Demonstrature
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Analitička geometrija

#1: Demonstrature Autor/ica: Renči PostPostano: 22:12 ned, 17. 10. 2010
    —
Neki su se javili za pomoć oko zadaće, pa će demonstrature biti sutra (ponedjeljak 18.10.) u 15:30h.
Rješavat će se 1. domaća zadaća, pa svi kojima treba pomoć, neka dođu.
Nalazimo se ispred oglasne ploče (kod predavaonice 003). Možda ću malo kasniti jer imam vježbe, pa ne znam kad ću biti točno gotova, ali dolaziiiim.. Smile

Vidimo se! Smile
Renata


Inače, demonstrature su UTORKOM:
12-14h Nikolina Ivačić, nivacic@student.math.hr
16-18h Renata Vlahović, vlahovic@student.math.hr

(Ako je moguće pošaljite mail prije kako mi nebi dolazile tamo,a nema nikoga... I nalazimo se pred oglasnom pločom (ispred predavaonice 003))
Ako vam ni jedan od tih termina ne odgovara, javite se na mail.. pa ćemo se dogovoriti za neko drugo vrijeme.
Slobodno dođite, neće vam nitko ništa.. Smile

#2:  Autor/ica: fantom_slobode PostPostano: 22:40 ned, 17. 10. 2010
    —
sutra,jelte?

Mogla bih doći malo rekreativno...Smile da vidim ostale zadatke kak se rješavaju Smile

#3:  Autor/ica: dark mathematician PostPostano: 23:24 ned, 17. 10. 2010
    —
napokon da se i neki demos javio, jer ljudi su poceli stavljat trivijalne zadatke...

#4:  Autor/ica: Renči PostPostano: 23:33 ned, 17. 10. 2010
    —
Smile
Slažem se da se javljaju trivijalni zadaci i ljudi uopće ne pokušavaju riješiti, već odmah stavljaju na forum...
No, za demonstrature se zna već, i to mogu vidjeti na službenoj stranici kolegija, no njih nažalost nema na demonstraturama...

#5:  Autor/ica: nina5 PostPostano: 0:04 pon, 18. 10. 2010
    —
Evo da se i ja uključim u raspravu.Slažem se u potpunosti s kolegicom, bolje da dolazite na demonstrature nego da tu rješavamo sve zadatke. I molimo vas da nam se dan prije najavite mail-om i kažete što vas muči, da bi demonstrature bile što efikasnije. Ako sutra ne možete, napominjem da su kod mene demonstrature u utorak u 12 (kod oglasne ploče se nalazimo) Very Happy
Nikolina

#6:  Autor/ica: dark mathematician PostPostano: 20:12 pon, 18. 10. 2010
    —
krivi post (moze delete)

#7: 3. zadaća Autor/ica: Renči PostPostano: 15:41 ned, 28. 11. 2010
    —
Hej... Smile
Koliko vidim došla vam je i 3.zadaća iz analitičke, pa vjerujem da ima više zainteresiranih za demonstrature.
Kako ste dosta vas u utorak zauzeti u terminu 16-18h, možete li možda sutra (PONDEJELJAK) od 16-18h?
Ako ima tko zainteresirani i treba pomoć oko zadaće neka se javi, može i na moj mail.

Renata Smile
Pozz!

#8:  Autor/ica: nina5 PostPostano: 21:45 pon, 29. 11. 2010
    —
Sutra u 12 su takoder demonstrature, za one koji su danas bili sprjeceni. Rjesavat cemo 3. zadacu. Nalazimo se ispred oglasne ploce u 12 (mozda cu kasniti 5-10 min).
Nikolina Very Happy

#9:  Autor/ica: Renči PostPostano: 8:18 pon, 13. 12. 2010
    —
Ispričavam se, no demonstratura ovaj tjedan neće biti u terminu u utorak od 16-18h. Spriječena sam zbog obaveza.
Nadoknadit ćemo to sljedeći tjedan ako će nekome trebati.
Hvala..
Renata

#10:  Autor/ica: Principessa PostPostano: 14:35 pon, 17. 1. 2011
    —
jel ima demonstratura ovaj tjedan? Very Happy



Forum@DeGiorgi -> Analitička geometrija


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin