Priprema nematematičara za PDS aktuarske matematike
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#1: Priprema nematematičara za PDS aktuarske matematike Autor/ica: ludvigopcija PostPostano: 21:16 čet, 3. 6. 2010
    —
Bok,

na EFZG-u sam, a na PDS bih k vama. Kako kaže da se pretpostavlja predznanje ekvivalentno dodiplomskom matematike, što mi možete savjetovati da u par godina lagano steknem bar neke osnove? Nisam totalni tutle, imam na faksu nešto matematike i statistike, što obvezno što izborno, ali nije ni usporedivo ni dovoljno.

Jesam u pravu da mi za aktuarsku ne trebaju vaši računarski kolegiji?

Evo za početak, recimo da krenem riješiti dio vašeg 1. semestra (MA1, LA1, EM1) - iz koje literature (knjižnice, net) za svaki od ta tri mogu to najbolje napraviti samostalno?

Hvala unaprijed!

#2: Re: Priprema nematematičara za PDS aktuarske matematike Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 21:48 čet, 3. 6. 2010
    —
ludvigopcija (napisa):
Evo za početak, recimo da krenem riješiti dio vašeg 1. semestra (MA1, LA1, EM1) - iz koje literature (knjižnice, net) za svaki od ta tri mogu to najbolje napraviti samostalno?


Ovdje su linkovi na skoro sve web stranice kolegija.
klikni na kolegij koji te zanima i na toj stranici potraži skriptu (većina kolegija bi trebala imate nekakvu skriptu)
evo, recimo za MA1, tu imaš skriptu prof. Guljaša

#3: Re: Priprema nematematičara za PDS aktuarske matematike Autor/ica: ludvigopcija PostPostano: 22:08 čet, 3. 6. 2010
    —
tihana (napisa):
Ovdje su linkovi na skoro sve web stranice kolegija.
klikni na kolegij koji te zanima i na toj stranici potraži skriptu (većina kolegija bi trebala imate nekakvu skriptu)
evo, recimo za MA1, tu imaš skriptu prof. Guljaša
Oho, zahvaljujem još jednom! Počet ću s njom.



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin