Završni
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Znanstveno računanje

#1: Završni Autor/ica: Gost PostPostano: 12:54 pon, 25. 1. 2010
    —
Može li netko odgovoriti kako izgleda završni?Koliko treba za ocjenu dovoljan?Dal treba znati sve one funkcije napamet ili?

#2:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 13:08 pon, 25. 1. 2010
    —
Koliko ja znam, završni ispit sastoji se od završnog zadatka, kojeg prezentiraš prof Bosner. Ti zadaci su davno podijeljeni, pa ako nemaš svoj, to nije dobro Very Happy Napravi se program i dokumentacija (nešto kratko informativno o problemu i postupku rješavanja i dobiveni rezultati) i sve skupa se prezentira. Ne trebaju se znat nikakve funkcije osim onih koje se koriste u programu. A ni njih se ne treba znat napamet.

Btw program se može pisati u C-u, C++-u, Matlabu ili čemu god, glavno da radi Very Happy

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 13:19 pon, 25. 1. 2010
    —
Ma ima ja svoj zadatak,samo na stranici prof.Bosner piše da se završni ispit sastoji od završnog projektnog zadatka , obrane tog zatka i USMENOG ispita koji pokriva cijelo gradivo, pa me to zanima!Što profesorica pita od gradiva...

#4:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 13:39 pon, 25. 1. 2010
    —
Iskreno, mislim da tu neće biti nekog usmenog... ali pitaj prof Bosner mailom. Samo prezentacija zadatka i formiranje ocjene s obzirom na njega i bodove sa vježbi.

#5:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 15:54 sri, 27. 1. 2010
    —
Išo sam danas predat seminar pa da prenesem dojmove.

Uglavnom, nakon što se seminar preda, objasni malo, i testira, slijedi par pitanja s vježbi Very Happy Tako da se može reći da usmeni ipak postoji Very Happy Srećom da sam imo usmeni iz numeričke malo kasnije pa sam se izvuko Very Happy

Pitala me rješavanje problema najmanjih kvadrata pomoću SVD-a i QR-a, ovisno o rangu matrice, i kako određujemo numerički rang.

Sretno svima Very Happy

#6:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:31 uto, 8. 6. 2010
    —
Može dojmovi sa završnog?Što profesorica najviše pita?Vjerojatno je već netko predao svoj zadatak...



Forum@DeGiorgi -> Znanstveno računanje


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin