teorija vjerojatnosti (stari program)
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji

#1: teorija vjerojatnosti (stari program) Autor/ica: zabica PostPostano: 23:38 sri, 27. 1. 2010
    —
..ako ima jos ljudi na forumu koji su slusali staru teoriju vjerojatnosti molim da napisu svoja pitanja sa usmenog kod profesora Sarape..idem na komisiju, pa ako se sjetite bilo kakavog pitanja podjelite!.. Molim, kumim i preklinjem! .. Fluffy

#2:  Autor/ica: filipnetLokacija: cvrsto na stolici PostPostano: 10:05 čet, 28. 1. 2010
    —
Funkcija izvodnica i gaussova krivulja. To su bila moja pitanja na komisiji. P.S. pazi kad ti je komisija, tj. meni se dogodilo da je svima pisalo usmeni u ponedjeljak, a osobama koje su morala na komisiju nista, ja sam doso na usmeni da se dogovorim kad mi je komisja i dobio odgovor: danas. Zato pazi!

#3:  Autor/ica: zabica PostPostano: 12:13 čet, 28. 1. 2010
    —
..fala na odgovoru filipnet, ali koliko se meni cini to su pitanaj sa uvis-a a meni treba teorija vjerojatnosti sa 4. godine ili kako profesori vole reci, velika teorija vjerojatnosti.. Wink .

#4:  Autor/ica: filipnetLokacija: cvrsto na stolici PostPostano: 17:11 čet, 28. 1. 2010
    —
sorry!!!



Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin