blic
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Algebarske strukture

#1: blic Autor/ica: mycky1111 PostPostano: 23:09 ned, 14. 3. 2010
    —
hoce li bit blic ovaj tjedan?
prof je rekla da ce objavit na webu, a jos nista ne pise... Confused

#2:  Autor/ica: prove22 PostPostano: 21:19 pon, 15. 3. 2010
    —
piše Wink sljedeći tjedan

#3:  Autor/ica: biba PostPostano: 5:36 uto, 16. 3. 2010
    —
znam da je off topic, al da ne otvaram novi....

jel ima netko danasnje vjezbe asistenta basica???
ako nije problem da ih skenirate i stavite ovdje!!! Embarassed
nadam se da ce se naci pokoja dobra dusa!!! Wink
hvala unaprijed!!!

#4:  Autor/ica: MBLokacija: Molvice PostPostano: 16:07 uto, 16. 3. 2010
    —
Obratite paznju na promjenu:

Blicevi će se za grupe [G-LJ] i [S-ž] održati u terminima vježbi u tjednu koji počinje 22. ožujka. Za grupe [A-F] i [M-R] će se blicevi održati u terminima vježbi u tjednu koji počinje 29. ožujka. Studenti trebaju pisati u svojoj grupi vježbi.

Matija Basic

#5:  Autor/ica: tmLokacija: Zagreb PostPostano: 19:20 uto, 16. 3. 2010
    —
Buduci da citav prof. smjer mora pohađati vježbe u grupi "Filip Najman srijeda, 12h-14h (109) - grupa [M-R]", znaci li to da bez obzira na prezime blic pisemo u terminima vježbi u tjednu koji počinje 29. ožujka Embarassed

#6:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 0:00 sri, 17. 3. 2010
    —
MB (napisa):
Obratite paznju na promjenu:

Blicevi će se za grupe [G-LJ] i [S-ž] održati u terminima vježbi u tjednu koji počinje 22. ožujka. Za grupe [A-F] i [M-R] će se blicevi održati u terminima vježbi u tjednu koji počinje 29. ožujka. Studenti trebaju pisati u svojoj grupi vježbi.

Matija Basic

zločesto :'(

@tm:
nisam asistent, ali rekao bih da je tako

#7:  Autor/ica: anekalo PostPostano: 19:13 sri, 17. 3. 2010
    —
Nama profesorima na diplomskom studiju ne odgovara termin srijede 12-14 jer tada imamo metodiku.

Mi idemo ponedjeljkom 14-16, mozemo li doci i na blic u tom terminu. Smile

#8:  Autor/ica: Crvenkapica PostPostano: 10:02 čet, 18. 3. 2010
    —
pitala sam u ponedjeljak asistenta Bašića za nas profesore koji smo kod njega na vježbama i rekao je da je ova grupa kod Najmana osmišljena za nas profesore ali ako se ne želimo tamo prebaciti da ne moramo jer nas nitko ne sili i da onda pišemo kod njega jer nam je ta grupa onda matična pošto nas nisu raspodijelili u grupe po rasporedu i možemo biti u kojoj hoćemo.

#9:  Autor/ica: anekalo PostPostano: 13:41 čet, 18. 3. 2010
    —
Nije da se ne zelimo prebaciti, nego nam se preklapa s drugim predavanjem.

Jel trebamo ici u referadu i sluzbeno se prebaciti?

#10:  Autor/ica: Martina12 PostPostano: 19:03 čet, 18. 3. 2010
    —
anekalo (napisa):
Nije da se ne zelimo prebaciti, nego nam se preklapa s drugim predavanjem.

Jel trebamo ici u referadu i sluzbeno se prebaciti?


Ja sam pitala to prof Sirolu jos na pocetku semestra i rekao je da da. Ali mozda to i nije potrebno ukoliko mijenjamo samo grupu kada su vjezbe u pitanju. Ja sam zbog preklapanja i predavanja i vjezbi imala problem te je prof rekao kako se to onda mora i sluzbeno evidentirati u referadi. Wink

#11:  Autor/ica: Crvenkapica PostPostano: 13:24 pet, 19. 3. 2010
    —
anekalo ja onim nisam ništa lošeg mislila, već sam samo prenjela šta mi je asistent rekao, ako tebi/vama taj termin u srijedu ne paše nikom ništa i ostajete u grupi u kojoj si/ste sad, mi ne moramo biti u grupi kod Najmana i to je to. Ni meni taj termin srijedu ne paše i ostat ću u grupi kod asistenta Bašića. Smile

#12:  Autor/ica: sunce PostPostano: 18:55 sub, 20. 3. 2010
    —
Sad vise nista ne razumijem, znaci da svi profesori na preddiplomskom studiju bez obzira na prezime imaju vjezbe kod asistenta Najmana srijedom? Jel to sigurno? Rolling Eyes

#13:  Autor/ica: Crvenkapica PostPostano: 11:35 ned, 21. 3. 2010
    —
Asistent Bašić mi je rekao da je ta grupa kao kreirana za profesore, naravno ako ti termin ne paše, ne moraš ići tamo, ali ako ćeš ić u tu grupu tamo moraš pisat blic. Ako nisi ziher najbolje bi bilo da pošalješ mail nekom asistentu i njega pitaš. Meni je ovako rekao asistent i ja se toga držim Very Happy

#14:  Autor/ica: sunce PostPostano: 14:20 ned, 21. 3. 2010
    —
hvala Smile

#15:  Autor/ica: MBLokacija: Molvice PostPostano: 22:59 ned, 21. 3. 2010
    —
Novi termin (srijedom) odredjen je u skladu sa satnicarkom i prema rasporedu koji nam je dostupan nismo znali za preklaplanja.
Ideja je da blic pise oko 40 ljudi u svakoj grupi. Nitko nece biti ostecen i oni koji nikako ne mogu pisati u srijedu pisat ce u ponedjeljak. Najbolje je da sutra u 14 vidimo situaciju i dogovorimo se za najbezbolnije rjesenje.

Ako se radi o velikom broju studenata s profesorskog smjera onda cemo se uskladiti s predavacima onih kolegija koje imate u isto vrijeme srijedom. O kojoj je metodici rijec i tko je predavac?

Pozdrav,
Matija Basic

#16:  Autor/ica: tmLokacija: Zagreb PostPostano: 17:27 pon, 29. 3. 2010
    —
Je u blic (grupa srijedom), ulaze automorfizmi?

#17:  Autor/ica: bubimir PostPostano: 17:07 ned, 16. 5. 2010
    —
Je li možda profesorica na predavanjima rekla nešto o terminima 2. testa?

#18:  Autor/ica: tammy PostPostano: 17:38 ned, 16. 5. 2010
    —
Isto što piše i na stranici:

Citat:
VAŽNO! Drugi blic će se održati u srijedu, 19.05. Studenti će biti podijeljeni u grupe (18:30, 19, 19:30) a pisat će se u 003. Raspodjela u grupe biti će objavljena uskoro.

#19:  Autor/ica: Gost PostPostano: 18:29 pon, 17. 5. 2010
    —
koje gradivo se može očekivati u blicu? isto kao prošle godine?

#20:  Autor/ica: MBLokacija: Molvice PostPostano: 18:46 pon, 17. 5. 2010
    —
Na blicu mozete ocekivati ono sto se radilo na vjezbama i predavanjima, glavne stvari su ispitivanje je li nesto prsten, potprsten, ideal, prost/maksimalan ideal, DGI, ireducibilni/prosti elementi...

Matija Basic



Forum@DeGiorgi -> Algebarske strukture


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin