Usmeni
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Teorija skupova

#1: Usmeni Autor/ica: vrca PostPostano: 11:45 sub, 12. 6. 2010
    —
Imam pitanje u vezi usmenog..
Ja sam predavanja slušala kod prof. Siftara, ali spadam u grupu kod prof. Vukovica.. Predala sam i molbu za prebacivanje koja je odobrena..
Sad me zanima kod kojeg profesora idem na usmeni.. Naime, meni na studomatu pise da sam kod prof. Vukovica.. Malo sam zbunjena u vezi toga pa ako netko nesto zna... Confused Embarassed

#2:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 12:18 sub, 12. 6. 2010
    —
pa ako ti je odobrena molba za slusanje kod prof siftara onda kod njega i izlazis na usmeni, izgleda da ti nije promjenjeno u studomatu

#3:  Autor/ica: vrca PostPostano: 13:08 sub, 12. 6. 2010
    —
ja sam isto tak misla, al za svaki slučaj... Very Happy
hvala punoooo...

#4:  Autor/ica: RazLokacija: Tamo gdje ribe jedu avanturiste... PostPostano: 12:00 sri, 16. 6. 2010
    —
Dal netko zna kada ce biti usmeni?

Hvala

#5:  Autor/ica: behemont PostPostano: 12:01 sri, 16. 6. 2010
    —
kod profesora siftara je vec neko vrijeme lista na vratima na koju se treba upisati (doduse cuo sam da vise nema mjesta Smile), a za prof vukovica, bo...

#6:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 12:06 sri, 16. 6. 2010
    —
i za vukovića je lista već na vratima. za četvrtak, petak i ponedeljak, al isto je popunjena (četvrtak je prazan, petak pol-pol, a ponedeljak pun - bar kad sam ja gledala jučer)

#7:  Autor/ica: RazLokacija: Tamo gdje ribe jedu avanturiste... PostPostano: 12:07 sri, 16. 6. 2010
    —
Da oprosti Embarassed

Dal netko zna kad je usmeni kod prof. Vukovica?
Hvala

#8:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 12:13 sri, 16. 6. 2010
    —
Raz (napisa):
Da oprosti Embarassed

Dal netko zna kad je usmeni kod prof. Vukovica?
Hvala


hej, lista mu je na vratima.
sad četvrtak, petak i u ponedeljak

#9:  Autor/ica: AnAA PostPostano: 12:24 sri, 16. 6. 2010
    —
mladac (napisa):

sad četvrtak, petak i u ponedeljak


Ima i srijeda 23. Very Happy

#10:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 12:27 sri, 16. 6. 2010
    —
aha - super, nije je bilo jučer ili nisam vidjela.... Embarassed

#11:  Autor/ica: finalniLokacija: Bloodbuzz Zagreb PostPostano: 10:09 čet, 17. 6. 2010
    —
EDIT: RIJEŠENO

Ako slučajno ima netko tko se upisao za ponedjeljak ili srijedu za usmeni a misli samo pokupiti ocjenu bez odgovaranja, molim da mi se javi na private jer je sve popunjeno a danas i sutra imam usmene iz kompleksne i teorije brojeva.. Embarassed

EDIT: BitterSweet Thank you


Zadnja promjena: finalni; 17:47 čet, 17. 6. 2010; ukupno mijenjano 1 put.

#12:  Autor/ica: RazLokacija: Tamo gdje ribe jedu avanturiste... PostPostano: 15:28 čet, 17. 6. 2010
    —
Dal je netko bio danas (ne nužno samo danas Smile ) kod prof.Vukovića na usmenom? Šta je pitao? Dojmovi?

Hvala

#13:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 15:43 čet, 17. 6. 2010
    —
Raz (napisa):
Dal je netko bio danas (ne nužno samo danas Smile ) kod prof.Vukovića na usmenom? Šta je pitao? Dojmovi?

Hvala


Mene je za 4 pitao da ukratko kažem kako se dokazuje teorem enumeracije i onda dokažem da za svaki početni komad DUSa postoji ordinalni broj koji mu je sličan, i onda još da definiram množenje na cijelim brojevima i zapišem tvrdnju da definicija ne ovisi o izboru reprezentanata.
Uglavnom, bilo je brzo i bezbolno. Very Happy

#14:  Autor/ica: ivancica PostPostano: 15:45 čet, 17. 6. 2010
    —
A jel netko odgovarao kod prof. Šiftara? Sto je pitao i kakvi su dojmovi?

#15:  Autor/ica: Zildyan PostPostano: 20:59 čet, 17. 6. 2010
    —
ljudi jel zna neko di pise (ili kad) je popravni ??

#16:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 10:53 pet, 18. 6. 2010
    —
s koliko bodova profesor vuković nudi ocjenu? ja imam 40.
jel neko s toliko bodova odgovarao? šta i za koju ocjenu.

#17:  Autor/ica: lucika PostPostano: 23:58 sub, 19. 6. 2010
    —
ajd pliz ljudi koji ste odgovarali kod prof. šiftara ovaj tjedan napišite što je pitao i za koju ocijenu, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz! Pray

#18:  Autor/ica: ivo34 PostPostano: 0:48 ned, 20. 6. 2010
    —
mladac (napisa):
s koliko bodova profesor vuković nudi ocjenu? ja imam 40.
jel neko s toliko bodova odgovarao? šta i za koju ocjenu.

Mozda ti i ponudi ako imas jako dobro rijesenu teoriju, npr 7 i 10... Ovo je moja slobodna procjena, bazirana na polaganju kolegija koje on drzi, nemoj me drzati za rijec... Wink

#19:  Autor/ica: BitterSweetLokacija: sjeverno od raja PostPostano: 7:28 ned, 20. 6. 2010
    —
ma nudi za 40 bodova i bar pola bodova na teoriji na svakom kolokviju dvojku... ne znam sad konkretnu osobu s tom situacijom, ali to je bilo rečeno na jednom od zadnjih predavanja... po mojoj procjeni nemaš brige (ako sam dobro pogodila tko si iz tablice) Razz

#20:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 9:43 ned, 20. 6. 2010
    —
imam na oba 7 bodova iz teorije. ma znam ja to i za odgovarat, nije problem jer sam učila, al me tak frka uvijek tih usmenih Embarassed



Forum@DeGiorgi -> Teorija skupova


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin