Pitanje u vezi zadatka za predaju
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Bioinformatika

#1: Pitanje u vezi zadatka za predaju Autor/ica: CROmpir PostPostano: 20:19 uto, 20. 4. 2010
    —
Zanima me koji je postupak predaje zadatka koji nam se ocjenjuje tj. boduje. Moramo li taj zadatak nekako objasniti ili ga jednostavno predamo te nakon nekog vremena dobivamo rezultate?

#2:  Autor/ica: bbroj PostPostano: 21:55 uto, 20. 4. 2010
    —
dodjes u praktikum i objasnis o cemu se u programu radi...tj samo procitas kod koji tamo pise-ne treba ti preveliko znanje iz bioinf,vise ti treba programiranje...

p.s.moze vas i po troje predat jednu zadacu,pa se unaprijed dogovorite ko ce koji dio naucit!

#3:  Autor/ica: karaga PostPostano: 22:00 uto, 20. 4. 2010
    —
Program treba kompajlirati i izvrsiti te s izvrsenim programom i s otvorenim kodom cekati da dodjem do vas (pretpostavljam da ce biti guzva u praktikumu). Tada mi treba pokazati rezultat programa i objasniti kod svojim rijecima - sto se zbiva, gdje (dakle, dok pricate, pokazujete relevantna mjesta u kodu), i kaj to otprilike znaci (tj malo bioloske pozadine). Dok god prica drzi vodu i dok sami pricate, ja nista ne pitam nego pisem bodove. Ako stvari zapnu (ili ni ne krenu) pocnem postavljat podpitanja. Bodove koje ste dobili vidite na licu mjesta; u prvom slucaju to su maksimalni bodovi (tj. 1,5 bod), u drugom slucaju ovisi o tome kak stvari ispadnu s odgovorima na podpitanja.

Ako vam se program iz nekog razloga ne kompajlira ili ne izvrsava ispravno na faksu (cesto se studenti cude na temu "pa doma je radio a tu nece") mozete donjeti i laptop, premda s obzirom da imate citavu hrpu mogucnosti di mozete izvrsiti program (Windowsi, Ubuntu, ili prebacivanje na "studenta") trebala bi se u praktikumu nac neka dobitna kombinacija za svaciji program.

Mogu do 4 studenta predati isti program ako su skupa radili; u slucaju kad 2 ili 3 studenta predaju isti program mogu si unaprijed podjeliti podjednake djelove koda i izloziti ih; kad je rijec o 4 studenta onda mogu 2 ispricat program po pola pa onda ponovno druga 2 po pola (cetvrtina programa je ipak ponesto premalo Smile )



Forum@DeGiorgi -> Bioinformatika


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin