popravni kolokvij
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi)

#1: popravni kolokvij Autor/ica: karaga PostPostano: 14:14 uto, 26. 1. 2010
    —
Popravni kolokvij biti ce u ponedjeljak, 01.02, 2010. u 12:00, najvjerojatnije u 003 (ako se prostorija promjeni, biti ce objavljeno na webu).

#2:  Autor/ica: karaga PostPostano: 17:05 pon, 1. 2. 2010
    —
Rezultati ponovljenog kolokvija kao i termin usmenoga (srijeda, 8:30) nalaze se na sluzbenom webu. Sretno na usmenom.

#3:  Autor/ica: nzuvela PostPostano: 1:33 pet, 20. 1. 2012
    —
Kad će popravni ove godine? U petak u 15h ili?

#4:  Autor/ica: karaga PostPostano: 13:41 pet, 20. 1. 2012
    —
nzuvela (napisa):
Kad će popravni ove godine? U petak u 15h ili?


Da, petak 27. u 15 sati. Popis studenata pise na sluzbenom webu pod Obavijesti. Tamo cu napisati i predavanu kad mi satnicar javi koju je odredio za to.

#5:  Autor/ica: TokalahLokacija: somewhere out in space PostPostano: 1:03 uto, 24. 1. 2012
    —
Možete reći kako će izgledati popravni kolokvij? kako smo na kraju vjezbi prije redovnih kolokvija mogli čuti koji zadatci dolaze i iz kojih cjelina... koliko će biti zadataka iz teorije?

#6:  Autor/ica: karaga PostPostano: 11:06 pet, 27. 1. 2012
    —
Tokalah (napisa):
Možete reći kako će izgledati popravni kolokvij? kako smo na kraju vjezbi prije redovnih kolokvija mogli čuti koji zadatci dolaze i iz kojih cjelina... koliko će biti zadataka iz teorije?


Isprike na (vjerojatno) prekasnom odgovoru, bolesna sam pa me nema na forumu ovih dana. Biti ce 5 zadataka iz svih cjelina, ne znam tocno kojih jer ce kolega Petrovic umjesto mene sastavljati (zbog bolesti recene). Teorije ce biti jedan zadatak kao i do sada. Pise se u 003.



Forum@DeGiorgi -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin