Usmeni u 2. roku kod prof.Guljasa za studente koji su kolokv
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2

#1: Usmeni u 2. roku kod prof.Guljasa za studente koji su kolokv Autor/ica: Gost PostPostano: 19:45 pon, 16. 2. 2004
    —
Molim da objavite popis termina za usmeni kod prof. Guljasa ili da napisete gdje je objavljen.Bio sam danas na faxu,ali nista nije pisalo.Unaprijed hvala. Question Question

#2: Re: Usmeni u 2. roku kod prof.Guljasa za studente koji su ko Autor/ica: Gost PostPostano: 13:40 uto, 17. 2. 2004
    —
Anonymous (napisa):
Molim da objavite popis termina za usmeni kod prof. Guljasa ili da napisete gdje je objavljen.Bio sam danas na faxu,ali nista nije pisalo.Unaprijed hvala. Question Question


Da mislim, pa ni ja tog covjeka nikako da uhvatim.
Nikad ga ne ulovim na faksu, a nema cak ni e-mail...



Prijavila sam drugi rok (s tim da sam kolokvirala) i zapisala bi se sto kasnije moze za usmeni, ali...
KAKO GA KONTAKTIRATI?


Molim da mi netko sto prije odgovori.

#3: Re: Usmeni u 2. roku kod prof.Guljasa za studente koji su ko Autor/ica: ay4u5unwzb PostPostano: 14:27 uto, 17. 2. 2004
    —
Anonymous (napisa):
Molim da objavite popis termina za usmeni kod prof. Guljasa ili da napisete gdje je objavljen.Bio sam danas na faxu,ali nista nije pisalo.Unaprijed hvala. Question Question


Ja sam evo sad s faxa (utorak, oko 1200H) i na oglasnoj lijepo stoji tko kad ima usmeni. Ja sam prezimenom na slovu "L", i imam u petak, u 1200H, a ostali su podijeljeni na srijedu i cetvrtak, mislim isto u 1200H. U svakom slucaju, pise ti na oglasnoj.

#4:  Autor/ica: RaTiLja PostPostano: 14:55 uto, 17. 2. 2004
    —
ajde netko ko je vidio popis, nek javi bar jel ide to po abecedi i otkud do kud ide sutra? ak moze...

#5:  Autor/ica: Sk@łR PostPostano: 17:46 uto, 17. 2. 2004
    —
Ili bar da li je slovo J (ako je po abecedi slozeno) sutra???

#6:  Autor/ica: Gost PostPostano: 8:56 sri, 18. 2. 2004
    —
Popis ide po abecedi.
U srijedu i cetvrtak su od pocetka do J, u petak L



Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin