Gratis usmeni za ljude koji su kolokvirali?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2

#1: Gratis usmeni za ljude koji su kolokvirali? Autor/ica: Gost PostPostano: 22:42 čet, 12. 2. 2004
    —
Jel moze netko reci kako je bilo prosle godine s dodatnim usmenim 13.3.? Kako se on prijavljuje ili kako mozemo ''doci do njega'' ako ga bude i ove godine?

#2:  Autor/ica: rea PostPostano: 11:40 pet, 13. 2. 2004
    —
Prijavis ga kao i svaki drugi ispit Wink

#3:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:46 pet, 13. 2. 2004
    —
Cini mi se da su prosle godine, za potrebe ISVUa, "izmislili" rok za koji su se ljudi prijavljivali; taj rok nije imao stvarnih pismenih, ali su prijave isle normalno. Shocked

Neka me netko ispravi ako grijesim; ja sam tada branio Drzavu, pa nisam bio skroz u toku sa zbivanjima na faxu... Wink

#4:  Autor/ica: Gost PostPostano: 16:19 pet, 13. 2. 2004
    —
Zahvaljujem se dobrim dusama na odgovorima Smile

#5:  Autor/ica: Gost PostPostano: 0:33 sub, 14. 2. 2004
    —
Osnovno je pitanje hoće li takva roka uopće biti ove godine Question

#6:  Autor/ica: blah! PostPostano: 16:52 pon, 16. 2. 2004
    —
Anonymous (napisa):
Osnovno je pitanje hoće li takva roka uopće biti ove godine Question


Danas bio u referadi i kažu mi da oni za tako nešto nisu čuli...
Mimo onih rokova koji su u studomatu, ne bi trebalo biti ništa.
Možda u dogovoru s profesorom, ali to je pucanje u noći...
U svakom slučaju, meni bi dobro došao taj rok, jer ću izgleda profulat kolokvije koje sam dao. Sad

#7:  Autor/ica: He dares PostPostano: 17:02 pon, 16. 2. 2004
    —
Ma koje žene u referadi!?Te iste žene su mi rekle da ne mogu prijavit ispit ako kasnim jednu minutu od zadanog vremena,pa sam prijavu sredio tri sata izvan zadanog vremena!
Te žene nemaju pojma,pusti njih da rade svoj posao-žigaju potvrde,za sve ostale informacije raspitaj se u studentskom getu(mislim pritom na hodnicima fakulteta) Cool

...been there,than that...

#8:  Autor/ica: NELICA PostPostano: 17:54 pon, 16. 2. 2004
    —
Prosle godine je bilo tog dodatnog roka samo za ljude koji su kolokvirali... Prijave su valjda isle direktno profesorima tako da valjda zene u referadi nemaju blage o tome ili im se na da pamtiti kako to ide u realiti Smile

#9:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 18:11 pon, 16. 2. 2004
    —
NELICA (napisa):
Prosle godine je bilo tog dodatnog roka samo za ljude koji su kolokvirali... Prijave su valjda isle direktno profesorima tako da valjda zene u referadi nemaju blage o tome ili im se na da pamtiti kako to ide u realiti Smile


prijave su bile na studomatu + direkt profacu se javiti da zna da ima zainteresiranih

#10:  Autor/ica: akki PostPostano: 14:19 sri, 18. 2. 2004
    —
zna li tko oce li bit tog treceg roka kod prof. Guljasa? dali postoji neki mail na koji se moze kontaktirat prof. Guljas, s obzirom da sam bolesna i nemogu doc do faxa te se necu pojavit sada na usmenom....

#11:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 17:07 sri, 18. 2. 2004
    —
akki (napisa):
zna li tko oce li bit tog treceg roka kod prof. Guljasa?


People, jednom za svagda Exclamation Ako bude dodatni rok, bit ce kod svih profesora, a ne samo kod pojedinaca Exclamation Obavijest o (ne)postojanju tog roka ce stici kad i mi ostali saznamo... Rolling Eyes

akki (napisa):
dali postoji neki mail na koji se moze kontaktirat prof. Guljas, s obzirom da sam bolesna i nemogu doc do faxa te se necu pojavit sada na usmenom....


guljas na masini math.hr

#12:  Autor/ica: divERgenT PostPostano: 4:04 sub, 21. 2. 2004
    —
aa vidijo da ova tema ima najvise postova i ljudi pisu gluposti pa cu i ja
balalalallavbbabaala

Ali dajte nam taj rok !!!!! Mad i iz ostalih #Sniper #Usa
ee bas su kul ovi smajliji



Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin