Kombinatorika
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Kombinatorika

#1: Kombinatorika Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 22:52 pet, 8. 10. 2010
    —
može li mi netko tko je prošle godine slušao kombinatoriku reći kako se polagao kolegij Smile
dal je bilo bliceva (kakvih, kada), ima li negdje netko prošlogodišnje kolokvije, kako je izgledao usmeni i slično Smile

znam da je lagan kolegij ali bih ipak bila zahvalna na informacijama Very Happy

#2: Re: Kombinatorika Autor/ica: stueyLokacija: Rijeka, Zg PostPostano: 23:26 pet, 8. 10. 2010
    —
tihana (napisa):
može li mi netko tko je prošle godine slušao kombinatoriku reći kako se polagao kolegij Smile
dal je bilo bliceva (kakvih, kada), ima li negdje netko prošlogodišnje kolokvije, kako je izgledao usmeni i slično Smile

znam da je lagan kolegij ali bih ipak bila zahvalna na informacijama Very Happy


dva kolokvija + usmeni, ništa od toga preteško. najveći je problem bio što nismo znali što očekivati od kolokvija, a oni su bili prilično jednostavni. usmeni je također prilično ugodan, profesor ko da bi najradije svima podijelio petice Smile postoji valjda jedan dokaz koji je možda malo teži za naučit i koji je znao pitat, ostalo što pita su jednostavne stvari i zadaci koji su bili na kolokviju (a ni taj dokaz nije neki bauk ali smo ga mi neki bili lijeni naučit Razz).
ja sam npr. zeznuo na drugom kolokviju najlakši zadatak (imao 0 bodova na njemu) i onda me prvo to pitao (znači gleda ti bodove s kolokvija i pita ono što ti je bilo najslabije), a nakon toga još par jednostavnih stvari i prošlo je super.

bliceva nije bilo. potpisa je bilo ali mislim da to na kraju uopće nije gledao.

mislim da imam kolokvije, ali trenutno ih nemam (nisam u zg), pa ako ih netko ne postavi ranije, potražit ću čim se vratim Smile

#3: Literatura? Autor/ica: C PostPostano: 0:25 pon, 11. 10. 2010
    —
A postoji li neka službena literatura ili neslužbena, koja prati kolegij?

#4:  Autor/ica: asdf PostPostano: 18:55 pon, 11. 10. 2010
    —
Darko Veljan-KOMBINATORNA I DISKRETNA MATEMATIKA

#5: Re: Literatura? Autor/ica: matmihLokacija: {Zg, De , Ri} PostPostano: 20:00 pon, 11. 10. 2010
    —
C (napisa):
A postoji li neka službena literatura ili neslužbena, koja prati kolegij?


Čini mi se da je prošle godine profesor išao djelom po knjizi Donald E.Knuth:Concrete Mathematics
i Richard.P.Stanley: Enumerative Combinatorics . Smile
Sve šta treba znati kaže na predavanjima. Wink

#6: Re: Literatura? Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 22:21 pon, 11. 10. 2010
    —
matmih (napisa):
Sve šta treba znati kaže na predavanjima. Wink


A i puno više Very Happy

#7: Re: Kombinatorika Autor/ica: Crazylamb1Lokacija: Albertane, Mars PostPostano: 0:09 uto, 12. 10. 2010
    —
stuey (napisa):
mislim da imam kolokvije, ali trenutno ih nemam (nisam u zg), pa ako ih netko ne postavi ranije, potražit ću čim se vratim Smile


ak mozes staviti te kolokvije, bilo bi super Smile da barem imamo sliku kako to izgleda Smile

#8: Re: Kombinatorika Autor/ica: stueyLokacija: Rijeka, Zg PostPostano: 8:09 uto, 12. 10. 2010
    —
Crazylamb1 (napisa):
stuey (napisa):
mislim da imam kolokvije, ali trenutno ih nemam (nisam u zg), pa ako ih netko ne postavi ranije, potražit ću čim se vratim Smile


ak mozes staviti te kolokvije, bilo bi super Smile da barem imamo sliku kako to izgleda Smile


evo pronašao sam oba kolokvija iz 2009.godine, i nažalost samo drugi kolokvij od prošle godine. bilo bi super kad bi netko stavio prvi kolokvij od prošle godine, taj bi vam sad bio najkorisniji. ja ću ga još probati potražiti.

i ako se ne varam, u 1.kolokviju iz 2009. godine se ne trebate zamarati zadatkom 5., barem mi nismo trebali jer nismo takav tip zadataka radili.

#9:  Autor/ica: __fox PostPostano: 19:41 čet, 14. 10. 2010
    —
hvala stuey Very Happy

#10:  Autor/ica: Crazylamb1Lokacija: Albertane, Mars PostPostano: 1:47 pet, 15. 10. 2010
    —
woohoo! hvala puno na uploadiranim kolokvijima Very Happy ajd valjda bude netko stavio i taj 1. od prosle god.

a kako cujem ima sad i u skriptarnici neki kolokvij iz kombinatorike - da li je od prosle ili pretprosle godine, ne znam, ali ako nabavim sutra i razlicito je od ovog sto je stuey stavio, pokusat cu staviti i to tu, tako da je sve na jednom mjestu. Smile

#11:  Autor/ica: desire PostPostano: 17:44 sri, 20. 10. 2010
    —
Jel netko mozda nabavio 1. kolokvij od prosle godine? Smile

#12:  Autor/ica: frances PostPostano: 18:01 sri, 20. 10. 2010
    —
pogledaj 2 posta vise:)

#13: Re: Kombinatorika Autor/ica: desire PostPostano: 18:06 sri, 20. 10. 2010
    —
stuey (napisa):

evo pronašao sam oba kolokvija iz 2009.godine, i nažalost samo drugi kolokvij od prošle godine. bilo bi super kad bi netko stavio prvi kolokvij od prošle godine, taj bi vam sad bio najkorisniji. ja ću ga još probati potražiti.


Pa pise ovo... Very Happy tak da jedino kaj ja mogu zakljuciti iz toga je da su ovo oba kolokvija od pretprosle godine i drugi od prosle. Confused

#14:  Autor/ica: frances PostPostano: 18:23 sri, 20. 10. 2010
    —
pardon Smile

#15:  Autor/ica: stueyLokacija: Rijeka, Zg PostPostano: 22:21 sri, 20. 10. 2010
    —
istina, ja sam sve prekopao i taj 1.kol od prosle godine nisam nazalost nasao. a bio bi vam vrlo koristan da dobijete ideju sto ce vam doci. valjda ce netko biti tko ce ovo vidjeti i staviti ga.

navodno se danas planiralo i profesora pitati nesto vezano za taj kolokvij, pa ne znam je li od toga bilo sto.

#16:  Autor/ica: henrikLokacija: at the ego highway PostPostano: 16:38 čet, 21. 10. 2010
    —
Jel ima neka dobra dusa koja ima rjesenja 1. kolokvija (od prosle ili pretprosle godine), a da ih je voljna podijeliti sa sirom drustvenom zajednicom? Smile
Unaprijed hvala

#17:  Autor/ica: Charmed PostPostano: 15:08 sub, 23. 10. 2010
    —
Krivo postano Sad

#18:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:31 uto, 26. 10. 2010
    —
koliko ima prirodnih brojeva manjih od koji nisu djeljivi niti s 2, niti s 3, niti s 7?

može li netko to riješiti? Smile

#19: Re: Kombinatorika Autor/ica: BeeLokacija: Hicksville PostPostano: 2:33 sri, 27. 10. 2010
    —
gost (napisa):
koliko ima prirodnih brojeva manjih od koji nisu djeljivi niti s 2, niti s 3, niti s 7?

može li netko to riješiti?


stuey (napisa):

i ako se ne varam, u 1.kolokviju iz 2009. godine se ne trebate zamarati zadatkom 5., barem mi nismo trebali jer nismo takav tip zadataka radili.


valjda ne treba ni sada to znat.

stuey (napisa):
evo pronašao sam oba kolokvija iz 2009.godine, i nažalost samo drugi kolokvij od prošle godine. bilo bi super kad bi netko stavio prvi kolokvij od prošle godine, taj bi vam sad bio najkorisniji. ja ću ga još probati potražiti.


pa prosle godine je 1.kolokvij bio 2009. sto znaci da si nam dao proslogodisnji kolokvij Smile

#20:  Autor/ica: C PostPostano: 11:16 čet, 28. 10. 2010
    —
A što je 2., odnosno metoda parcijalne sumacije? Ima negdje za pročitati?



Forum@DeGiorgi -> Kombinatorika


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 21.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin