za FMB
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2

#1: za FMB Autor/ica: Gost PostPostano: 15:36 sub, 14. 2. 2004
    —
mozete li mi reci da li ce biti sigurno rok u 3 mjesecu za ljude koji su samo izasli jedanput u drugom a roknuli su...kod profesora guljasa!!! Evil or Very Mad

#2:  Autor/ica: Gost PostPostano: 16:38 sub, 14. 2. 2004
    —
Hoće li isto vrijediti za prof.Hrvoja Šikića Question

#3:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 20:33 sub, 14. 2. 2004
    —
prosle godine, a koliko vidim i ove
kolokviji vrijede za DVA izlaska na usmeni

ja npr, iako sam kolokvirala, u 2. mjesecu nisam izasla na usmeni
onda se pojavio THE treci rok, i uredno sam tada odgovarala
isto je vrijedilo i za one koji su jednom probali i pali...

dakle, vrijedi za dva usmena
ako bude (a cini se da ce ga biti) treci rok, a NISTE dva puta izasli u 2. mjesecu, onda, logicno, imate pravo izaci na taj poklonjeni rok

kad rok dodje (kod nas je tak bilo)
onda ce na oglasnoj ploci biti lijepa velika obavijest u kojoj ce pistai nesto tipa
'tko je kolokvirao, a nije iskoristio svoja dva izaska na ispit, evo mu jos jedan rok pa nek proba'

i taj rok vrijedi SAMO za one koji su kolokvirali

neovisno o profesoru

#4: Re: za FMB Autor/ica: fmb PostPostano: 8:46 ned, 15. 2. 2004
    —
Anonymous (napisa):
mozete li mi reci da li ce biti sigurno rok u 3 mjesecu za ljude koji su samo izasli jedanput u drugom a roknuli su...kod profesora guljasa!!! Evil or Very Mad


Prvo, sto god bilo nece biti samo za studente jednog profesora, nego za sve.

Drugo, kolokvij vrijedi za 2 izlaska na usmeni. Ti izlasci se mogu "obaviti" u jednom od dva zimska roka i u jednom dodatnom koji ce biti prije proljetnog ispitnog roka, ne znam tocno kad, ali bit ce ga. E sad, kako to funkcionira sam nazalost zaobravila, ali vjerujem da je opis od nesi tocan.

Pozdrav
FMB Patkica

#5:  Autor/ica: filipnetLokacija: cvrsto na stolici PostPostano: 14:16 ned, 15. 2. 2004
    —
mozete li barem reci kad je bio prosle godine taj poklon rok? koliko prije proljetnog? #Milti

#6:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 17:09 ned, 15. 2. 2004
    —
filipnet (napisa):
mozete li barem reci kad je bio prosle godine taj poklon rok? koliko prije proljetnog? #Milti


nama je bilo cinimise prvi ili drugi tjedan u trecem mjesecu... mislim drugi... u prvom tjednu, cim su pocela predavanja, je dosla obavijest da je iduci tjedan poklon ispitni rok za one koji su kolokvirali

#7:  Autor/ica: rea PostPostano: 17:11 ned, 15. 2. 2004
    —
13.3



Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin