada cemo i velimo profesorici.

meni paše četvrtak i petak poslje 2


te recite svojim frendovima koji to slušaju da vele svoje termine i nek dalje šire to

#2:  Autor/ica: tammy PostPostano: 8:08 sri, 16. 9. 2009
    —
Koliko se ja sjećam, rekla je da će provjeriti kod satničara kad ima slobodnih termina i predavaona pa ćemo se dogovoriti sljedeći put. Mislim da ovo nije dobar način jer puno ljudi ne prati forum.

Usput, meni četvrtak i petak ne odgovaraju Confused

#3:  Autor/ica: chinchi PostPostano: 12:25 sri, 16. 9. 2009
    —
srijeda od 12-16,cetvrtak od 10 do 15,ako pomaze,eto..

#4:  Autor/ica: biba PostPostano: 19:48 sri, 16. 9. 2009
    —
ja se slazem sa ovim terminom u srijedu, a cetvrtak sve OSIM 12-14....

#5:  Autor/ica: jejo PostPostano: 21:40 sri, 16. 9. 2009
    —
meni ovaj termin isto najbolje pase

#6:  Autor/ica: tricky PostPostano: 9:31 uto, 22. 9. 2009
    —
što je na kraju s pedagogijom? kad je ovaj tjedan predavanje? još uvijek danas ili?

#7:  Autor/ica: Mr.M_G PostPostano: 9:56 uto, 22. 9. 2009
    —
Predavanja iz pedagogije održavat će se četvrtkom od 17-20

#8:  Autor/ica: barbarag PostPostano: 10:56 uto, 22. 9. 2009
    —
otkud sad ovaj termin?

#9:  Autor/ica: jejo PostPostano: 13:11 uto, 22. 9. 2009
    —
a sta je s onima kojima taj termin nikako ne pase?

EDIT: jel ima netko mail od profesorice?

#10:  Autor/ica: shasho PostPostano: 16:11 uto, 22. 9. 2009
    —
Koliko sam ja danas shvatila na faksu, ima jaaaako puno ljudi kojima ne paše termin četvrtkom jer bi bili na faksu od 8 do 20, i imali "rupa" po 5 sati, mislim da je to ipak previše... Ja sam osobno taj slučaj i mislim da nije u redu da se zbog 30-ak ljudi koji imaju preklapanje zakine ostalih 80 kojima je odgovarao termin utorkom. Nisu svi studenti smješteni u domove i stanove i nemaju svi mogućnost tih 5 sati biti negdje, neki putuju i po više od sat vremena kući i jednostavno im se ne isplati ići doma pa natrag za sat, 2 na faks... A nitko nije ni pitao kada voze zadnji vlakovi i autobusi?!?

#11:  Autor/ica: jejo PostPostano: 16:32 uto, 22. 9. 2009
    —
ja sam npr uplatila novce za strani jezik i kad je dosao raspored uzela sam termin pon i cet u 5 popodne. ostali termini su naravno vec bukirani, znaci da sam bezveze uplatila tecaj koji necu moci pohadjati :S :S

a ne govorim o malim novcima, govorim o 1500kn..

i nemam ja nista protiv, ali malo je glupo micati termin radi 20 osoba naspram nas 80.. ili neka se stavi 2 termina, to isto ne razumijem zasto nebi bilo..

#12:  Autor/ica: RedeemerLokacija: Wo'liegt'dieses'verdammte'dorf PostPostano: 19:48 uto, 22. 9. 2009
    —
shasho (napisa):
Koliko sam ja danas shvatila na faksu, ima jaaaako puno ljudi kojima ne paše termin četvrtkom jer bi bili na faksu od 8 do 20, i imali "rupa" po 5 sati, mislim da je to ipak previše...


ja imam rupe od 6 sati ponedjeljkom i srijedom.
na faksu sam od 8 do 19h

shasho (napisa):

Ja sam slučaj


s ovim se slažem

shasho (napisa):

Nisu svi studenti smješteni u domove i stanove i nemaju svi mogućnost tih 5 sati biti negdje, neki putuju i po više od sat vremena kući i jednostavno im se ne isplati ići doma pa natrag za sat, 2 na faks... A nitko nije ni pitao kada voze zadnji vlakovi i autobusi?!?


imaš knjižnicu, uči !


ak imaš auto, vozi se!
ak nemaš, KUPI SI GA! Very Happy ili prestani kukat...





i za kraj jedan neslužbeni motto našeg fakulteta:
a ujedno je poruka svima koji non stop nešto kukaju i prigovaraju,
LIJENČINE !!
(ovo više ne propuštam, totalno mi se sviđa)

"NIGDJE NE PIŠE DA MORATE STUDIRATI OVDJE"

#13:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 21:27 uto, 22. 9. 2009
    —
Ljudovi... nećemo se tu bunit... znamo da nas je puno protiv tog termina i jednostavno ćemo profesorici u četvrtak na predavanju to reć i to je to

Slažem se s nekim ko je gore spomenuo oko dira... Njega treba pomaknut jer je ipak većini studenata taj termin odgovarao.

To što se njima mješaju predmeti s 2. i 3. godine nije naš problem.

Uostalom... tko je išao moliti profesoricu da prebaci termin kad smo lijepo na predavanju zaključili da taj termin većini ljudi paše...

over & out!

#14:  Autor/ica: matka PostPostano: 11:53 sri, 23. 9. 2009
    —
možda je termin mjenjan zato jer je profesorica rekla da njoj nikako ne odgovara taj termin u utorak...a mislim da svi koji su upisali taj predmet imaju pravo da ga slušaju...i kolko znam novi termin se nikome ne preklapa, a i ja ću biti cijeli dan na faksu zbog novog termina...
ne možemo uvijek misliti samo na sebe i kako nama odgovara...

#15:  Autor/ica: jejo PostPostano: 13:52 sri, 23. 9. 2009
    —
ja sam pricekala da dodje raspored i prema tome sam upisivala grupu za strani jezik, i sad zbog toga nemogu dolaziti. oce mi ko od vas onda vratiti 1500kn? :S

ako nama 80 ljudi pase ne razumijem u cemu je problem, a i kad smo dizali ruke kome pase termin u utorak, vecina nas je digla ruku i ja sam mislila da je to to.
sad ispada da pojedine osobe koje su upisale trecu godinu razmisljaju da odustanu od tog predmeta bas zbog ovog, da nebi na faxu bile od 8 do 8 ili, kao ja, imaju drugo u planu koje vise nemogu bas promjeniti.

#16:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 16:16 sri, 23. 9. 2009
    —
jejo (napisa):
ja sam pricekala da dodje raspored i prema tome sam upisivala grupu za strani jezik, i sad zbog toga nemogu dolaziti. oce mi ko od vas onda vratiti 1500kn? :S

ako nama 80 ljudi pase ne razumijem u cemu je problem, a i kad smo dizali ruke kome pase termin u utorak, vecina nas je digla ruku i ja sam mislila da je to to.
sad ispada da pojedine osobe koje su upisale trecu godinu razmisljaju da odustanu od tog predmeta bas zbog ovog, da nebi na faxu bile od 8 do 8 ili, kao ja, imaju drugo u planu koje vise nemogu bas promjeniti.


To sam ja napravio prošle godine baš iz razloga jer mi nije pasalo u rasporedu...

#17:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 19:37 sri, 23. 9. 2009
    —
Eh, taj termin u četvrtak je stvarno nesretan, od 8 do 20 bi i ja bio na faxu, al u utorak sam morao od 10 do 16 negdje bit.... a nie da sam blizu...
al to je moj problem
ono što želim reć jest, u čet potegnimo temu, nek se nadje raspored, tj termin i gotovo....
ko ne dodje, j...ga, tko je tamo odlučuje, pola + 1 i odlučeno Very Happy

ugl Smile vidimo se sutra Smile Very Happy

#18:  Autor/ica: shasho PostPostano: 19:37 sri, 23. 9. 2009
    —
Redeemer (napisa):
ja imam rupe od 6 sati ponedjeljkom i srijedom.
na faksu sam od 8 do 19h


za to ti ja nisam kriva... mogao si pričekati raspored pa se onda upisati kao dosta ljudi...

Redeemer (napisa):
s ovim se slažem


koliko sam ja primjetila, matematičari su jako precizni tako da ako se želiš nazvati matematičarom, pripazi kako citiraš.
I još nešto, u pravilima Foruma piše da je vrijeđanje zabranjeno tako da se malo uozbilji.


Redeemer (napisa):
ak imaš auto, vozi se!
ak nemaš, KUPI SI GA!


za tvoju informaciju, nemam auto i neću si ga kupiti dok se ne zaposlim jer nisam tatina curica i neću tražiti taticu da mi kupi auto kao što si ti vjerojatno tražio.

Redeemer (napisa):
i za kraj jedan neslužbeni motto našeg fakulteta:
a ujedno je poruka svima koji non stop nešto kukaju i prigovaraju,
LIJENČINE !!
(ovo više ne propuštam, totalno mi se sviđa)

"NIGDJE NE PIŠE DA MORATE STUDIRATI OVDJE"


prvi put čujem da je to moto našeg fakulteta, očito je to samo tvoj moto, i znaj da vjerojatno svi STVARNO ŽELE studirati ovdje, ali žele i svoja prava

#19:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 19:40 sri, 23. 9. 2009
    —
shasho (napisa):
Redeemer (napisa):
ja imam rupe od 6 sati ponedjeljkom i srijedom.
na faksu sam od 8 do 19h


za to ti ja nisam kriva... mogao si pričekati raspored pa se onda upisati kao dosta ljudi...

Redeemer (napisa):
s ovim se slažem


koliko sam ja primjetila, matematičari su jako precizni tako da ako se želiš nazvati matematičarom, pripazi kako citiraš.
I još nešto, u pravilima Foruma piše da je vrijeđanje zabranjeno tako da se malo uozbilji.


Redeemer (napisa):
ak imaš auto, vozi se!
ak nemaš, KUPI SI GA!


za tvoju informaciju, nemam auto i neću si ga kupiti dok se ne zaposlim jer nisam tatina curica i neću tražiti taticu da mi kupi auto kao što si ti vjerojatno tražio.

Redeemer (napisa):
i za kraj jedan neslužbeni motto našeg fakulteta:
a ujedno je poruka svima koji non stop nešto kukaju i prigovaraju,
LIJENČINE !!
(ovo više ne propuštam, totalno mi se sviđa)

"NIGDJE NE PIŠE DA MORATE STUDIRATI OVDJE"


prvi put čujem da je to moto našeg fakulteta, očito je to samo tvoj moto, i znaj da vjerojatno svi STVARNO ŽELE studirati ovdje, ali žele i svoja prava



tako je.

#20:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 20:41 sri, 23. 9. 2009
    —
Rolling On the Floor Laughing



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin