pravila polaganja
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Statistika

#1: pravila polaganja Autor/ica: qwertz PostPostano: 22:50 sub, 9. 1. 2010
    —
na sluzbenim stranicama nista ne pise o kriterijima za ocjenu iz kolokvija, pa me zanima da li se to zna ili se to jos nije dogovorilo?

#2:  Autor/ica: ekatarina PostPostano: 11:41 uto, 12. 1. 2010
    —
Ja sam nasla ovo:

Završna ocjena je težinska sredina (do na najbližu vrijednost) ocjena iz domaćih zadaća (30%) i kolokvija (70%). Nije predviden završni ispit.

Npr. 4 iz kolokvija i 5 iz zadaca. 0.7*4 + 0.3*5=4.3
Nisam 100% zbog ovog do na najblizu vrijednost (to mi nije posve jasno zasto pise), ali pretpostavljam da je to 4.

#3:  Autor/ica: Lara PostPostano: 12:29 čet, 21. 1. 2010
    —
jesu li stigli rezultati zadaca? na netu nisam nista nasla, a kao danas bi trebao biti upis ocjena kod profesora sljepcevica, hoce li to zaista biti danas? Jesu li studentima profesora Huzaka vec upisane ocjene, kao sto je trebalo biti po onom rasporedu?

#4:  Autor/ica: TaurusLokacija: Psychiatric Mental Facility (PMF) PostPostano: 13:01 čet, 21. 1. 2010
    —
Lara (napisa):
jesu li stigli rezultati zadaca? na netu nisam nista nasla, a kao danas bi trebao biti upis ocjena kod profesora sljepcevica, hoce li to zaista biti danas? Jesu li studentima profesora Huzaka vec upisane ocjene, kao sto je trebalo biti po onom rasporedu?


Ako ne piše drugačije - tako je kako je (a ne piše drugačije) Razz Dakle danas u 16:30. I da, studentima prof. Huzaka su upisane ocjene.

Rezultata zadaća nigdje nema (ni na webu, ni na faksu). Da li to znači da nisu ispravljenje, ili da se samo nitko nije udostojio priopćiti nam ocjene, ne znam. Remains to be seen...

#5:  Autor/ica: ivana* PostPostano: 19:50 pet, 22. 1. 2010
    —
da ne otvaram novu temu..
da li mi netko tko je dobio 4 iz kolokvija i 5 iz zadaca moze rec koju je ocjenu dobio?

#6:  Autor/ica: __MP__Lokacija: Požega PostPostano: 22:45 pet, 22. 1. 2010
    —
4 , vrijedi ti ono sa množenjem ocjena i zaokruživanjem na najbližu ocjenu
0.7*4 + 0.3*5=4.3 a to je 4

#7:  Autor/ica: ivana* PostPostano: 2:56 sub, 23. 1. 2010
    —
hvala Wink

#8:  Autor/ica: Alisa PostPostano: 12:57 sri, 15. 12. 2010
    —
Da li netko zna da li se može ponavljati bilo koji kolokvij ako smo ga prošli ali nismo zadovoljni bodovima/ocjenom?



Forum@DeGiorgi -> Statistika


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin