Osnove psihologije odgoja i obrazovanja - prebacivanje
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Ostali kolegiji

#1: Osnove psihologije odgoja i obrazovanja - prebacivanje Autor/ica: bucko PostPostano: 12:12 čet, 9. 9. 2010
    —
ja sam u grupi A-M i htjela bih se prebacit u drugu grupu. bila sam u referadi pitat jel se mogu prebacit, pa su mi rekli da si moram naći nekog iz druge grupe, N-Ž pa da se s njim zamijenim. jel ima netko tko bi se htio zamijenit?

#2:  Autor/ica: pravipurger PostPostano: 14:24 čet, 9. 9. 2010
    —
to je kolegij na prvoj nastavničkog?
ako da samo reci profesorici, ne trebaš referadu.

#3:  Autor/ica: bucko PostPostano: 15:43 čet, 9. 9. 2010
    —
da, kolegij s prve godine. hvala! Smile

#4:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 12:08 uto, 14. 9. 2010
    —
Pozdrav!

Jeli prošli tjedan bilo predavanje iz osnova psihologije u četvrtak(rasporedom za petak) i petak Question

Ako jest, dali izostanak dva puta sa predavanja znači nužno pisanje seminara Question

Hvala.

#5:  Autor/ica: jirrxj PostPostano: 16:25 uto, 14. 9. 2010
    —
Predavanja nisu bila održana, a navodno da je profesorica otkazala i sad se traži netko drugi... Pretpostavljam da će se onda i ti termini koji su nam u rasporedu promijeniti...

#6:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 16:35 uto, 14. 9. 2010
    —
jirrxj (napisa):
Predavanja nisu bila održana, a navodno da je profesorica otkazala i sad se traži netko drugi... Pretpostavljam da će se onda i ti termini koji su nam u rasporedu promijeniti...


Hvala. A jesu li se održala u petak?

#7:  Autor/ica: bucko PostPostano: 20:48 uto, 14. 9. 2010
    —
nope. nismo još imali predavanja iz psihologije

#8:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 21:14 uto, 14. 9. 2010
    —
hvala buckić. Very Happy

#9:  Autor/ica: jackass9Lokacija: pod stolom PostPostano: 22:18 uto, 14. 9. 2010
    —
RonnieColeman (napisa):
Pozdrav!

Jeli prošli tjedan bilo predavanje iz osnova psihologije u četvrtak(rasporedom za petak) i petak Question

Ako jest, dali izostanak dva puta sa predavanja znači nužno pisanje seminara Question

Hvala.


u pravilu se smije tri puta izostati...al budući da vam nema profesorice trenutno neznam kako će vam se odrediti.al vjerujem da neće biti ništa drugačije...

dobivaju vam se neke beneficije,barem kod nekih profesora,ako ste bili prisutni na svim predavanjima...iako ih ja nisam osobno dobio al drugi jesu Smile presudiše lijenost Twisted Evil

#10:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 18:12 sri, 15. 9. 2010
    —
Hvala.

U kojem smjeru tražiti odgovor hoće li u petak biti predavanja tj tko bi mogao znati odgovor na to pitanje, sugestije Question

#11:  Autor/ica: jackass9Lokacija: pod stolom PostPostano: 18:26 sri, 15. 9. 2010
    —
RonnieColeman (napisa):
Hvala.

U kojem smjeru tražiti odgovor hoće li u petak biti predavanja tj tko bi mogao znati odgovor na to pitanje, sugestije Question


u novom rasporedu objavljenom danas vam je to predavanje upisano u raspored ali nije prezime profesora.

bit će vam sigurno javljeno što će još biti i hoće li išta ovaj tjedan.najvjerojatnije od strane satničara.

#12:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 19:02 sri, 15. 9. 2010
    —
hvala za info.

Ovako na brzinu gledajući novoobjavljeni raspored tamo je samo radi stavljanja upitnika na mjesto prezimena profesora koji je držao psihologiju dosad.

Sutra imam kolegij kojeg drži satničar(Iljazović) pa ću ga pitati.

#13:  Autor/ica: Spectre PostPostano: 21:00 sri, 15. 9. 2010
    —
I ponovno je stavljeno preklapanje u utorak s DIR2... Iako se za to preklapanje znalo već ranije, kao što se i zna da ima dosta studenata koji slušaju oba kolegija. Rolling Eyes

RonnieColeman, ako je moguće, daj i to provjeri sutra s Iljom pa javi ovdje.

#14:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 21:08 čet, 16. 9. 2010
    —
Oni koji imaju psiho utorkom sada je stavljeno u ponedjeljak, nažalost nisam pitao u kojem terminu zbog određene sebičnosti, naime mene je zanimalo za grupu petkom. Confused Embarassed

Pošaljite mejl satničaru Zvonku Iljazoviću za podrobnije informiranje.

Sutra se održavaju predavanja iz psiho.

#15:  Autor/ica: melita PostPostano: 20:10 sri, 22. 9. 2010
    —
Da li bi se neko mijenjao za termin. ja sam ponediljkom od 16-18 a tila bi u onu grupu petkom....

#16:  Autor/ica: ~sanja~ PostPostano: 16:19 čet, 30. 9. 2010
    —
moze li mi netko reci gdje tocno imamo sutra predavanje iz osnova psihologije, tj. u kojoj predavaoni?

#17:  Autor/ica: Gjuro00 PostPostano: 16:29 čet, 14. 10. 2010
    —
zanima me gdje, u kojoj učioni i kojim terminom imamo tu psihologiju odgoja? jel to na učiteljskom??

#18:  Autor/ica: ~sanja~ PostPostano: 19:33 čet, 14. 10. 2010
    —
da, na uciteljskom, sutra u 12. mislim da predavaona 308, ali nisam sigurna. uglavnom 300 neka na trecem katu.

#19:  Autor/ica: marta PostPostano: 16:01 sri, 20. 10. 2010
    —
ZA STUDENTE PROF. LJUBIN GOLUB:

Zbog promjena u rasporedu, kolegij Osnove psihologije – psihologija licnosti ce se od ovog tjedna odrzavati ponovo na Matematickom odsjeku PMF-a, u predavaonici 001.

Termin ostaje isti – petkom 12-14h.

Znaci, vec ovaj petak (22.10.) predavanje je na PMF-u.


by Marina Miloloza, asistentica profesorice
[/b]



Forum@DeGiorgi -> Ostali kolegiji


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin